Realizacja podczas prac w Katowicach.

W firmie mamy prawdziwy huk roboty, nie możemy narzekać na brak zleceń 🙂

Jeżeli chcielibyśmy dla Was opisać wszystko – tekst byłby 3-4 razy dłuży, postanowiliśmy się więc skoncentrować na najważniejszych realizacjach.

Nowe realizacje “wpadły” nam przede wszystkim w rejonie Katowic i Śląska (mogliście zobaczyć nasze dźwigi na wielu budowach). Oprócz tego kończymy zlecenia w innych zakamarkach Polski:

1. Inwestycje w Częstochowie

Zapewniliśmy obsługę dźwigową przy montażu konstrukcji stalowej na dwóch inwestycjach w Częstochowie; DPD, oraz P.P.H.U. KLIMEK.

Do obydwu zleceń użyliśmy żurawi LIEBHERR o udźwigu 30 ton.

2. Prace w Tychach – na terenie fabryki General Motors

Pod koniec maja żurawie FUSUB SOŁTYS rozpoczęły pracę na terenie fabryki General Motors w Tychach. Obecnie nasza firma zapewnia kompleksową obsługę budowy w zakresie usług dźwigowych.

3. Montaż konstrukcji dachu hali Podium – Gliwice

Rozpoczęliśmy montaż konstrukcji dachu na hali Podium w Gliwicach. Można tam oglądać nasze żurawie LIEBHERR LTM 1040, oraz nasz flagowy okręt LIEBHERR LTM 1250, który podawał elementy na odległość 72 metrów i wysokość 40 metrów.

Oprócz tego warto wspomnieć o innych, ciekawych zleceniach:

4. Ściany oporowe – Katowice

Montaż ścian oporowych przez nasz dźwig przy ulicy Woźniaka w Katowicach. Elementy o wadze 18 ton były przenoszone za pomocą żurawia Krupp KMK 3050.

5. Nietypowe zlecenie w Chorzowie – Beach Bar

Budowa Beach Baru w Chorzowie. Żuraw LIEBHERR LTM 1250 podawał elementy na wyspę umieszczoną na środku jednego z jezior Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie.

Ciekawe było przeniesienie oldschoolowego radiowozu policyjnego- Cadillaca, które zgromadziło tłum gapiów ze smartfonami.

6. Panatonni Park Bielsko-Biała – montaż klimatyzatorów

Montaż klimatyzatorów w nowo powstającej Panatonni Park w Bielsku- Białej. Tutaj ponownie zastosowanie znalazł nasz 250 tonowy LIEBHERR LTM 1250, który pomimo ograniczonej przestrzenie zdołał ustawić się w czterech różnych miejscach i przetransportować ważące trzy tony centrale klimatyzacyjne na odległość 43 metrów od osi.

Pamiętajcie, że cały czas działamy na terenie całej Polski 🙂

Dobiegają końca budowy w Krępicach koło Wrocławia, Volkswagena we Wrześni (to naprawdę potężna inwestycja, pisaliśmy już onie, tutaj możecie przeczytać, które żurawie ruszyły w bój), oraz INKA w Lubaniu.

Ponadto nasze żurawie można zobaczyć codziennie na budowie Tauron Ciepło w Tychach.

Żurawie FUSUB Sołtys podczas pracy w Tychach - niedaleko Katowic, w samym sercu śląskiej aglomeracji.

Nasze dźwigi zlecenia na terenie elektrociepłowni Tauron na terenie miasta Tychy realizują już od kilku miesięcy.

Co przed nami?

W czerwcu planujemy rozpocząć demontaż suwnic na terenie EDF Rybnik, oraż montaż hal w Zatorze koło Oświęcimia oraz w Pyrzowicach i wiele innych…

Zaglądajcie regularnie na naszego bloga (już niedługo oprócz informacji dotyczących naszej działalności pojawią się arcyciekawe artykuły dla fanów ciężkiego sprzętu – ciekawostki i nowinki ze świata dźwigów) oraz śledźcie nasz profil na Facebooku – stale pojawiają się na nim nowe zdjęcia i filmy.