Dźwigi Sosnowiec Wynajem || Usługi Dźwigowe Sosnowiec

Oferujemy szeroki wybór usług dźwigowych w mieście Sosnowiec.

Dźwigi Sosnowiec Wynajem || Usługi Dźwigowe Sosnowiec

Chcesz wynająć dźwig w Sosnowcu? Wybierz kompleksowe usługi dźwigowe w Sosnowcu i Zagłębiu w firmie Sołtys. Zapewniamy precyzję i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Dźwigi Sosnowiec – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Sosnowcu? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Największa flota ciężkich dźwigów w Sosnowcu

Jedną z największych flot ciężkich dźwigów w Sosnowcu. W naszej dyspozycji jest prawie 20 różnego rodzaju maszyn. Wśród nich znaleźć można bardzo wytrzymały sprzęt, taki jak Liebherr LTM 1250 (mogący unieść do 250t) oraz lżejsze pojazdy firm Liebherr, Grove i Faun. Mamy również podnośniki koszowe do 300kg.

Przewaga dzięki technologii

Oferujemy wynajem ciężkich dźwigów w Sosnowcu na dobrych warunkach. Dzięki bliskości naszej bazy (w Tychach) i doskonale zorganizowanej logistyce zapewniamy dobre terminy i szybką realizację zleceń. Klienci firmy Sołtys mogą również skorzystać z telefonu alarmowego, czynnego non – stop. Można pod nim zgłaszać pilne prace awaryjne.

Specjaliści od najtrudniejszych podnoszeń

Oferujemy pełny zakres usług dźwigowych. Sosnowiec oraz inne miasta woj. śląskiego ( i Zagłębia) są mocno zurbanizowane – nie zawsze między budynkami zmieści się ciężki dźwig. Dlatego też w takich sytuacjach organizujemy podnoszenie na dwa mniejsze żurawie. Pracujemy również w halach i zakładach przemysłowych (pod dachem); w elektrowniach, hutach i elektrociepłowniach. Każda z naszych akcji kończy się pełnym sukcesem!

Własne centrum technologiczne

Planowanie i realizację prac z udziałem Centrum Technologicznego. Nasze centrum to grupa doświadczonych inżynierów, którzy analizują zlecenie pod kątem możliwości pracy dźwigu i przeszkód, które może on napotkać. Efektem jest plan podnoszenia, który – realizowany krok po kroku przez operatorów żurawi na miejscu prac – gwarantuje 100% skuteczność.

Z nami zdemontujesz konstrukcje metalowe, suwnice i inne ciężkie elementy w swojej hali produkcyjnej. Pomożemy również przy pracach drogowych i kolejowych – montażu i demontażu elementów ciągów komunikacyjnych, remontach wiaduktów i budowie mostów.

Skorzystaj z profesjonalnych usług dźwigowych firmy Sołtys! Zapewniamy dobre ceny i szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy!

Wynajem dźwigów w Sosnowcu 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w rejonie Sosnowca i Zagłębia. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Sosnowiec – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?