Wynajem dźwigów Oświęcim

Dźwigi na wynajem w mieście Oświęcim.

Wynajem dźwigów Oświęcim

Żurawie samojezdne są idealnym rozwiązaniem do prac interwencyjnych, jednorazowych podnoszeń lub takich, w których otoczenie nie pozwala na skorzystanie z dźwigów stacjonarnych.

Ich zaletą jest mobilność. Można je z łatwością przemieścić na miejsce zapotrzebowania, a zwrotność zapewnia łatwe manewrowanie nawet w trudnym terenie. Dlatego też Dźwigi Sołtys ze swoją flotą jest liderem wśród firm oferujących wynajem dźwigów na południu Polski.

Wynajem dźwigi Oświęcim – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Oświęcimiu? Szukasz najlepszych dźwigów na wynajem? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Oświęcimiu – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Wynajem dźwigów i dojazd w błyskawicznym tempie

Doskonała lokalizacja bazy w Tychach pozwala nam profesjonalnie świadczyć usługi dźwigowe. Oświęcim jest w naszym zasięgu w 40 minut; Kraków w półtorej, a miasta Górnego Śląska – w kilkadziesiąt minut. Bliskość autostrady zapewnia nam komfort dojazdu i jest gwarancją dotarcia do miejsca pracy na czas. Pozwala nam również na przyjmowanie zleceń z całej Polski, w tym również prac awaryjnych i interwencyjnych. A te są jak stworzone dla ciężkich dźwigów samojezdnych.

Nasze dźwigi realizują najcięższe zadania

Wynajem dźwigów - Oświęcim

Oferujemy wynajem dźwigów w Oświęcimiu i okolicach.

Żurawie samojezdne pozwalają na realizowanie zleceń w miastach, gdzie utrudnione są inne zadania dźwigowe. Częstochowa jest przykładem, który chętnie przywołujemy.

Podnoszenie realizowane w zabytkowym centrum było trudne z powodu warunków, w jakich musiał pracować dźwig. Wąskie ulice, otoczenie budynków, linie energetyczne i infrastruktura miejska – to wszystko musiało być wzięte pod uwagę przy planowaniu realizacji zlecenia.

Nasze maszyny mogą też pracować w budynkach. Dźwig często chowa się w całości w hali, a przy podnoszeniu trzeba uwzględnić dodatkowe utrudnienie w postaci ograniczonej wysokości. Wymaga to od operatora pełnego skupienia i niesamowitej precyzji.

Na szczęście w Dźwigi Sołtys stawiamy na doświadczonych ludzi, którzy zdobywali wiedzę i praktyczne umiejętności w Polsce i za granicą. Dzięki temu możemy realizować wszystkie zlecenia, nie stroniąc od tych trudniejszych lub wymagających precyzyjnego operowania wysięgnikiem żurawia.

Wynajem dźwigów z własnego zaplecza sprzętowego

Wynajem dźwigów - Oświęcim

Wynajmem dźwigów zajmujemy się od lat.

Nasze żurawie wykonywały również szereg zleceń dla drogownictwa i kolejnictwa oraz przemysłu energetycznego. Wśród tych pierwszych warto wspomnieć chociażby o podnoszeniu przęseł wiaduktów i mostów, montażu i demontażu konstrukcji wsporczych oraz elementów infrastruktury drogowej.

W energetyce możemy pochwalić się nie mniejszym doświadczeniem. Na naszym koncie są prace przy montażu i demontażu elementów wyposażenia, takich jak np. suwnice czy kotły.

Niejednokrotnie braliśmy udział w stawianiu hal i budynków oraz przy realizacji zleceń dla firm produkcyjnych (w zakresie m.in. montażu linii produkcyjnych).

Tak bogate portfolio pokazuje, że jesteśmy w stanie zrealizować większość praz związanych z podnoszeniem. Częstochowa, Kraków, Katowice czy Tarnów – miejsce nie ma znaczenia. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów o każdej porze!

Jak zamówić dźwig w Oświęcimiu – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Oświęcimiu?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Oświęcim między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Wynajem dźwigów w Oświęcimiu 24h/7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów  w rejonie Oświęcimia. Nasz telefon jest czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Wynajem Dźwigów Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Oświęcim – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z wynajmu w  firmie Dźwigi Sołtys.

Zobacz realizacje naszego dźwigu!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodniu na terenie całej Polski, wszystkie nasze realizacje znajdziesz w galerii realizacje:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Obszar działania na terenie Oświęcimia: