Dźwigi Gliwice Wynajem | Oferta wynajmu dźwigów Sołtys sp. z o. o.

Oferujemy wynajem dźwigów w mieście Gliwice.

Dźwigi Gliwice Wynajem – oferta wynajmu Sołtys Dźwigi Gliwice sp. z o. o.

Firma Sołtys działa w branży wynajmu dźwigów od 1991 roku. Specjalizujemy się w wynajmowaniu dźwigów samojezdnych, żurawi samochodowych oraz podnośników koszowych. W naszej firmie pracują także operatorzy sprzętu, technologowie, dlatego możemy zaoferować również wszelkie inne prace wykonywane przez dźwigi.

Dźwigi Gliwice Sołtys sp. z o. o.  – Dane kontaktowe (telefon czynny całą dobę!):

Potrzebujesz wynająć dźwig w Gliwicach? Szukasz najlepszych operatorów? Masz trudne zadanie do realizacji? Potrzebujesz ofertę, wycenę, konsultację, cennik? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ofertę i cennik:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów w Gliwicach – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Dźwigi Gliwice wynajem

W swojej ofercie posiadamy żurawie i dźwigi o możliwości podniesienia 500 ton.

Specjaliści od budowy hal fabrycznych i dużych realizacji

Jeżeli potrzebujesz najlepszą firmę do budowy hali fabrycznej na terenach strefy przemysłowej w Gliwicach – doskonale się składa. W swoim portoflio mamy setki udanych realizacji tego typu, pomogliśmy wybudować zakłady produkcyjne w strefach ekonomicznych całej Polski.

Mamy ofertę dostosowaną idealnie do prac na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach. Dzięki bliskości naszej głównej bazy, jesteśmy w stanie błyskawicznie się na tym terenie pojawić

Tutaj znajdziesz nasze realizacje.

Dźwigi Glwice - prace na terenie specjalnej strefy przemysłowej w gliwicach

Specjalizujemy się w pracach na terenie stref przemysłowych i zakładów produkcyjnych.

Wynajem Dźwigów w Gliwicach razem z  doświadczonymi operatorami

Gliwice i inne miasta Górnego Śląska charakteryzują się zwartą zabudową. Prowadzenie prac w takich miejscach wymaga nie tylko umiejętności, ale również doświadczenia i uwagi.

Nasi operatorzy to osoby z wieloma latami spędzonymi za pulpitem dźwigu, nabywali doświadczenie na budowach w całej Polsce.

Operatorzy Dźwigi Gliwice Sołtys doskonale pracują zarówno na terenach otwartych, w obrębie zabudowy miejskiej i (przede wszystkim) w pomieszczeniach zamkniętych – gdzie pole manewru jest ograniczone, a prace wymagają olbrzymiej uwagi i precyzji.

Sprawdź nas w praktyce!

Możesz obejrzeć w akcji nasze dźwigi w Gliwicach oraz w innych miastach Górnego Śląska (wynajem i prace zlecone na dłużej) – tutaj znajdziesz galerię prac. 

Własne centrum technologiczne

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własnych technologów, którzy mogą opracować nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenia, wymagające dokładnego, precyzyjnego planowania.

To szczególnie ważne dla wymagających i trudnych realizacji – zwłaszcza na terenach przemysłowych. Dzięki odpowiedniemu planowaniu jesteśmy w stanie rozpisać krok po kroku działania wewnątrz budynków (pomiędzy maszynami i z niskim sufitami), jak i w obrębie zakładów fabrycznych – gdzie nie ma wiele miejsca, by umiejscowić sprzęt.

Planujemy w najdrobniejszych szczegółach każdy szczegół realizacji.

Jeżeli potrzebujesz wynająć dźwig do pracy na terenie specjalnej strefy przemysłowej w Gliwicach – przygotowanie planów podnoszenia to podstawa, a my to Ci zapewnimy.

Własne centrum technologiczne do wsparcie do zleceń, którym inni nie podołają – również takich, w których wymagana jest współpraca dwóch dźwigów jednocześnie, albo podnoszenie na przysłowiowe „milimetry”, z uwagi na ciasnotę pomieszczeń.

Dźwigi Gliwice 24 h 7 dni na dobie wynajem

Jako jedna z niewielu firm w kraju posiadamy własne centrum technologiczne, dzięki czemu możemy planować podnoszenia.

Oferujemy wynajem dźwigu w całym rejonie Gliwic

Naszym atutem jest również rozbudowany park maszynowy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie serwisowanym i kontrolowanym. Staramy się również stale uzupełniać ofertę o nowe maszyny.

Świadczymy wynajem dźwigów przede wszystkim dla dużych kontrahentów, do zleceń, które wymagają najcięższego sprzętu (dźwigi powyżej 100 ton, w tym 250, 300 i 500 ton).

Poszukujesz żurawia na swoją budowę?

Obejrzyj w akcji nasze dźwigi w Gliwicach. Wynajem jest możliwy zarówno na krótsze okresy, jak również do realizacji długofalowych projektów.

Decydując się na współpracę z firmą Sołtys nasi klienci mają pewność, że wszelkie zlecenia zostaną wykonane porządnie, profesjonalnie i bezproblemowo.

Potwierdzeniem naszej jakości jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów w całym kraju. Jesteśmy też doskonale znani w branży budowlanej, jako sprawdzony i rzetelny partner. 

We wszystkich miastach aglomeracji śląskiej można wynająć nasze dźwigi – jeżeli chodzi o rejon Gliwic oferujemy wynajem żurawi zarówno do budowli w centrum miasta, okolicach oraz (co najważniejsze) w strefie przemysłowej.

Na życzenie jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia również w innych częściach Polski.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba), działania podzielonego na etapy i pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie
Realizujemy największe wyzwania do wynajmu dźwigu w Gliwicach

Uwielbiamy duże i potężne wyzwania.

Żurawie do 500 ton!

W naszej ofercie posiadamy żurawie o udźwigu nawet 500 ton! Dzięki temu jesteśmy w stanie podołać nawet najtrudniejszym zadaniom. Tutaj znajdziesz wszystkie nasze dźwigi i żurawie.

Dlaczego warto wynająć dźwig w Gliwicach u nas?

 • Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku
 • Pasja – dźwigi i żurawie są całym naszym życiem
 • Tysiące realizacji na terenie Polski i w Europie
 • Bogate zaplecze sprzętowe, szeroki wybór maszyn
 • Bardzo bliska lokacja bazy sprzętowej
 • Własne centrum technologiczne do planowania prac
 • Szybkie terminy realizacji zleceń, również prace awaryjne
 • Atrakcyjne ceny
 • Błyskawiczny dojazd
 • Najlepsi operatorzy
 • Realizacja najtrudniejszych podnoszeń

Jak zamówić lub wynająć dźwig w Gliwicach – instrukcja krok po kroku:

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu w naszej firmie – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę, wycenę lub cennik – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Gliwice

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Gliwic.

Potrzebujesz cennik wynajmu dźwigu w Gliwicach?

Ofertę cennikową ustalamy indywidualnie – w oparciu o rodzaj, długość zlecenia i konieczność dostosowania dźwigu. Skontaktuj się z nami i ją dla Ciebie przygotujemy.

Chcesz dopytać o szczegóły wynajmu, potrzebujesz konsultacji lub więcej informacji?

Pisz lub dzwoń, na wszystkie pytania odpowiemy!

Gdzie realizujemy prace na terenie Gliwic?

Oferujemy kompleksowe usługi dźwigowe Gliwice, w dzielnicach:

Bojków, Brzezinka, Czechowice (dzielnica Gliwic), Kopernik, Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Politechnika, Sikornik, Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Śródmieście, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki, Żwirki i Wigury.

Dojeżdżamy z żurawiami również do miasteczek w pobliżu Gliwic:

Kozłów, Podlesie, Łany Wielkie, Sośnicowice, Smolnica, Żernica, Pyskowice, Kamieniec, Ziemięcice, Świętoszowice, Czekanów, Zbrosławice, Jaśkowice, Kleszczów.

Miasta, w których również oferujemy wynajem dźwigów

Tychy (tu znajduje się nasza baza), Żory, Mikołów, Bielsko, Rybnik, Czechowice, Ruda Śląska, Racibórz, Jaworzno, Zabrze, Łaziska, Knurów.

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Gliwicach?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Gliwice między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Wynajem Dźwigu Gliwice

Nasze Dźwigi idealnie nadają się do prac na terenie kopalń i strefy przemysłowej w Gliwicach.

Dźwigi Gliwice wynajem – dane kontaktowe:

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Dźwigi Gliwice Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Gliwice Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Nasza baza znajduje się w Tychach 30 minut dojazdem od Gliwic, w rejonie strefy przemysłowej lub samego miasta możemy być błyskawicznie.

Obszar działania i wynajmu żurawi na terenie Gliwic: