Dźwigi Jaworzno Wynajem | Oferta Sołtys Dźwigi o. Jaworzno

Dźwigi Jaworzno Wynajem - oferta Sołtys sp. z o. o. sp. k.

Dźwigi Jaworzno Wynajem – 24 h / 7 dni w tygodniu

Jeżeli chcesz wynająć dźwig na terenie Jaworzna lub w okolicach Zagłębia – doskonale trafiłeś. Firma Dźwigi Sołtys Dźwigi Jaworzno to lider w wynajmie ciężkiego sprzętu na południu Polski. Działa w branży wynajmu dźwigów i żurawi samojezdnych nieprzerwanie od 1991 roku.

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt oraz usługi jednych z najlepszych operatorów żurawi w kraju. W naszej flocie dźwigowej znajdują się żurawie takich marek jak Liebherr, Demag, Grove czy Krupp.

Zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji na terenie Zagłębia: począwszy od małych, kilkugodzinnych zadań, aż po wielkie prace na terenie elektrowni Jaworzno. Na terenie całego kraju, również na największych placach budowy mamy na koncie tysiące udanych realizacji.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce: Dźwigi Jaworzno Sołtys – o firmie.

Dźwigi Jaworzno – Dane kontaktowe – zapytaj o wynajem dźwigu:

Chcesz pilnie wynająć dźwig w Jaworznie? Szukasz profesjonalnej i doświadczonej firmy? Potrzebujesz cennik i dobraną pod Twoje potrzeby ofertę? Skontaktuj się z nami i  umów na niezobowiązującą rozmowę!

Zadzwoń lub wyślij e-mail, sprawdź, zapytaj o ceny, cennik i ofertę:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów w Jaworznie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Dźwigi Jaworzno

Posiadamy własną bazę w Jaworznie. Dzięki temu możemy być błyskawicznie na miejscu wynajmu. Na zdjęciu żuraw Liebherr o udźwigu 250 ton.

Własna baza w Jaworznie!

W Jaworznie utrzymujemy własną bazę sprzętową, dzięki czemu na miejscu realizacji możemy pojawić się błyskawicznie. Na miejscu realizacji podnoszenia możemy się pojawić błyskawicznie.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni (między innymi pracowaliśmy na terenie elektrociepłowni w Jaworznie)
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie
Zdjęcia z wynajmu dźwigu w Jaworznie Sołtys Dźwigi - wymiana kotła na terenie zakładu przemysłowego.

Specjalizujemy się w najtrudniejszych zleceniach – na zdjęciu prace w Jaworznie przy wymianie kotła. W akcji żuraw Demag AC350SSL.

Dźwigi Sołtys Jaworzno to solidność i doświadczeni operatorzy

Jaworzno i inne miasta Zagłębia znane są z wąskiej i trudnej do manewrów zabudowy. Prowadzenie prac w takich miejscach wymaga nie tylko umiejętności, ale również wyobraźni, doświadczenia, planowania przestrzennego, starannych przygotowań i uwagi.

Nasi pracownicy to osoby z wieloma latami spędzonymi za pulpitem dźwigu, nabywali doświadczenie na budowach w całej Polsce.

Dźwigi Sołtys to firma to doskonale znana w środowisku budowlanym, współpracowaliśmy z największymi deweloperami.

Partnerzy cenią nas za solidność i olbrzymie doświadczenie.

Jako lider wynajmy dźwigów na południu Polski i jedna z zaledwie kilku firm w Polsce, posiadamy własne centrum technologiczne, które umożliwia nam scalenie usług dźwigowych i planowania.

Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane podnoszenia.

Dźwigi Jaworzno Sołtys - specjalizujemy się w najtrudniejszych, najcięższych i największych zleceniach.

Specjalizujemy się w wynajmie dźwigów do najtrudniejszych realizacji – wymagających współpracy kilku maszyn i operatorów. Tutaj prace na terenie elektrociepłowni.

Lider wynajmu dźwigów w Jaworznie i całym Zagłębiu

Jesteśmy liderem wynajmu ciężkich dźwigów i Żurawi w Zagłębiu. Posiadamy najbardziej rozbudowaną ofertę dźwigów na wynajem do realizacji prac na terenach zakładów produkcyjnych i miejsc budowy w Jaworznicko-Chrzanowskim Okręgu Przemysłowym.

Dzięki bliskości bazy  na miejscu zlecenia możemy pojawić się błyskawicznie – jesteśmy świetnie skomunikowani z trasami A4, S1, 79 oraz 903.

Posiadamy za sobą tysiące udanych realizacji, również takich, które były skomplikowane technicznie. Celujemy w największe i najtrudniejsze technicznie zlecenia. W swojej ofercie posiadamy żurawie Liebherr, Grove, Krupp i Demag o udźwigu do 500 ton!

Wynajem dźwigów w Jaworznie i Zagłębiu 24 h/7 dni w tygodniu

Nasze dźwigi są dostępne 24 h/ 7 dni w tygodniu na terenie Jaworzna i okolic. Naszym atutem jest również rozbudowany park maszynowy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie serwisowanym i kontrolowanym. Stawiamy na najlepszych światowych producentów. Dzięki własnemu zapleczu warsztatowemu wszystkie maszyny są w stanie najwyższej sprawności.

Marka Sołtys jest doskonale rozpoznawana na terenie Zagłębia – wynajmowane u nas dźwigi można spotkać na większych placach budowy w każdym mieście oraz na terenie największych zakładów i elektrociepłowni.

Często też realizujemy zlecenia na terenach Specjalnych Stref Przemysłowych.

Za sobą mamy już setki udanych realizacji, w tym najbardziej skomplikowanych i trudnych, wymagających zaplanowania, rozstawienia i precyzyjnego współdziałania najcięższych dźwigów.

W naszej flocie znajdują się również potężne żurawie o udźwigu 500 ton.

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów w całym kraju. Wśród nich można wymienić wiele firm z ogólnopolskiej czołówki budowlanej. 

Świadczymy wynajem dźwigu we wszystkich miastach aglomeracji zagłębiowskiej – dojedziemy do dowolnej miejscowości w pobliżu Jaworzna.

Oprócz miasta Jaworzno, nasze dźwigi pracują również w innych częściach Polski.

Dźwigi Jaworzno - duża ilość dźwigów do wyboru i wynajmu

Naszym atutem jest rozbudowany park maszynowy, własny zakład naprawczy oraz centrum technologiczne. Nad porządkiem czuwa niezawodny Saper 🙂

Lider na lokalnym rynku – własne centrum technologiczne Dźwigi Jaworzno Sołtys

Jako jedna z niewielu firm w Polsce dysponujemy własnym centrum technologicznym, umożliwiającym nam projektowanie najtrudniejszych podnoszeń.

Dzięki temu wyprzedzamy większość konkurencji również na etapie przygotowania planów podnoszeń – co jest bardzo ważne w przypadku dużych, trudnych lub nietypowych zleceń, które są realizowane w nietypowym, ograniczonym terenie, zamkniętej przestrzeni lub wymagają precyzyjnej współpracy kilku dźwigów i operatorów.

Dzięki centrum technologicznemu możemy zapewnić maksymalną pewność, bezpieczeństwo i zabezpieczenie technologiczne największych przedsięwzięć.

Nasi technologowie zdobywali doświadczenie na budowach w całej Europie: Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii. Zdobywali doświadczenie u boku największych ekspertów branży dźwigowej, chłonąc unikalną wiedzę i przynosząc zachodnie know-how na rynek Polski.

Co ważne – nasze centrum technologiczne pomagało nam wielokrotnie przy realizacji prac na terenie Jaworzna – w tym w elektrociepłowni Jaworzno.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Mottem przewodnim firmy jest hasło „przewaga dzięki technologii”.

Dźwigi Jaworzno

Wynajmując dźwig celujemy w najtrudniejsze i najbardziej wymagające zlecenia na terenie elektrociepłowni, fabryk, zakładów produkcyjnych i placów budowy. Jako jedni z nielicznych posiadamy własne centrum technologiczne zatrudniające najlepszych inżynierów.

Jak zamówić dźwig w Jaworznie – instrukcja krok po kroku:

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu do Jaworzna – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Potrzebujesz cennik?

Jeżeli chcesz wynająć dźwig i potrzebujesz wycenę, ofertę i cennik – najlepiej się z nami skontaktuj. Sprawdzimy co trzeba zrobić i precyzyjnie wycenimy koszt realizacji usługi.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Jaworzno

Pracujemy na terenie całej Polski przez cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Jaworznie.

Więcej zdjęć z realizacji znajdziesz na stronie galeria prac dźwigów. Rozszerzone opisy najtrudniejszych zadań i wyzwań znajdują się na naszym blogu.

Dźwigi wynajmujemy w Jaworznie również do nocnych prac i zleceń.

Koniecznie sprawdź naszą galerię realizacji – mamy tam ponad 350 zdjęć z kilkudziesięciu miejsc dokumentujących jak pracujemy. Pamiętaj – nasz telefon jest czynny całą dobę!

Gdzie możesz wynająć dźwig w Jaworznie?

Nasze dźwigi możesz wynająć na terenie wszystkich dzielnic Jaworzna i okolic:

Bory, Byczyna, Cezarówka, Ciężkowice, Dąbrowa Narodowa, Dobra, Jeziorki Byczyńskie, Koźmin, Niedzieliska, Osiedle Awaryjne, Osiedle Cegielniana, Osiedle Fryderyka Chopina, Osiedle Gigant, Osiedle Górnicze, Osiedle Leopold, Osiedle Łubowiec, Osiedle Podwale, Osiedle Pszczelnik, Osiedle Skałka, Osiedle Stałe, Osiedle Tadeusza Kościuszki, Podłęże, Śródmieście, Szczakowa, Jeleń, Warpie, Wilkoszyn. 

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Jaworznie?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Jaworzno między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Wynajem dźwigów Jaworzno – dane kontaktowe:

Można się z nami skontaktować za pomocą komputera lub telefonu.

Na telefony czekamy przez całą dobę – 24 godziny w tygodniu.

Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem.

W przypadku większych realizacji – opracujemy szczegółowy plan podnoszenia.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nasza Baza w Jaworznie: