Dźwigi Bielsko – Biała Wynajem

Świadczymy usługi dźwigowe w Bielsku Białej.

Dźwigi Bielsko – Biała Wynajem – 24 h / 7 dni w tygodniu

Chcesz wynająć dźwig w Bielsku – Białej lub okolicach? Potrzebujesz rzetelną i fachową firmę, która zna się na swojej robocie? Realizacja wydaje się bardzo trudna do zrealizowania?

Doskonale trafiłeś!

Postaw na lidera wynajmu dźwigów i żurawi w Południowej Polsce. Dźwigi Sołtys to znana w całej Polsce marka, która od ponad 25 lat zajmuje się wynajmem ciężkich dźwigów.

Dźwigi Bielsko – Biała – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Bielsku Białej? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjaliści od trudnych podnoszeń

Nasz żuraw do wynajęcia wjeżdża na szyndzielnię.

Nasz żuraw podczas wjazdu na szyndzielnię.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Specjalizujemy się trudnych podnoszeniach, w ekstremalnych warunkach, które wymagają olbrzymiego doświadczenia i niebywałej precyzji.

Nasi operatorzy to najlepsi fachowcy w kraju, którzy fachowo i (co najważniejsze) bezpiecznie podejmą się każdego zadania.

Zrealizowaliśmy już tysiące inwestycji w całej Polsce – nasze dźwigi brały udział w największych budowach na terenie kraju i za granicą.

Żurawie i Dźwigi Sołtys stale przebywają w rejonie Bielska – Białej i beskidów, realizując zlecenia tam, gdzie inni się poddają.

Sprawdź nasze realizacje z Suchej Beskidzkiej oraz wjazdu na Szyndzielnię.

Własne centrum technologiczne

Żuraw Liebherr można również wynająć w Bielsku - Białej.

Chluba naszej floty – ciężki żuraw Liebherr LTM 1250.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce dysponujemy własnym centrum technologicznym, dzięki któremu jesteśmy w stanie opracować dokładne i precyzyjne plany każdego podnoszenia.

Górzysty teren okolic Bielska – Białej, może sprawiać dużo problemów, jeżeli chodzi o realizację zadań związanych z pracą dźwigów.

Dzięki naszym technologom, którzy zaliczają się do najlepszych specjalistów w Polsce (doświadczenie zdobywali na największych budowach w Europie, współpracując z takimi firmami jak Liebherr), zaplanujemy od A do Z cała realizację przedsięwzięcia: włączając w nie tylko rozstawienie i przenoszenie elementu, ale też dojazd.

Szeroka oferta wynajmu ciężkich dźwigów w Bielsku i okolicach

W naszej flocie sprzętowej znajduje się ponad 30 dźwigów i żurawi, znanych światowych marek takich jak Krupp, Grove i Liebherr.

Chlubą firmy jest potężny żuraw Liebherr LTM 1250-1 o udźwigu 250 ton!

Dzięki własnej bazie warsztatowej, sprzęt jest stale serwisowany, w doskonałym stanie technicznym, gotów do działania o każdej porze i w każdych warunkach.

Nasze realizacje w mieście Bielsko-Biała

Działamy w okolicach Bielska – Białej – 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu

Masz duży i ciężki element do przeniesienia? A może potrzebujesz na szybko dźwig, gdyż wydarzyło się coś niespodziewanego? Realizacja jest w trudno dostępnym miejscu? Nie czekaj – skontaktuj się z nami!

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Sołtys Bielsko – Biała – gdzie znajduje się nasza baza?