Dźwigi Rybnik Wynajem

Szeroka oferta wynajmu dźwigów w mieście Rybnik.

Dźwigi Rybnik Wynajem

Dźwigi są niezastąpione na budowach, przy remontach, wyburzaniu i pracach wykończeniowych. O ile niewielkie żurawie często są na wyposażeniu firm budowlanych, to większe (o udźwigu kilkuset ton) trzeba wypożyczyć.

Decydując się na wynajem takiego żurawia warto zlecić to firmie, która zagwarantuje odpowiedni poziom usług.

Firma F.U.S.U.B. Sołtys jest liderem w pracach dźwigowych. Z pomocą naszych żurawi z powodzeniem zrealizowano wiele projektów infrastrukturalnych (nowe mosty, wiadukty, drogi), jak również inwestycji w halach i pod dachami (m.in. w hutach, elektrowniach, zakładach produkcyjnych).

Dźwigi Rybnik – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Rybniku? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do realizacji usług dźwigowych (Rybnik,Kraków, Śląsk i okolice)?

Wynajem dźwigu w Rybniku.

Szeroka oferta dźwigów do wynajęcia.

  • Oferujemy szeroki wybór ciężkich żurawi, o udźwigu nawet do 500 ton. W naszej bazie czeka kilkanaście dźwigów gotowych zrealizować zlecenia klientów. W razie potrzeby realizujemy projekty na podnoszenia ładunków przez dwa dźwigi równocześnie. Dysponujemy również lżejszym sprzętem o udźwigu do kilkudziesięciu ton. Nasza flota cały czas się powiększa o kolejne maszyny.
  • Mamy doświadczenie w pracach dźwigowych. Realizowaliśmy zlecenia nie tylko na placach budowy, ale również w trudnych warunkach, m.in. w centrach miast, niedaleko zabudowań. Pracowaliśmy również pod dachem – w pomieszczeniach istniejących hal produkcyjnych i budynków.
  • Każde zlecenie szczegółowo rozplanowujemy tworząc dla niego plan podnoszenia. Zawiera on analizy otoczenia, ocenę ryzyka oraz wszystkie wyliczenia, które są niezbędne by usługa została zakończona sukcesem.
  • Nasi operatorzy to osoby z doświadczeniem, zdobywanym nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Regularnie podnosimy ich kwalifikacje by mogli pracować jeszcze lepiej.
  • Nie stronimy od trudnych zleceń, co widać po miastach, w których realizowaliśmy usługi dźwigowe (Kraków, aglomeracja katowicka, Przemyśl i inne). Praktyczne umiejętności w połączeniu z dobrym przygotowaniem podnoszenia są gwarancją sukcesu.
  • Działamy na rynku od 1991 roku, co daje gwarancję jakości i rzetelności wykonywanych robót. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, które wspominamy z dumą. Wśród nich są usługi dźwigowe w m. Kraków,Rybnik, Tychy, Katowice i wielu innych miastach Górnego Śląska i Małopolski.

    Wynajem dźwigu w Rybniku.

    Posiadamy dźwigi do różnych zadań. Realizowaliśmy dużo inwestycji na terenie Rybnika.

Wynajem dźwigów z własnego zaplecza sprzętowego

Mamy świadomość, że rozwój jest konieczny. Dlatego też inwestujemy w nowe ciężkie dźwigi, by zwiększyć zakres realizowanych prac.

Poszerzamy również obszar naszych realizacji. Chociaż najwięcej z nich wykonujemy na terenie aglomeracji katowickiej i Małopolski (usługi dźwigowe Rybnik), to możemy się także pochwalić zakończonymi z sukcesem podnoszeniami na Podkarpaciu, Opolszczyźnie oraz… w Szwecji.

Wynajem dźwigów w Rybniku 24h/7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w rejonie Rybnika. Nasz telefon jest czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Rybnik – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys.

Zobacz realizacje naszego dźwigu!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodniu na terenie całej Polski, wszystkie nasze realizacje znajdziesz w galerii:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Sołtys Wynajem – gdzie znajduje się nasza baza?