Dźwigi Gliwice Wynajem

Oferujemy wynajem dźwigów w mieście Gliwice.

Dźwigi Gliwice Wynajem

Firma Sołtys działa w branży wynajmu dźwigów od 1991 roku. Specjalizujemy się w wynajmowaniu żurawi samochodowych oraz podnośników koszowych. W naszej firmie pracują także operatorzy sprzętu, dlatego możemy zaoferować również wszelkie inne prace wykonywane przez dźwigi.

Dźwigi Gliwice – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Gliwice? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjaliści od budowy hal fabrycznych

Jeżeli potrzebujesz najlepszą firmę do budowy hali fabrycznej na terenach strefy przemysłowej – doskonale się składa. W swoim portoflio mamy setki udanych realizacji tego typu, pomogliśmy wybudować zakłady produkcyjne w strefach ekonomicznych całej Polski.

Wynajem Dźwigów Sołtys Gliwice razem z  doświadczonymi operatorami i własnym centrum technologicznym

Wynajem dźwigów w Gliwicach i okolicach - najwyższej jakości sprzęt, właśni operatorzy.

Liebherr LTM 1250 to nasz największy dźwig, który realizował największe zlecenia zarówno w Gliwicach jak i na terenie całego Śląska.

Gliwice i inne miasta Górnego Śląska charakteryzują się zwartą zabudową. Prowadzenie prac w takich miejscach wymaga nie tylko umiejętności, ale również wyobraźni i uwagi.

Nasi pracownicy to osoby z wieloma latami spędzonymi za pulpitem dźwigu, nabywali doświadczenie na budowach w całej Polsce.

Operatorzy Dźwigi Sołtys doskonale pracują zarówno na terenach otwartych, jak również w obrębie zabudowy miejskiej. Sprawdź nas w praktyce!

Możesz obejrzeć w akcji nasze dźwigi w Gliwicach (wynajem) oraz w innych miastach Górnego Śląska (wynajem i prace zlecone).

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własnych technologów, którzy mogą opracować nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenia, wymagające dokładnego, precyzyjnego planowania.

Wynajem dźwigów 24 h/7 dni w tygodniu – Dźwigi Gliwice i cały rejon Górnego Śląska

Naszym atutem jest również rozbudowany park maszynowy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie serwisowanym i kontrolowanym. Staramy się również stale uzupełniać ofertę o nowe maszyny.

Świadczymy wynajem dźwigów przede wszystkim dla dużych kontrahentów.

Poszukujesz żurawia na swoją budowę?

Dźwig Liebherr 1130 to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących wynająć żuraw w mieście Gliwice.

Dźwig LTM 1130 doskonale nadaje się do realizacji dużych zadań w wąskiej, miejskiej zabudowie Gliwic.

Obejrzyj w akcji nasze dźwigi w Gliwicach. Wynajem jest możliwy zarówno na krótsze okresy, jak również do realizacji długofalowych projektów.

Decydując się na współpracę z firmą Sołtys nasi klienci mają pewność, że wszelkie zlecenia zostaną wykonane szybko i bezproblemowo.

Potwierdzeniem naszej jakości jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów w całym kraju.

We wszystkich miastach aglomeracji śląskiej można wynająć nasze dźwigi: Gliwice, Katowice, Tychy to tylko wybrane lokalizacje w których pracujemy.

Na życzenie jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia również w innych częściach Polski.

Jak zamówić dźwig w Gliwicach – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

  • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
  • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
  • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
  • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
  • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
  • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
  • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Gliwice

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Gliwic.

Potrzebujesz dźwigu w Gliwicach? Skontaktuj się z nami!

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Wynajem Dźwigi Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Gliwice – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z  firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Gliwice Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Nasza baza znajduje się 30 minut dojazdem od Gliwic, w rejonie strefy przemysłowej możemy być błyskawicznie.