Dźwigi Śląsk Wynajem

Szeroka oferta wynajmu dźwigów na Śląsku.

Dźwigi Śląsk Wynajem

Szukasz profesjonalnego operatora ciężkiego dźwigu, który wykona dla ciebie prace budowlane, montażowe lub remontowe? Dźwigi Sołtys – lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – zaprasza do współpracy.

Dźwigi Śląsk wynajem – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig na Śląsku? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Śląsk Wynajem – lider w wynajmie na Śląsku

Od ponad 25 lat działamy na terenie całej Polski i Europy, oferując usługi dźwigowe. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, zapewniając profesjonalizm i bezpieczeństwo realizowanych zleceń. Realizujemy prace na wolnym powietrzu i pod dachem. Klienci często nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań, bo podejmujemy się podnoszeń również w trudnych warunkach lub skomplikowanych od strony technicznej.

Własne centrum technologiczne

Własna baza na Górnym Śląsku i centrum technologiczne pozwalają nam zadbać o bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac i zminimalizować ryzyko problemów. Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski, w tym również zlecenia na podnoszenia, w których uczestniczą jednocześnie dwa dźwigi.

Śląsk – wynajem ciężkich żurawi w firmie Dźwigi Sołtys to gwarancja sukcesu!

F.U.S.U.B liderem w wynajmie dźwigów na całym Śląsku.

W naszej flocie posiadamy Ciężkie dźwigi.

Wynajem dźwigów | Dlaczego u warto u nas?

  • Własne zaplecze sprzętowe. W naszej bazie w Tychach zgromadziliśmy kilkadziesiąt różnego rodzaju dźwigów. Najmocniejsze z nich mogą podnieść 500 t ładunku. Mamy również mniejsze pojazdy, idealnie sprawdzające się w halach i w miastach.
  • Własne centrum technologiczne. Dbamy o to, by każde podnoszenie zakończyło się sukcesem i było bezpieczne. Inżynierowie w centrum planują harmonogram działania, analizują obciążenia i siły oraz przeprowadzają wszystkie niezbędne obliczenia. Przystępując do prac jesteśmy przygotowani na ich wykonanie.
  • Błyskawiczny dojazd. Nasza baza mieści się w Tychach, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4. To pozwala nam szybko reagować na zgłoszenie i bez problemu dojechać we wskazane miejsce. Dlatego też podejmujemy się prac awaryjnych i interwencyjnych, bo jesteśmy w stanie błyskawicznie być tam gdzie trzeba.
  • Doświadczenie. Ponad 25 lat na rynku, tysiące zrealizowanych prac w Polsce i w Europie. Nie ma zleceń lub okoliczności, które mogłyby nas zaskoczyć.
  • Najlepsi operatorzy. Zatrudnieni w Dźwigi Sołtys. Sołtys inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić każde podnoszenie, również te trudne i wymagające niesamowitej precyzji pracy żurawia.

Szukasz profesjonalnych usług dźwigowych, świadczonych przez firmę z doświadczeniem? Skorzystaj z oferty Dźwigi Sołtys! Zamów dźwig na Śląsku teraz!

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wynajem dźwigów na Śląsku.

Specjalizujemy się w wynajmie do najcięższych zleceń.

Zobacz realizacje naszych dźwigów na Śląsku

Dźwigi Śląsk – wynajem 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Zobacz ofertę wynajmu dźwigów dla poszczególnych miast na Śląsku: