Wynajem dźwigów Oświęcim

Dźwigi na wynajem w mieście Oświęcim.

Wynajem dźwigów Oświęcim

Żurawie samojezdne są idealnym rozwiązaniem do prac interwencyjnych, jednorazowych podnoszeń lub takich, w których otoczenie nie pozwala na skorzystanie z dźwigów stacjonarnych.

Ich zaletą jest mobilność. Można je z łatwością przemieścić na miejsce zapotrzebowania, a zwrotność zapewnia łatwe manewrowanie nawet w trudnym terenie. Dlatego też F.U.S.U.B. Sołtys ze swoją flotą jest liderem wśród firm oferujących usług dźwigowe na południu Polski.

Wynajem dźwigi Oświęcim – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Oświęcimiu? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wynajem dźwigów i dojazd w błyskawicznym tempie

Doskonała lokalizacja bazy (w Tychach) pozwala nam profesjonalnie świadczyć usługi dźwigowe. Oświęcim jest w naszym zasięgu w 40 minut; Kraków w półtorej, a miasta Górnego Śląska – w kilkadziesiąt minut. Bliskość autostrady zapewnia nam komfort dojazdu i jest gwarancją dotarcia do miejsca pracy na czas. Pozwala nam również na przyjmowanie zleceń z całej Polski, w tym również prac awaryjnych i interwencyjnych. A te są jak stworzone dla ciężkich dźwigów samojezdnych.

Specjaliści od zadań niemożliwych

Wynajem dźwigów - Oświęcim

Oferujemy wynajem dźwigów w Oświęcimiu i okolicach.

Żurawie samojezdne pozwalają na realizowanie zleceń w miastach, gdzie utrudnione są inne usługi dźwigowe. Częstochowa jest przykładem, który chętnie przywołujemy.

Podnoszenie realizowane w zabytkowym centrum było trudne z powodu warunków, w jakich musiał pracować dźwig. Wąskie ulice, otoczenie budynków, linie energetyczne i infrastruktura miejska – to wszystko musiało być wzięte pod uwagę przy planowaniu realizacji zlecenia.

Nasze maszyny mogą też pracować w budynkach. Dźwig często chowa się w całości w hali, a przy podnoszeniu trzeba uwzględnić dodatkowe utrudnienie w postaci ograniczonej wysokości. Wymaga to od operatora pełnego skupienia i niesamowitej precyzji.

Na szczęście w F.U.S.U.B. Sołtys stawiamy na doświadczonych ludzi, którzy zdobywali wiedzę i praktyczne umiejętności w Polsce i za granicą. Dzięki temu możemy realizować wszystkie zlecenia, nie stroniąc od tych trudniejszych lub wymagających precyzyjnego operowania wysięgnikiem żurawia.

 

Wynajem dźwigów z własnego zaplecza sprzętowego

Wynajem dźwigów - Oświęcim

Wynajmem dźwigów zajmujemy się od lat.

Nasze żurawie wykonywały również szereg zleceń dla drogownictwa i kolejnictwa oraz przemysłu energetycznego. Wśród tych pierwszych warto wspomnieć chociażby o podnoszeniu przęseł wiaduktów i mostów, montażu i demontażu konstrukcji wsporczych oraz elementów infrastruktury drogowej.

W energetyce możemy pochwalić się nie mniejszym doświadczeniem. Na naszym koncie są prace przy montażu i demontażu elementów wyposażenia, takich jak np. suwnice czy kotły.

Niejednokrotnie braliśmy udział w stawianiu hal i budynków oraz przy realizacji zleceń dla firm produkcyjnych (w zakresie m.in. montażu linii produkcyjnych).

Tak bogate portfolio pokazuje, że jesteśmy w stanie zrealizować większość prac na usługi dźwigowe. Częstochowa, Kraków, Katowice czy Tarnów – miejsce nie ma znaczenia. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów o każdej porze!

Wynajem dźwigów w Oświęcimiu 24h/7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w rejonie Oświęcimia. Nasz telefon jest czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Oświęcim – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys.

Zobacz realizacje naszego dźwigu!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodniu na terenie całej Polski, wszystkie nasze realizacje znajdziesz w galerii realizacje:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?