Dźwigi Kraków Wynajem| Usługi Dźwigowe Kraków

Umożliwiamy wynajem dźwigów w mieście Kraków.

Usługi dźwigowe w Krakowie i Małopolsce

Firma Dźwigi Sołtys działa w branży budowlanej od początków lat 90, przez dekady stając się liderem w dziedzinie wynajmy dźwigów, żurawi i podnośników w południowej Polsce.

Naszym znakiem rozpoznawczym stały się: bogaty park maszynowy oferujący do wynajmu największe żurawie, doskonale wyszkoleni operatorzy, bezpieczeństwo i profesjonalizm realizowanych zleceń oraz własne centrum projektowe.

Dźwigi Kraków i Małopolska – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Krakowie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Kraków – lider w tematyce ciężkich podnoszeń

Jeżeli potrzebujesz ciężkiego dźwigu w Tychach - wybierz ten model!

Liebherr LTM 1250 to największy żuraw  w naszej ofercie – realizował dziesiątki dużych zleceń na terenie całej Polski, w tym w Krakowie.

W Krakowie jesteśmy w stanie pojawić się w przeciągu 2-3 godzin od zawiadomienia.

Bliskość naszej bazy oraz szeroka oferta żurawi powoduje, że jesteśmy doskonałym partnerem do realizacji zadań na terenie całej Małopolski.

W naszym portfolio znajdują się dziesiątki realizacji na terenie Krakowa i okolic o bardzo różnym stopniu trudności: od kilkugodzinnych, prosty podnoszeń, bo wielomiesięczne budowy wymagające perfekcyjnego przygotowania sprzętu, planu i operatora.

Specjalizujemy się w trudnych i skomplikowanych podnoszeniach, wymagających przygotowania szczegółowego planu i użycia największych oraz najpotężniejszych dźwigów.

Dźwigi Kraków – własne centrum technologiczne 

Dźwigi Sołtys jako firmę wynajmującą dźwigi i żurawie wyróżnia własne centrum technologiczne, które umożliwia precyzyjne przygotowanie planów nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zadań.

Nasz technolog zdobywał doświadczenia na terenie całej Europy, nasze dźwigi pracowały na największych budowach w Polsce i zagranicą.

Nasz sprzęt jest doskonale rozpoznawalny w potężnych placach budowy, gdzie jest wymagana najwyższa znajomość techniki podnoszeń: elektrociepłowniach, mostach, drogach, fabrykach i autostradach.

Potrafimy przygotować szczegółowy plan każdego, nawet najtrudniejszego podnoszenia.

Zobacz nasze realizacje w mieście Kraków

Kompleksowe usługi dźwigowe w Krakowie i okolicach

Firmę Dźwigi Sołtys Kraków charkteryzuje doskonale wyszkolona i pracująca z pasją oraz olbrzymim zaangażowaniem załoga.

Zatrudnieni przez Nas operatorzy to eksperci, którzy znani są z tego, iż radzą sobie nawet z najbardziej wygórowanymi zleceniami.

Zajmujemy się załadunkami i rozładunkami różnego rodzaju, przy różnych konstrukcjach budowlanych.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do sporej liczby Klientów, w związku z czym prowadzimy aktywnie portal na Facebooku, gdzie można znaleźć najświeższe informacje na temat Naszej firmy.

Chcesz zamówić dźwig w Krakowie lub okolicach? Zadzwoń!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?