W kwietniu nasze dźwigi pracowały pełną mocą – niżej najważniejsze realizacje:
1. Opracowanie technologii i montaż belek mostowych o wadze 30 ton w Tarnowie przy ulicy Zbylitowskiej przy użyciu żurawia LIEBHERR LTM 1250 udźwig 250 ton. Prace przebiegały w dwóch etapach, łącznie trwały trzy tygodnie.

Dźwigi pracujące w tarnowie

http://skyscrapercity.com/

2. Załadunek pogłębiarki w Oświęcimiu. Zlecenie obejmowało rozbiórkę i załadunek refulera o wadze 28 ton. Pracę wykonaliśmy na życzenie klienta kompleksowo- naszymi monterami. Zastosowanie znalazły dwa żurawie samojezdne Liebherr o udźwigach 130 i 50 ton.

Realizacja w oświęcimiu.
3. Kolejny kontrakt w Nowej Soli. Po zakończeniu prac na budowie Electropoli, rozpoczęliśmy kolejny montaż konstrukcji przy rozbudowie zakładu GEDIA. Montaż obsługuje żuraw KRUPP KMK 3050 o udźwigu 50 ton.

Realizacja Nowa Sól

http://skyscrapercity.com/

4. Prace przy montażu kotła na terenie EC Fortum w Bytomiu. Opracowanie technologii podnoszenia i zapewnienie obsługi dwoma żurawiami samojezdnymi – 50 i 130 ton.

Najwięcej komplikacji mieliśmy z odpowiednim ustawieniem żurawia 130 ton, z uwagi na to, że elementy kotła montowane są pod istniejącą konstrukcją, co powoduje konieczność teleskopowania wysięgnika z ciężarem

Dźwigi - realizacja bytom

Nasze dźwigi można spotkać na budowie Gemini Park w Tychach, Elektrowni Jaworzno i Opole. Zaczęliśmy również montaże konstrukcji w Łęczycy i Rzeszowie.

Rate this post
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments