O Firmie

Firma Dźwigi Sołtys istnieje na rynku od 1991 roku – od prawie 25 lat konsekwentnie budujemy pozycję lidera wynajmu dźwigów w Katowicach i w rejonie Polski południowo-zachodniej .

Dźwigi Tychy, Katowice – realizacje na terenie całej Polski

Zaczynaliśmy na Śląsku, z niewielką ilością sprzętu, nasze dźwigi pracowały głównie na terenie aglomeracji Śląśkiej w obszarze Katowic. Siedziba naszej firmy mieści się obecnie w Tychach.

Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług dźwigowych. Ponadto oferujemy możliwość wynajęcia podnośników koszowych o wysokości do 32 metrów.

Sprawdź co u nas słychać ciekawego, zajrzyj na nasz blog!

Nasza doskonale wyszkolona i doświadczona kadra operatorska jest gotowa sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Oferujemy żurawie samochodowe marki: LIEBHERR, GROVE, KRUPP oraz FAUN.

Marki te, będące światowymi liderami w dziedzinie produkcji żurawi samojezdnych, wyróżniają się najlepszymi parametrami technicznymi w swej klasie, oraz dużą zwrotnością, umożliwiającą wykonywanie skomplikowanych i precyzyjnych zadań, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Co znajdą Państwo w naszej ofercie wynajmu?

Świadczone przez nas usługi obejmują:

  • wynajem żurawi samojezdnych do prac przy wszelkiego rodzaju konstrukcjach budowlanych
  • wynajem podnośników koszowych do 32 metrów
  • wszelkiego rodzaju załadunki i rozładunki

Wykonujemy usługi dźwigowe na terenie całej Polski i za granicą. Podczas naszej wieloletniej działalności zyskaliśmy uznanie wielu firm krajowych i zagranicznych. Za cel stawiamy sobie bezpieczne i profesjonalne wykonywanie wszystkich naszych usług.

Oprócz świadczenia usług związanych z podnoszeniem ciężkich ładunków, konsekwentnie budujemy w Polsce największą społeczność fanów dźwigów, żurawi oraz ciężkiego sprzętu. Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad 3500 osób, które wymieniają się doświadczeniami, filmami, zdjęciami oraz nowościami z branży dźwigowej.

Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością podejmiemy się wykonania zleconych przez Państwa projektów, nawet tych najbardziej skomplikowanych.

Dzięki udanej współpracy z wieloma firmami, oraz nabytemu doświadczeniu, zyskaliśmy miano lidera w wynajmie dźwigów i podnośników koszowych na Śląsku, Zagłębiu, Podbeskidziu, Śląsku Opolskim, Małopolsce (rejony Krakowa) oraz rejonie miasta Katowice.

Dźwigi FUSUB Sołtys pracujące na licznych budowach są doskonale rozpoznawalne w południowej Polsce.