Dźwigi Kraków Wynajem| Usługi Dźwigowe Kraków

Umożliwiamy wynajem dźwigów w mieście Kraków. Potrzebujesz dźwig w Krakowie, ofertę, cennik? Skontaktuj się z nami!

Usługi dźwigowe w Krakowie i Małopolsce

Firma Dźwigi Sołtys działa w branży budowlanej od początków lat 90, przez dekady stając się liderem w dziedzinie wynajmy dźwigów, żurawi i podnośników w południowej Polsce.

Naszym znakiem rozpoznawczym stały się: bogaty park maszynowy oferujący do wynajmu największe żurawie, doskonale wyszkoleni operatorzy, bezpieczeństwo i profesjonalizm realizowanych zleceń oraz własne centrum projektowe.

Dźwigi Kraków i Małopolska – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Krakowie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Dźwigi Kraków – lider w tematyce ciężkich podnoszeń

Jeżeli potrzebujesz ciężkiego dźwigu w Tychach - wybierz ten model!

Liebherr LTM 1250 to największy żuraw  w naszej ofercie – realizował dziesiątki dużych zleceń na terenie całej Polski, w tym w Krakowie.

W Krakowie jesteśmy w stanie pojawić się w przeciągu 2-3 godzin od zawiadomienia.

Bliskość naszej bazy oraz szeroka oferta żurawi powoduje, że jesteśmy doskonałym partnerem do realizacji zadań na terenie całej Małopolski.

W naszym portfolio znajdują się dziesiątki realizacji na terenie Krakowa i okolic o bardzo różnym stopniu trudności: od kilkugodzinnych, prosty podnoszeń, bo wielomiesięczne budowy wymagające perfekcyjnego przygotowania sprzętu, planu i operatora.

Specjalizujemy się w trudnych i skomplikowanych podnoszeniach, wymagających przygotowania szczegółowego planu i użycia największych oraz najpotężniejszych dźwigów.

Jak zamówić dźwig w Krakowie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz nasze realizacje w mieście Kraków

Kompleksowe usługi dźwigowe w Krakowie i okolicach

Firmę Dźwigi Sołtys Kraków charakteryzuje doskonale wyszkolona i pracująca z pasją oraz olbrzymim zaangażowaniem załoga.

Zatrudnieni przez Nas operatorzy to eksperci, którzy znani są z tego, iż radzą sobie nawet z najbardziej wygórowanymi zleceniami.

Zajmujemy się załadunkami i rozładunkami różnego rodzaju, przy różnych konstrukcjach budowlanych.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do sporej liczby Klientów, w związku z czym prowadzimy aktywnie portal na Facebooku, gdzie można znaleźć najświeższe informacje na temat Naszej firmy.

Chcesz zamówić dźwig w Krakowie lub okolicach? Zadzwoń!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

 W jakich dzielnicach na terenie Krakowa oferujemy usługi dźwigowe? Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta. 
Tagi: dźwig Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków, dźwig Kraków wynajem, dźwig wynajem Kraków, wynajem żurawi Kraków, żuraw Kraków, dźwigi samochodowe Kraków, wynajem żurawia Kraków, żurawie samochodowe Kraków, żurawie Kraków, żurawie wynajem Kraków, żurawie samochodowe wynajem Kraków, dźwigi Kraków, wynajem dźwigu Kraków, dźwigi kraków.