Usługi Dźwigowe Pszczyna

Oferujemy szeroki wybór usług dźwigowych w mieście Pszczyna.

Usługi dźwigowe Pszczyna

Szukasz rzetelnej firmy, która wykona usługi dźwigowe w Pszczynie lub okolicach? Doskonale trafiłeś!

Ciężkie dźwigi są niezbędne wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeniesienie ładunku lub konstrukcji o znacznej masie. Wykorzystuje się je w budownictwie infrastrukturalnym do podnoszenia przęseł mostów, wiaduktów lub całych konstrukcji inżynierskich. Pracują również przy demontażu fragmentów drogi i robotach przygotowawczych.

Często korzystają z nich specjaliści od budownictwa przemysłowego. Wiele hal nie mogłoby powstać gdyby nie nasze ciężkie dźwigi.

Częstochowa, Pszczyna, Tychy, Kraków – to tylko wybrane z lokalizacji. Dźwigi Sołtys może się pochwalić realizacjami usług dźwigowych nie tylko w całej Polsce, ale również w Europie.

Usługi dźwigowe Pszczyna – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Pszczynie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjaliści od ciężkich zadań

Żurawie samojezdne wykorzystuje się także w sektorze energetycznym. Tutaj do ich głównych zadań należy montaż elementów hal, suwnic, kotłów oraz demontaż niepotrzebnego już sprzętu. Działania te są o tyle trudne, że wykonuje się je najczęściej na terenie zakładów, pod dachem.

To utrudnia pracę operatora dźwigu i często chowa w zanadrzu niespodzianki, których nie można było się spodziewać na etapie przyjmowania zlecenia. Dlatego tak ważnym elementem każdej realizacji jest plan podnoszenia.

Wynajem dzwigów w Pszczynie.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług dźwigowych!

Plan podnoszenia jest dokumentem, w którym dokładnie rozpisuje się pracę dźwigu. Przy jego tworzeniu uwzględniane są parametry ładunku, miejsce w którym będzie pracował ciężki żuraw oraz bezpośrednia okolica.

Celem planu jest minimalizacja ryzyka niepowodzenia i stworzenie takiej procedury, która zapewni najlepszy efekt. Tym bardziej że w przypadku żurawi samojezdnych trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników.

Ciężki dźwig musi bowiem być tak posadowiony by zapewnić stabilność, przy jednoczesnym zachowaniu wystarczającej przestrzeni do pracy. Niejednokrotnie operator manewruje wysięgnikiem z dokładnością do kilkunastu, kilkudziesięciu centymetrów, uważając by nie uszkodzić okolicznych elementów konstrukcyjnych.

Ta wyjątkowa precyzja jest możliwa dzięki doświadczeniu i praktyce w obsłudze żurawia. Równie wymagające jest podnoszenie na dwa dźwigi. Pszczyna i inne miasta, w których istnieje gęsta zabudowa, wymuszają takie prace – na wąskich uliczkach duży sprzęt po prostu się nie mieści. Firma Dźwigi Sołtys ma w swoim portfolio również takie zlecenia – wszystkie zakończone sukcesem.

Specjalizujemy się w realizacji najtrudniejszych usług dźwigowych.

Wynajem dźwigów w Pszczynie i usługi dźwigowe w Pszczynie.

Warto zaufać najlepszym!

Dlaczego usługi dźwigowe właśnie u nas?

Jeżeli szukają Państwo doświadczonych operatorów ciężkich dźwigów i chcą wynająć żurawie samojezdne do swoich potrzeb, serdecznie zapraszamy do Dźwigi Sołtys! Realizujemy zlecenie niestandardowe, trudne i wymagające doświadczenia i profesjonalizmu.

Usługi dźwigowe w Pszczynie 24h/7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych Pszczynie. Nasz telefon jest czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami! :

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Pszczyna – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys.

Zobacz realizacje naszego dźwigu!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodniu na terenie całej Polski, wszystkie nasze realizacje znajdziesz w galerii realizacje:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Nasza baza znajduje się zaledwie 15 minut od Pszczyny. Na miejscu możemy pojawić się błyskawicznie!