Dźwigi Tychy Wynajem

Szeroka oferta wynajmu dźwigów w mieście Tychy.

Dźwigi Tychy Wynajem

Jako firma Dźwigi Tychy Sołtys działamy w branży od 1991 roku i od tego też czasu stale podnosimy jakość oferowanych przez Nas świadczeń. Jesteśmy bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o wynajem  i usługi dźwigowe zarówno na terenie Katowic, jak i innych miast na terenie Polski południowo – zachodniej.

Domeną marki Dźwigi Sołtys pozostają niezmiennie od wielu lat: bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Patronuje nam hasło Przewaga dzięki technolgii.

Dźwigi Tychy – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Tychach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów w Tychach – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Dźwigi Tychy wynajem – lider w wynajmie na Śląsku

Jeżeli potrzebujesz ciężkiego dźwigu w Tychach - wybierz ten model!

Liebherr LTM 1250 to obecnie największy dźwig w naszej ofercie. Realizował zadania nie tylko na terenie Tychów, ale całego kraju!

Siedziba firmy mieści się w Tychach.

Na początku, a więc 25 lat temu wypożyczaliśmy dźwigi jedynie na terenie Tychów i Katowic.

Stopniowo jednak zaczęliśmy poszerzać zakres świadczeń usług dźwigowych na pozostałe miasta aglomeracji Śląskiej. W tej chwili można wypożyczyć nasz sprzęt na terenie dowolnego miasta w Polsce.

Mało tego, usługi realizujemy również za granicą. Tym samym, potwierdzamy, iż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Dźwigi Tychy – szeroka baza sprzętowa najlepszych marek: Liebherr, Krupp, Grove

Dźwigi, które wynajmujemy to pojazdy pochodzące od sprawdzonych producentów: LIEBHEER, GROVE, KRUPP oraz Faun.

Posiadają one imponujące parametry techniczne (w tym ciężki sprzęt o udźwigu 250 ton) i wyróżniają się dużą zwrotnością, co pozwala im wykonywać prace budowlane w wyjątkowo trudnych warunkach.

Ciężkie dźwigi z pomarańczowym logo naszej firmy są rozpoznawalne na terenie całej Polski, dzięki czemu zyskaliśmy opinię lidera, nie tylko na terenie Śląska i Zagłębia.

O sile firmy stanowią wysokiej klasy operatorzy, jedni z najlepszych w kraju.

Kompleksowy wynajem dźwigów w Tychach i okolicach

Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów w Tychach od lat.

Od lat jesteśmy liderem w usługach dźwigowych w Tychach – od lat plasujemy się na pozycji lidera.

Wszechstronność oferowanych świadczeń usług dźwigowych firmy Sołtys przejawia się w tym, iż poza samymi dźwigami wynajmujemy również podnośniki koszowe o wysokości do 32 metrów.

Zatrudnieni przez Nas operatorzy to eksperci, którzy znani są z tego, iż radzą sobie nawet z najbardziej wygórowanymi zleceniami.

Zajmujemy się załadunkami i rozładunkami różnego rodzaju, przy różnych konstrukcjach budowlanych.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do sporej liczby Klientów, w związku z czym prowadzimy aktywnie portal na Facebooku, gdzie można znaleźć najświeższe informacje na temat Naszej firmy.

Wynajem dźwigów Tychy Sołtys – wyróżnia nas własne centrum technologiczne

Dźwigi Tychy wynajem - posiadamy rozbudowaną flotę sprzętową, dzięki której możemy każdemu wynająć dźwig lub żuraw.

Dzięki połączeniu wynajmu dźwigów i centrum technologicznego możemy świadczyć usług wynajmu na najwyższym poziomie.

To dzięki czemu firma Dźwigi Tychy Sołtys zyskało miano lidera wynajmu dźwigów w Polsce Południowej to najwyższa jakość jakość usług, związana z zachowaniem 100% solidności i niezbędnych procedur bezpieczeństwa.

Współpracowaliśmy z największymi firmami budowlanymi, braliśmy udział w budowie największych i najpotężniejszych inwestycji.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własne, rozbudowane centrum technologiczne.

Pracują w nim najlepsi specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie na terenie całej Europy, współpracując z największymi producentami żurawi i dźwigów takich jak Liebherr czy Mammoet.

Dzięki naszemu centrum oprócz usług dźwigowych, możemy zaproponować klientom przygotowanie szczegółowego, doskonale przygotowanego planu podnoszenia, dzięki czemu inwestycja będzie zrealizowana w sposób pewny, solidny i bezpieczny.

W jakich miastach prowadzimy wynajem dźwigów oprócz Tychów?

Nasze żurawie i dźwigi pracują na terenie całej Polski, możesz wynająć nasze usługi przez całą dobę, najwięcej usług dźwigowych świadczymy w miastach miastach:

 • Katowice
 • Tychy
 • Gliwice
 • Kraków
 • Sosnowiec
 • Opole
 • Jaworzno
 • Zabrze
 • Rybnik
 • Kędzierzyn-Koźle

Jak zamówić dźwig w Tychach – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

  Świadczymy usługi dźwigiem w Tychach oraz okolicznych miasteczkach i wsiach.

  Zdecydowanie jesteśmy liderem wynajmu dźwigów w Tychach – posiadamy największą bazę sprzętową i mamy największe doświadczenie.

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Tychy

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Tychach.

Wynajem dźwigów Tychy – Dźwigi Sołtys dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę – 24 godziny w tygodniu. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem.

W przypadku usług nietypowych, trudnych w realizacji lub wymagających – możemy przygotować szczegółowy, perfekcyjnie przygotowany plan podnoszenia.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?