Wynajem dźwigów Katowice

Oferta wynajmu dźwigu w mieście Katowice.

Wynajem dźwigów Katowice

Trudne prace dźwigowe na budowie? Mamy na to rozwiązanie! Wynajmij jeden z naszych żurawi samojezdnych i pozwól nam profesjonalnie zająć się twoim zleceniem!

Wynajem dźwigów Katowice – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Katowicach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Katowicach – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Wybierz nas jeżeli ważne dla ciebie jest:

 • Własne zaplecze sprzętowe, pozwalające wybrać odpowiedni sprzęt z kilkudziesięciu maszyn o różnych możliwościach podnoszenia i parametrach
 • Błyskawiczny dojazd, dzięki łatwemu dostępowi do autostrady A4
 • Własna baza, gdzie możesz się z nami spotkać, porozmawiać i zobaczyć nasze dźwigi na wynajem.

Dźwigi Sołtys to sprawdzona firma, której zaufało wielu kontrahentów. Mamy ogromne doświadczenie – ponad 25 lat na rynku – i wiele tysięcy zrealizowanych prac. Wykonujemy je zawsze perfekcyjnie i z pełnym przygotowaniem by ograniczyć zagrożenia, jakie niesie ze sobą praca dużego żurawia.

Każdorazowo wspierają nas inżynierowie, którzy zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. To oni odpowiadają za przygotowanie harmonogramu prac i przewidzenie co może pójść nie tak. Dzięki ich analizom, podnoszenia realizowane są bezpiecznie i z uwzględnieniem warunków, otoczenia oraz innych ograniczeń.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pytając o szczegóły i oczekiwania, a następnie weryfikując je z możliwościami pracy dźwigu. W chwili gdy sprzęt przyjeżdża na miejsce, wszystko jest już przygotowane i nie ma miejsca na niemiłe niespodzianki.

Wynajem dźwigów do zadań ekstremalnych.

Nasze dźwigi są gotowe na najcięższe zadania.

Niekwestionowany Lider w wynajmie dźwigów w Katowicach – własne centrum technologiczne

Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce nie tylko dzięki własnemu centrum technologicznemu i doświadczeniu.

Wśród naszych największych atutów wymienić trzeba również świetnie przygotowaną kadrę. Pracują z nami najlepsi operatorzy dźwigów, którzy potrafią manewrować maszyną z niezwykłą dokładnością.

To prawdziwi specjaliści od najtrudniejszych zadań, potrafiący wykonać zlecenie pod dachem lub współpracować ze sobą przy podnoszeniu ładunku przez dwa dźwigi jednocześnie. Także im zawdzięczamy miano profesjonalnej i rzetelnej firmy oraz doskonałe rekomendacje od klientów.

Jeżeli wahasz się czy warto wynająć dźwig u nas, to zapraszamy na naszą stronę www. Znajdziesz tam opisy realizacji wraz ze zdjęciami, referencje od klientów oraz kontakt do nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania techniczne i zaprezentujemy nasze możliwości. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i podejmujemy się wykonania nieszablonowych zleceń.

Skorzystaj z oferty Dźwigi Sołtys i zamów dźwig w Katowicach teraz! Wykonujemy zlecenia jednorazowe; chętnie nawiążemy również stałą współpracę.

Realizujemy najtrudniejsze zadania w dźwiganiu.

Wynajem dźwigów na najwyższym poziome.

Jak zamówić dźwig w Katowicach – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w Katowicach i okolicach

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Katowicach.

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Katowicach?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Katowice między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Dźwigi Katowice – wynajem 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Katowice Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?