Dźwigi Cieszyn Wynajem | Usługi Dźwigowe Cieszyn

Oferujemy dźwigi na wynajem w mieście Cieszyn.

Dźwigi Cieszyn Wynajem | Usługi Dźwigowe Cieszyn

Bezpieczeństwo podnoszenia elementów z wykorzystaniem ciężkiego dźwigu zależy od wielu rzeczy. Jak zapewnić je na swojej budowie i ograniczyć ryzyko, że coś pójdzie nie tak jak powinno? Na co zwrócić uwagę wynajmując firmę, która wykona prace dźwigowe?

Dźwigi Bytom – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Cieszynie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dlaczego akurat nasze dźwigi?

Renoma i marka na rynku. Dobra firma ma wiele lat doświadczenia i bogate portfolio zrealizowanych prac. Niejednokrotnie jest polecana przez dawnych (i obecnych) klientów.

Wśród jej realizacji można znaleźć prace skomplikowane i niestandardowe, wymagające naprawdę dużych umiejętności. Umiejętność odnalezienia się również w trudnych warunkach to ważna cecha.

Jest to szczególnie istotne, gdy współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi lub musimy wykonać prace dźwigowe w zamkniętych przestrzeniach (np. w hali). Bezpiecznym wyborem jest wtedy firma, która jest liderem w wynajmie dźwigów (m.in. na Śląsku i w Południowej Polsce).

Wynajem dźwigów na terenie polski oraz za granicą. Montaż stacji mieszalnikowej w Szwecji.

Pracujemy również za granicą – montaż stacji mieszkaniowej w Szwecji.

Profesjonaliści w dźwiganiu

Gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi. Pewność, że wszystko będzie OK zapewnia własne zaplecze sprzętowe oraz doświadczeni operatorzy.

Własna baza i maszyny o różnej nośności dają wybór gdy zlecamy usługi dźwigowe. Cieszyn i inne mocno zabudowane miasta często są wymagające nawet dla najlepszych operatorów.

Dzięki możliwości dobrania odpowiedniego sprzętu, to nie okoliczności trzeba dopasować do żurawia, ale maszynę dobiera się do miejsca i potrzeb. Dzięki temu ryzyko niepowodzenia zostaje znacznie zmniejszone.

Firma FUSUB Sołtys - montaż tunelu w Krakowie.

Tym razem nasz dźwig uczestniczył w budowie tunelu w Krakowie.

Wynajem dźwigów z własnego centrum technologicznego

Przygotowanie do podnoszenia. Każde usługi dźwigowe powinny zacząć się od przygotowania planu podnoszenia. To dokument, który przewiduje potencjalne zagrożenia, opisuje okolicę, w której dźwig będzie pracował i analizuje ładunek do przeniesienia i trasę jaką będzie musiał pokonać.

Jeżeli przygotowujący go inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie popełnią błędu nawet w przypadku skomplikowanych zleceń. Firma, która oferuje dźwigi na wynajem powinna więc mieć własne centrum technologiczne, w którym taki dokument jest przygotowywany.

Budowa Castoramy w Oświęcimiu. Dojazd na terenie całej Polski.

Nasze dźwigi zajmują się zarówno montażem maszyn jak i budynków.

Wynajem i usługi dźwigowe na terenie Cieszyna i całej Polski

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje dźwigi (Cieszyn, wynajem) to zachęcamy to skorzystania z usług dźwigowych Sołtys Sp. z o. o. . To specjaliści od najtrudniejszych zadań, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Pracowali już w budynkach, centrach miast oraz na placach budowy. Mają 25 lat doświadczenia na rynku i tysiące zrealizowanych podnoszeń. To najlepszy wybór, jeżeli chcesz by wszystko przebiegło zgodnie z planem i bez niepotrzebnych problemów.

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Cieszyn – nasza baza:

Baza mieści się w Tychach, ale realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Dźwigi Cieszyn – zadzwoń i zamów!

Nasz telefon jest czynny 24 h / 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – podejmiemy się największych i najtrudniejszych zleceń!

Zamów dźwig już teraz.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org