Dźwigi Bytom Wynajem

Prowadzimy wynajem dźwigów na Śląsku w mieście Bytom.

Dźwigi Bytom Wynajem

Szukasz dźwigów w Bytomiu? Zamów u lidera wynajmu dźwigów na Śląsku! Firma Sołtys to profesjonaliści w każdym calu. Jesteśmy określani mianem lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Specjalizujemy się w wynajmie ciężkich dźwigów, o maksymalnym udźwigu nawet do 500ton. Działamy również w trudnych warunkach i zabudowanym otoczeniu.

Wynajem dźwigów do montażu na terenie kopalni węgla kamiennego.

Nasze dźwigi często uczestniczą przy montażu innych ogromnych maszyn.

Dźwigi Bytom – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Bytomiu? Szukasz najlepszych dźwigów na wynajem? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjaliści od dużych i trudnych zadań

Naszym atutem jest pełny zakres usług. Nie musimy czekać z rozpoczęciem prac na plany podnoszenia, bo przygotowujemy je sami. Własne centrum technologiczne zapewnia, że zawsze będą one gotowe na czas. Inżynierowie opracowują je z uwzględnieniem wielu czynników.

Przede wszystkim brane jest pod uwagę miejsce, gdzie będą świadczone wynajmowane dźwigi. Bytom i inne miasta o zwartej zabudowie wymagają dokładnego opracowania planu, ze zwróceniem uwagi na istniejącą infrastrukturę techniczną i budynki. Dźwig musi mieć wystarczająco dużo miejsca by manewrować. Nawet najlepsi operatorzy (a takich zatrudniamy!) nie są w stanie pracować, gdy mają zbyt mało przestrzeni. W takich przypadkach uwzględnia się możliwość pracy dwóch mniejszych żurawi.

Olbrzymie doświadczenie przy dużych i małych realizacjach

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i mamy w swoim portfolio tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Stawialiśmy konstrukcje stalowe, hale, mosty, wiadukty i inne obiekty inżynierskie. Często jesteśmy nazywani specjalistami od najtrudniejszych zadań!

Tym razem nasz dźwig został wynajęty do montażu mostu kolejowego.

Dźwigi firmy Sołtys doskonale nadają się do każdego zadania.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Wynajem dźwigów do prac awaryjnych oraz realizacji pilnych zleceń. Bytom i inne miasta południowej Polski mogą na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy, ze względu na atrakcyjne położenie naszej bazy niedaleko autostrady A4. To ułatwia nam dotarcie wszędzie tam, gdzie potrzebne są nasze dźwigi.

Wynajem wszystkich dźwigów w Bytomiu!!!

Oprócz kompleksowego zakresu prac możemy zaoferować również rozbudowane, własne zaplecze sprzętowe, zapewniające duże możliwości wyboru. Dysponujemy prawie trzydziestoma maszynami, w każdej chwili mogącymi ruszyć do akcji. Nasze dźwigi czekają w gotowości na terenie Górnego Śląska, gdzie mamy własną bazę. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Bytomia (i okolicznych miast) i równie szybkie dotarcie do bardziej oddalonych miejsc.

Szukasz w Internecie dźwigi – Bytom wynajem? Już nie musisz! Wybierz najlepszych i zadzwoń do Dźwigi Sołtys. Skorzystaj z naszego doświadczenia i możliwości, jakie daje ci wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt. Zamów dźwig w Bytomiu teraz!

Dźwig wynajęty do demontażu pieca obrotowego w cementowni Cemex.

Dźwigi zajmują się zarówno montażem jak i demontażem.

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Bytom – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Bytomiu? Szukasz najlepszych dźwigów na wynajem? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Bytom – nasza baza:

Nasza baza mieści się w Tychach, do Bytomia jesteśmy w stanie dojechać w 40 minut: