Dźwigi Wynajem Tychy

Oferujemy wynajem dźwigów w mieście Tychy.

Dźwigi Wynajem Tychy – 24 h / 7 dni w tygodniu

Dźwigi Tychy wynajem całą dobę.

W naszej ofercie wynajmu dźwigów znajduje się kilkadziesiąt żurawi.

FUSUB Sołtys to lider w wynajmie dźwigów, podnośników i żurawi na terenie Śląska. Nasza główna baza znajduje się w Tychach – śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepiej rozpoznawalną firmą dźwigową w tym pięknym mieście.

Jeżeli chcesz szybko wynająć dźwig w Tychach i zależy Ci na profesjonalnej, bezpiecznej realizacji – niezwłocznie skontaktuj się z nami!

Dźwigi Wynajem Tychy – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Tychach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lider w wynajmie dźwigów w Tychach

Od ponad 25 lat zajmujemy się wynajmem dźwigów w Tychach. Zaczynaliśmy od jednego żurawia dostępnego w naszej bazie. Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt dźwigów najróżniejszych typów: od niewielkich, zwrotnych żurawi, po potężne maszyny o udźwigu 250 ton!

W naszej ofercie dźwigów na wynajem znajdują się żurawie znanych, światowych marek: Liebherr, Krupp, Grove.

Profesjonalizm, rzetelność i bezpieczeństwo

Wynajem dźwigi tychy - realizacja na elektrociepłowni w Tychach

Realizowaliśmy zlecenia na terenie Elektrociepłowni w Tychach.

Siłą naszej firmy stanowi doskonale wyszkolona i zgrana załoga. Nasi operatorzy należą do najlepszych fachowców w kraju. Ich fantastyczne umiejętności cieszą się uznaniem największych potentatów branży budowlanej. Praca dla nich to pasja, której oddają się bez reszty.

Warto również podkreślić, że FUSUB Sołtys to firma rodzinna, w której tradycje prowadzenia dźwigowego biznesu przechodzą z ojca na synów

Baza dźwigowa w Tychach – szybki i sprawny wynajem

Jeżeli chcesz wynająć dźwig w Tychach – nie mogłeś lepiej trafić! Nasza główna baza, wraz z centrum serwisowym znajduje się w Wilkowyjach. Jesteśmy w stanie więc błyskawicznie pojawić na miejscu zlecenia i podjąć nawet najtrudniejszych wyzwań.

Specjaliści od ciężkich ładunków i trudnych zadań

FUSUB Sołtys Dspecjalizuje się w realizacji największych i najtrudniejszych zadań. Zjawiamy się wszędzie tam, gdzie są wymagane podnoszenia na kilka dźwigów, trzeba przygotować specjalny plan, lub użyć najcięższych żurawi. Współpracujemy z największymi deweloperami w kraju, o których mam renomę solidnego i sprawdzonego partnera.

Szczególnie robimy zlecenia  na terenie: elektrowni, elektrociepłowni, hal fabrycznych, fabryk, hut, wiaduktów, autostrad oraz mostów.

Zjawiamy się również w miejscach wypadków i klęsk żywiołowych, gdzie trzeba szybko usunąć skutki takich zdarzeń.

Dziesiątki realizacji dźwigowych na terenie Tychów i okolic

Dlaczego warto nam zaufać? Dlatego, że na terenie Tychów możemy się pochwalić dziesiątkami skutecznych realizacji: począwszy od niewielkich, szybkich zleceń, po wielkie, wielomiesięczne realizacje np. na terenie elektrociepłowni.

Dla nas nie ma niemożliwych podnoszeń

Dźwigi Wynajem tychy - centrum technologiczne

Specjalizujemy się w najtrudniejszych zleceniach.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własne centrum technologiczne, które pozwala nam zaprojektować i przygotować krok po kroku nawet najtrudniejsze zlecenia. Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na terenie placów budowy całej Europy, spędzając całe dni w ich siedzibach zajmujących się szczegółowym planowaniem konstrukcji.

Dźwigi Wynajem Tychy – zamów teraz!

Jeżeli chcesz wynająć dźwig w Tychach – zamów już teraz. Nasz telefon jest czynny 24 h / 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń: +48 695 16 62 27

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Tychy

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Tychach.

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?