Wynajem dźwigów Katowice

Oferta wynajmu dźwigu w mieście Katowice.

Wynajem dźwigów Katowice

Trudne prace dźwigowe na budowie? Mamy na to rozwiązanie! Wynajmij jeden z naszych żurawi samojezdnych i pozwól nam profesjonalnie zająć się twoim zleceniem!

Wynajem dźwigów Katowice – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Katowicach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wybierz nas jeżeli ważne dla ciebie jest:

  • Własne zaplecze sprzętowe, pozwalające wybrać odpowiedni sprzęt z kilkudziesięciu maszyn o różnych możliwościach podnoszenia i parametrach
  • Błyskawiczny dojazd, dzięki łatwemu dostępowi do autostrady A4
  • Własna baza, gdzie możesz się z nami spotkać, porozmawiać i zobaczyć nasze dźwigi na wynajem.

F.U.S.U.B. Sołtys to sprawdzona firma, której zaufało wielu kontrahentów. Mamy ogromne doświadczenie – ponad 25 lat na rynku – i wiele tysięcy zrealizowanych prac. Wykonujemy je zawsze perfekcyjnie i z pełnym przygotowaniem by ograniczyć zagrożenia, jakie niesie ze sobą praca dużego żurawia.

Każdorazowo wspierają nas inżynierowie, którzy zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. To oni odpowiadają za przygotowanie harmonogramu prac i przewidzenie co może pójść nie tak. Dzięki ich analizom, podnoszenia realizowane są bezpiecznie i z uwzględnieniem warunków, otoczenia oraz innych ograniczeń.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pytając o szczegóły i oczekiwania, a następnie weryfikując je z możliwościami pracy dźwigu. W chwili gdy sprzęt przyjeżdża na miejsce, wszystko jest już przygotowane i nie ma miejsca na niemiłe niespodzianki.

Wynajem dźwigów do zadań ekstremalnych.

Nasze dźwigi są gotowe na najcięższe zadania.

Niekwestionowany Lider w wynajmie dźwigów w Katowicach – własne centrum technologiczne

Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce nie tylko dzięki własnemu centrum technologicznemu i doświadczeniu.

Wśród naszych największych atutów wymienić trzeba również świetnie przygotowaną kadrę. Pracują z nami najlepsi operatorzy dźwigów, którzy potrafią manewrować maszyną z niezwykłą dokładnością.

To prawdziwi specjaliści od najtrudniejszych zadań, potrafiący wykonać zlecenie pod dachem lub współpracować ze sobą przy podnoszeniu ładunku przez dwa dźwigi jednocześnie. Także im zawdzięczamy miano profesjonalnej i rzetelnej firmy oraz doskonałe rekomendacje od klientów.

Jeżeli wahasz się czy warto wynająć dźwig u nas, to zapraszamy na naszą stronę www. Znajdziesz tam opisy realizacji wraz ze zdjęciami, referencje od klientów oraz kontakt do nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania techniczne i zaprezentujemy nasze możliwości. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i podejmujemy się wykonania nieszablonowych zleceń.

Skorzystaj z oferty F.U.S.U.B. Sołtys i zamów dźwig w Katowicach teraz! Wykonujemy zlecenia jednorazowe; chętnie nawiążemy również stałą współpracę.

Realizujemy najtrudniejsze zadania w dźwiganiu.

Wynajem dźwigów na najwyższym poziome.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w Katowicach i okolicach

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Katowicach.

Dźwigi Katowice – wynajem 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Katowice Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?