Dźwigi Śląsk Wynajem

Szeroka oferta wynajmu dźwigów na Śląsku.

Dźwigi Śląsk Wynajem

Szukasz profesjonalnego operatora ciężkiego dźwigu, który wykona dla ciebie prace budowlane, montażowe lub remontowe? Dźwigi Sołtys – lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – zaprasza do współpracy.

Dźwigi Śląsk wynajem – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig na Śląsku? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów na Śląsku – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Dźwigi Śląsk Wynajem – lider w wynajmie na Śląsku

Od ponad 25 lat działamy na terenie całej Polski i Europy, oferując usługi dźwigowe. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, zapewniając profesjonalizm i bezpieczeństwo realizowanych zleceń. Realizujemy prace na wolnym powietrzu i pod dachem. Klienci często nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań, bo podejmujemy się podnoszeń również w trudnych warunkach lub skomplikowanych od strony technicznej.

Własne centrum technologiczne

Własna baza na Górnym Śląsku i centrum technologiczne pozwalają nam zadbać o bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac i zminimalizować ryzyko problemów. Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski, w tym również zlecenia na podnoszenia, w których uczestniczą jednocześnie dwa dźwigi.

Śląsk – wynajem ciężkich żurawi w firmie Dźwigi Sołtys to gwarancja sukcesu!

F.U.S.U.B liderem w wynajmie dźwigów na całym Śląsku.

W naszej flocie posiadamy Ciężkie dźwigi.

Wynajem dźwigów | Dlaczego u warto u nas?

 • Własne zaplecze sprzętowe. W naszej bazie w Tychach zgromadziliśmy kilkadziesiąt różnego rodzaju dźwigów. Najmocniejsze z nich mogą podnieść 500 t ładunku. Mamy również mniejsze pojazdy, idealnie sprawdzające się w halach i w miastach.
 • Własne centrum technologiczne. Dbamy o to, by każde podnoszenie zakończyło się sukcesem i było bezpieczne. Inżynierowie w centrum planują harmonogram działania, analizują obciążenia i siły oraz przeprowadzają wszystkie niezbędne obliczenia. Przystępując do prac jesteśmy przygotowani na ich wykonanie.
 • Błyskawiczny dojazd. Nasza baza mieści się w Tychach, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4. To pozwala nam szybko reagować na zgłoszenie i bez problemu dojechać we wskazane miejsce. Dlatego też podejmujemy się prac awaryjnych i interwencyjnych, bo jesteśmy w stanie błyskawicznie być tam gdzie trzeba.
 • Doświadczenie. Ponad 25 lat na rynku, tysiące zrealizowanych prac w Polsce i w Europie. Nie ma zleceń lub okoliczności, które mogłyby nas zaskoczyć.
 • Najlepsi operatorzy. Zatrudnieni w Dźwigi Sołtys. Sołtys inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić każde podnoszenie, również te trudne i wymagające niesamowitej precyzji pracy żurawia.

Szukasz profesjonalnych usług dźwigowych, świadczonych przez firmę z doświadczeniem? Skorzystaj z oferty Dźwigi Sołtys! Zamów dźwig na Śląsku teraz!

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wynajem dźwigów na Śląsku.

Specjalizujemy się w wynajmie do najcięższych zleceń.

Jak zamówić dźwig na Śląsku – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów na Śląsku

Jakie dźwigi oferujemy na Śląsku na wynajem?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie Śląska między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Dźwigi Śląsk – wynajem 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Zobacz ofertę wynajmu dźwigów dla poszczególnych miast na Śląsku: