Dźwigi Łaziska Wynajem | Usługi dźwigowe Łaziska

Oferujemy usługi dźwigowe w mieście Łaziska.

Dźwigi Łaziska | Usługi dźwigowe Łaziska

Sołtys sp. z o. o od ponad 25 lat działa w branży ciężkich dźwigów. Oferujemy usługi ciężkimi żurawiami na terenie całej Polski. Dysponujemy najlepszym sprzętem wiodących światowych producentów.

Mamy własną bazę w Tychach, gdzie znajdują się nasze maszyny. Dysponujemy ponad 20 żurawiami o maksymalnym udźwigu od kilku do 500 ton, mamy też podnośniki koszowe.

Dźwigi Łaziska – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Łaziska? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Posiadamy szeroki wachlarz dźwigów na wynajem w Łaziskach i okolicach

Własne zaplecze sprzętowe pozwala nam na realizację każdego rodzaju podnoszenia, również w zamkniętych pomieszczeniach lub w terenie zabudowanym. Często klienci nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań. Nic dziwnego, nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie.

Montaż przeprowadzany przez firmę Sołtys na terenie elektrociepłowni w Tychach.

Dzięki ciężkim dźwigom prowadzimy montaże dużych elementów na dużych wysokościach.

Możemy się pochwalić tym, że współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, a w naszym portfolio są tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce.

Własne centrum technologiczne w bazie w Tychach

Tak wysoką ocenę w oczach klientów zawdzięczamy naszym atutom. Są nimi własne centrum technologiczne oraz najlepsi operatorzy.

Centrum technologiczne jest jednostką, gdzie planowana jest realizacja każdego zlecenia jakie trafia do Sołtys sp. z o. o. To tam inżynierowie wykonują wszystkie obliczenia, analizując siły działające na ładunek i dobierają odpowiedni ciężki dźwig. Rozpisują również podnoszenie krok po kroku i starają się zminimalizować ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

Operatorzy to osoby, które mają wiele lat doświadczenia za pulpitem sterowniczym żurawia. Są precyzyjni i dokładni. Potrafią wykonać zlecenia niestandardowe, takie jak podnoszenie na dwa dźwigi lub prace w zadaszonych pomieszczeniach. Dzięki nim usługi dźwigowe w Łaziskach realizowane są bez problemów i dokładnie według przygotowanego planu.

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  • Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku
  • Tysiące realizacji na terenie Polski i w Europie
  • Bogate zaplecze sprzętowe, szeroki wybór maszyn
  • Własne centrum technologiczne do planowania prac
  • Szybkie terminy realizacji zleceń, również prace awaryjne
  • Atrakcyjne ceny

Zapamiętaj! Dźwigi Łaziska – wynajem tylko u nas, w Sołtys sp. z o. o! Przekonaj się jak działają profesjonaliści. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i błyskawiczny dojazd do Łazisk i innych miast.

Dźwigi Sołtys przy realizacji obracania kolana komina w Rybniku.

Wynajem dźwigów Sołtys do montażu ciężkich i ogromnych elementów.

Zamów usługi dźwigowe Łaziska w Sołtys sp. z o. o. Szybka realizacja, bezproblemowe wykonanie i doskonała precyzja – u nas masz to w standardzie!

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Łaziska – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Łaziskach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Łaziska – nasza baza:

Nasza baza mieści się w Tychach, do Łazisk jesteśmy w stanie dojechać w 15 minut: