Dźwigi Pszczyna Wynajem | Usługi Dźwigowe Pszczyna

Szeroka oferta wynajmu dźwigów w mieście Pszczyna.

Dźwigi Pszczyna Wynajem || Usługi Dźwigowe Pszczyna

Zajmujemy się kompleksowym wynajmem ciężkich dźwigów w mieście Pszczyna.

Oferujemy kompleksowe usługi dźwigowe w Pszczynie i okolicach.

Jeżeli chcesz wynająć żuraw lub dźwig w Pszczynie – doskonale trafiłeś! Dźwigi Sołtys Pszczyna to lider w wynajmie ciężkich żurawi na Śląsku.

Od ponad 25 lat konsekwentnie budujemy pozycję lidera, oferując klientom z całej Polski najwyższej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi dźwigowej.

Jeżeli potrzebujesz dźwig w Pszczynie – zadzwoń teraz. Telefon czynny całą dobę, 24 h / 7 dni w tygodniu.

+48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org 

Dźwigi Pszczyna – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Pszczynie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lider w wynajmie dźwigów w Pszczynie

Dźwigi Sołtys jest doskonale znany na Górnym Śląsku jako sprawdzony i rzetelny partner biznesowy. W ciągu miesiąca mają miejsce dziesiątki realizacji w Pszczynie i okolicach.

Usługi dźwigowe Dźwigi Sołtys to gwarancja najwyższej jakości, precyzji i bezpieczeństwa w realizowanych przedsięwzięciach.

Doskonale wyszkolona kadra operatorska oraz sprzęt znanych światowych producentów takich jak Liebherr, Grove i Krupp zapewniają profesjonalną i fachową obsługę nawet najtrudniejszych technicznie podnoszeń.

Specjaliści od zadań niemożliwych

W branży budowlanej firma Dźwigi Sołtys jest znana jako specjalista od skrajnie trudnych realizacji i zadań.

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy „czemu nie”.

Dzięki własnemu centrum technologicznemu (unikalnemu w skali kraju), jesteśmy w stanie opracować unikalny, precyzyjny plan każdego podnoszenia.

Nasi technolodzy zdobywali doświadczenie na największych budowach w kraju i za granicą, doświadczenia z olbrzymich placów budowy w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech przenosząc do Polski.

Znakiem rozpoznawczym usług dźwigowych Dźwigi Sołtys jest wysoce wykwalifikowana kadra operatorska – profesjonalizm naszych pracowników docenili najwięksi deweloperzy w kraju i za granicą.

Największa na Śląsku oferta ciężkich dźwigów do wynajmu

Największa oferta usług dźwigowych w Pszczynie i okolicach. Wynajmij dźwig już teraz!

W naszej ofercie znajdują się ciężkie dźwigi takich firm jak Liebherr, Krupp czy Grove.

W zakresie realizacji usług dźwigowych koncentrujemy się na wynajmie ciężkich żurawi i dźwigów, potrzebnych przy budowach i renowacji takich obiektów jak: huty, wiadukty, fabryki, hale fabryczne, elektrownie, zakłady produkcyjne i elektrociepłownie.

W naszej flocie posiadamy żurawie o udźwigu do 250 ton, dzięki czemu możemy podjąć się największych i najtrudniejszych wyzwań.

Potrzebujesz dźwig w Pszczynie? Zadzwoń teraz!

Pełnimy dyżur całodobowy, jeżeli chcesz wynająć usługi dźwigowe w Pszczynie zadzwoń lub napisz e-mail: +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?