Dźwigi Tychy Wynajem

Szeroka oferta wynajmu dźwigów w mieście Tychy.

Dźwigi Tychy Wynajem

Jako firma Dźwigi Tychy Sołtys działamy w branży od 1991 roku i od tego też czasu stale podnosimy jakość oferowanych przez Nas świadczeń. Jesteśmy bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o wynajem  i usługi dźwigowe zarówno na terenie Katowic, jak i innych miast na terenie Polski południowo – zachodniej.

Domeną marki Dźwigi Sołtys pozostają niezmiennie od wielu lat: bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Patronuje nam hasło Przewaga dzięki technologii.

Dźwigi Tychy – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Tychach na wynajem? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów w Tychach – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Dźwigi Tychy wynajem – lider w wynajmie na Śląsku

Jeżeli potrzebujesz ciężkiego dźwigu w Tychach - wybierz ten model!

Liebherr LTM 1250 to obecnie największy dźwig w naszej ofercie. Realizował zadania nie tylko na terenie Tychów, ale całego kraju!

Siedziba firmy mieści się w Tychach.

Na początku, a więc 25 lat temu wypożyczaliśmy dźwigi jedynie na terenie Tychów i Katowic.

Stopniowo jednak zaczęliśmy poszerzać zakres świadczeń wynajmu dźwigów na pozostałe miasta aglomeracji Śląskiej. W tej chwili można wypożyczyć nasz sprzęt na terenie dowolnego miasta w Polsce. Prężnie działamy również w Małopolsce i na Podkarpaciu.

W samych Tychach i okolicach zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń, wynajmując dźwigi do „szybkich”(wrzucenie agregatu na dach) lub awaryjnych spraw (pomoc w usunięciu skutków wypadków), czy potężnych, wielomiesięcznych budów – czy to na terenie Elektrociepłowni Tychy, centr handlowych czy fabryk i zakładów produkcyjnych na terenie Tyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Pomgaliśmy również w budowie wież kościelnych kościoła św. Franciszka, które są doskonale widoczne, gdy jedzie drogą krajową nr 1 w kierunku Bielska lub Katowic.

Siedziba naszej firmy i główna baza mieści się w Tychach – Wilkowyjach, więc błyskawicznie możemy dojechać do dowolnego miejsca.

Mamy za sobą tysiące udanych realizacji, nasze dźwigi pracowały na największych budowach w Polsce i za granicą. W branży budowlanej, wśród partnerów z olbrzymim doświadczeniem i praktyką, nasi operatorzy żurawi są uznawani za jednych z najlepszych fachowców w swoim fachu w całej Polsce.

Dźwigi Tychy – szeroka baza sprzętowa najlepszych marek: Liebherr, Krupp, Grove

Dźwigi, które wynajmujemy to pojazdy pochodzące od sprawdzonych producentów: LIEBHEER, GROVE, KRUPP oraz Faun.

Posiadają one imponujące parametry techniczne (w tym ciężki sprzęt o udźwigu 500 ton) i wyróżniają się dużą zwrotnością, co pozwala im wykonywać prace budowlane w wyjątkowo trudnych warunkach.

Ciężkie dźwigi z pomarańczowym logo naszej firmy są rozpoznawalne na terenie całej Polski, dzięki czemu zyskaliśmy opinię lidera, nie tylko na terenie Śląska i Zagłębia.

O sile firmy stanowią wysokiej klasy operatorzy, jedni z najlepszych w kraju.

Kompleksowy wynajem dźwigów w Tychach i okolicach

Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów w Tychach od lat.

Od lat jesteśmy liderem w usługach dźwigowych w Tychach – od lat plasujemy się na pozycji lidera.

Wszechstronność wynajmu dźwigów firmy Sołtys przejawia się w tym, iż poza samymi dźwigami wynajmujemy również podnośniki koszowe o wysokości do 32 metrów.

Zatrudnieni przez Nas operatorzy to eksperci, którzy znani są z tego, iż radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zleceniami.

Zajmujemy się załadunkami i rozładunkami różnego rodzaju, przy różnych konstrukcjach budowlanych.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do sporej liczby Klientów, w związku z czym prowadzimy aktywnie portal na Facebooku, gdzie można znaleźć najświeższe informacje na temat Naszej firmy.

Wynajem dźwigów Tychy Sołtys – wyróżnia nas własne centrum technologiczne

Dźwigi Tychy wynajem - posiadamy rozbudowaną flotę sprzętową, dzięki której możemy każdemu wynająć dźwig lub żuraw.

Dzięki połączeniu wynajmu dźwigów i centrum technologicznego możemy świadczyć usług wynajmu na najwyższym poziomie.

To dzięki czemu firma Dźwigi Tychy Sołtys zyskało miano lidera wynajmu dźwigów w Polsce południowej to najwyższa jakość jakość usług, związana z zachowaniem 100% solidności i niezbędnych procedur bezpieczeństwa.

Współpracowaliśmy z największymi firmami budowlanymi, braliśmy udział w budowie największych i najpotężniejszych inwestycji.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własne, rozbudowane centrum technologiczne.

Pracują w nim najlepsi specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie na terenie całej Europy, współpracując z największymi producentami żurawi i dźwigów takich jak Liebherr czy Mammoet.

Dzięki naszemu centrum oprócz dźwigu na wynajem, możemy zaproponować klientom przygotowanie szczegółowego, doskonale przygotowanego planu podnoszenia, dzięki czemu inwestycja będzie zrealizowana w sposób pewny, solidny i bezpieczny.

W jakich miastach prowadzimy wynajem dźwigów oprócz Tychów?

Nasze żurawie i dźwigi pracują na terenie całej Polski, możesz wynająć nasze usługi przez całą dobę, najwięcej usług dźwigowych świadczymy w miastach miastach:

 • Katowice
 • Tychy
 • Gliwice
 • Kraków
 • Sosnowiec
 • Opole
 • Jaworzno
 • Zabrze
 • Rybnik
 • Kędzierzyn-Koźle

Jak zamówić dźwig w Tychach – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

  Świadczymy usługi dźwigiem w Tychach oraz okolicznych miasteczkach i wsiach.

  Zdecydowanie jesteśmy liderem wynajmu dźwigów w Tychach – posiadamy największą bazę sprzętową i mamy największe doświadczenie.

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Tychy

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Tychach.

Świadczymy wynajem dźwigów na terenie całego miasta i okolic (również Kobióra, Piasku, Wygorzel, Wyr):

Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Koźlina, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków oraz osiedli Anna, Barbara, Celina, Danuta, Ewelina, Felicja, Genowefa, Cztery Pory Roku, Honorata, Karolina, Lucyna,, Łucja, Magdalena, Natalia Olga, Paulina, Regina, Stella, Teresa, Urszula, Weronika i Zuzanna. 

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Tychach?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Tychy między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Wynajem dźwigów Tychy – Dźwigi Sołtys dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę – 24 godziny w tygodniu. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem.

W przypadku usług nietypowych, trudnych w realizacji lub wymagających – możemy przygotować szczegółowy, perfekcyjnie przygotowany plan podnoszenia.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?