Nie bez powodu hasłem naszej firmy jest „przewaga dzięki technologii”. Od lat specjalizujemy się w najtrudniejszych, wymagających wyzwaniach, które wymagają precyzyjnego przygotowania planów podnoszenia.

Demontaż suwnicy – Demag AC 35SSL

Dziś mamy dla Was fotki z ostatniej realizacji z Gliwic: w akcji Żuraw Demag AC 350SSL. Zadanie polegało na demontażu suwnicy – jak widzicie na zdjęciach było bardzo mało miejsca.
Po otrzymaniu zapytania ofertowego, pojechaliśmy na miejsce i przygotowaliśmy wstępny plan podnoszenia i wycenę realizacji.

Niestety klient zdecydował się na wybór innego wykonawcy, który nieco zbyt ambitnie oszacował sprzęt potrzebny do zadania. Po dwóch dniach prób okazało się, że nasza pomoc będzie nieodzowna. Przyjechaliśmy, wdrożyliśmy plan i zamknęliśmy temat w dwa dni.

Szkoda, że klient nie zdecydował się od razu na naszą propozycję – w ten sposób oszczędziłby sporo czasu, bo gdybyśmy zajęli się sprawą od razu, całość operacji trwałaby jeden dzień.
Cieszymy się, że możemy do swojego portfolio dopisać kolejne wymagające wyzwanie, które zostało zakończone z sukcesem.
Dzięki temu możemy konsekwentnie budować renomę firmy, która specjalizuje się w najtrudniejszych technicznie realizacjach.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii zdjęć.

Potrzebujesz dźwig w Gliwicach?

Zajrzyj tutaj: dźwigi gliwice.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments