Dźwigi Tychy Wynajem

Szeroka oferta wynajmu dźwigów w mieście Tychy.

Dźwigi Tychy Wynajem

Jako firma Dźwigi Tychy Sołtys działamy w branży od 1991 roku i od tego też czasu stale podnosimy jakość oferowanych przez Nas świadczeń. Jesteśmy bezkonkurencyjni, jeśli chodzi o wynajem  i usługi dźwigowe zarówno na terenie Katowic, jak i innych miast na terenie Polski południowo – zachodniej.

Domeną marki Dźwigi Sołtys pozostają niezmiennie od wielu lat: bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Patronuje nam hasło Przewaga dzięki technolgii.

Dźwigi Tychy – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Tychach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Tychy wynajem – lider w wynajmie na Śląsku

Jeżeli potrzebujesz ciężkiego dźwigu w Tychach - wybierz ten model!

Liebherr LTM 1250 to obecnie największy dźwig w naszej ofercie. Realizował zadania nie tylko na terenie Tychów, ale całego kraju!

Siedziba firmy mieści się w Tychach.

Na początku, a więc 25 lat temu wypożyczaliśmy dźwigi jedynie na terenie Tychów i Katowic.

Stopniowo jednak zaczęliśmy poszerzać zakres świadczeń usług dźwigowych na pozostałe miasta aglomeracji Śląskiej. W tej chwili można wypożyczyć nasz sprzęt na terenie dowolnego miasta w Polsce.

Mało tego, usługi realizujemy również za granicą. Tym samym, potwierdzamy, iż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Dźwigi Tychy – szeroka baza sprzętowa najlepszych marek: Liebherr, Krupp, Grove

Dźwigi, które wynajmujemy to pojazdy pochodzące od sprawdzonych producentów: LIEBHEER, GROVE, KRUPP oraz Faun.

Posiadają one imponujące parametry techniczne (w tym ciężki sprzęt o udźwigu 250 ton) i wyróżniają się dużą zwrotnością, co pozwala im wykonywać prace budowlane w wyjątkowo trudnych warunkach.

Ciężkie dźwigi z pomarańczowym logo naszej firmy są rozpoznawalne na terenie całej Polski, dzięki czemu zyskaliśmy opinię lidera, nie tylko na terenie Śląska i Zagłębia.

O sile firmy stanowią wysokiej klasy operatorzy, jedni z najlepszych w kraju.

Kompleksowy wynajem dźwigów w Tychach i okolicach

Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów w Tychach od lat.

Od lat jesteśmy liderem w usługach dźwigowych w Tychach – od lat plasujemy się na pozycji lidera.

Wszechstronność oferowanych świadczeń usług dźwigowych firmy Sołtys przejawia się w tym, iż poza samymi dźwigami wynajmujemy również podnośniki koszowe o wysokości do 32 metrów.

Zatrudnieni przez Nas operatorzy to eksperci, którzy znani są z tego, iż radzą sobie nawet z najbardziej wygórowanymi zleceniami.

Zajmujemy się załadunkami i rozładunkami różnego rodzaju, przy różnych konstrukcjach budowlanych.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do sporej liczby Klientów, w związku z czym prowadzimy aktywnie portal na Facebooku, gdzie można znaleźć najświeższe informacje na temat Naszej firmy.

Dźwigi Tychy Sołtys – specjaliści od najtrudniejszych zadań

Świadczymy usługi dźwigiem w Tychach oraz okolicznych miasteczkach i wsiach.

Zdecydowanie jesteśmy liderem wynajmu dźwigów w Tychach – posiadamy największą bazę sprzętową i mamy największe doświadczenie.

Koncentrujemy się na realizacji najtrudniejszych usług dźwigowych. Tam gdzie inni mówią „nie”, my mówimy: „czemu nie!”.

Realizowaliśmy zadania stojąc dźwigiem w wodzie, wjeżdżając na Szyndzielnię, przedzierając się przez dzikie ostępy leśnymi duktami do montażu słupów wysokiego napięcia, rozstawiając podpory, tak, że między ścianą, a dźwigiem był 2 centymetry wolnej powierzchni.

Nie straszne nam są trudne dojazdy czy ciasne pomieszczenia – nasi fachowcy to najlepsi specjaliści w Polsce z wieloletnim doświadczeniem.

Podejmiemy się realizacji zadań, w których trzeba użyć ciężkiego dźwigu w trudnych warunkach lub gdzie trudno dojechać.

Specjalizujemy się w dużych, długich i trudnych realizacjach, takich jak budowa elektrowni, elektrociepłowni, hal magazynowych, dróg, autostrad, mostów, wiaduktów i fabryk.

Wynajem dźwigów Tychy Sołtys – wyróżnia nas własne centrum technologiczne

Dźwigi Tychy wynajem - posiadamy rozbudowaną flotę sprzętową, dzięki której możemy każdemu wynająć dźwig lub żuraw.

Dzięki połączeniu wynajmu dźwigów i centrum technologicznego możemy świadczyć usług wynajmu na najwyższym poziomie.

To dzięki czemu firma Dźwigi Tychy Sołtys zyskało miano lidera wynajmu dźwigów w Polsce Południowej to najwyższa jakość jakość usług, związana z zachowaniem 100% solidności i niezbędnych procedur bezpieczeństwa.

Współpracowaliśmy z największymi firmami budowlanymi, braliśmy udział w budowie największych i najpotężniejszych inwestycji.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własne, rozbudowane centrum technologiczne.

Pracują w nim najlepsi specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie na terenie całej Europy, współpracując z największymi producentami żurawi i dźwigów takich jak Liebherr czy Mammoet.

Dzięki naszemu centrum oprócz usług dźwigowych, możemy zaproponować klientom przygotowanie szczegółowego, doskonale przygotowanego planu podnoszenia, dzięki czemu inwestycja będzie zrealizowana w sposób pewny, solidny i bezpieczny.

W jakich miastach prowadzimy wynajem dźwigów oprócz Tychów?

Nasze żurawie i dźwigi pracują na terenie całej Polski, możesz wynająć nasze usługi przez całą dobę, najwięcej usług dźwigowych świadczymy w miastach miastach:

  • Katowice
  • Gliwice
  • Kraków
  • Sosnowiec
  • Opole
  • Jaworzno
  • Zabrze
  • Rybnik
  • Kędzierzyn-Koźle

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Tychy

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Tychach.

Wynajem dźwigów Tychy – FUSUB Sołtys dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę – 24 godziny w tygodniu. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem.

W przypadku usług nietypowych, trudnych w realizacji lub wymagających – możemy przygotować szczegółowy, perfekcyjnie przygotowany plan podnoszenia.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?