Wynajem dźwigów Tychy

Oferujemy dźwigi na wynajem w mieście Tychy.

Wynajem dźwigów Tychy – lider w wynajmie dźwigów na Śląsku

Dźwigi Sołtys jest liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Mamy ogromne doświadczenie – aż 25 lat w branży! Możemy się też pochwalić bogatym portfolio prac: tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i wspieramy firmy wielu branż: od energetyki, poprzez drogownictwo i budownictwo, aż po przemysł i produkcję.

Dźwigi Tychy wynajem – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Tychach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Sołtys oferuje usługi ciężkim dźwigiem dla firm budowlanych i remontowych. Wybierz nas jeżeli:

  • Zależy ci na szybkiej realizacji zlecenia. Dzięki dobrze skomunikowanej, własnej bazie gwarantujemy błyskawiczny dojazd. Potrzebujemy kilkunastu minut by dotrzeć do autostrady A4, a nią dalej, w wyznaczone miejsce.
  • Chcesz korzystać ze sprzętu światowej klasy. W naszej dyspozycji pozostaje kilkanaście ciężkich dźwigów (marki m.in. Liebherr i Faun) o różnych parametrach pracy. Możemy podnieść nawet 500 ton na wysokość 140m. Mamy też mniejsze pojazdy mogące pracować np. we wnętrzu hali.
  • Masz do wykonania precyzyjne podnoszenia w trudnych warunkach. Za sterami naszych dźwigów siedzą najlepsi operatorzy, potrafiący z niewiarygodną precyzją manewrować wysięgnikiem żurawia. Dzięki ich doświadczeniu możemy podjąć się również skomplikowanych technicznie prac, tam gdzie konieczna jest dokładność rzędu kilkudziesięciu centymetrów.
  • Chcesz maksymalnie ograniczyć ryzyko że coś pójdzie nie tak. Oprócz bazy mamy również własne centrum technologiczne. Pracujący w nim inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Zajmują się oni przygotowaniem każdego zlecenia pod kątem technicznym, tworząc harmonogram podnoszenia.
Firma Sołtys wynajmuje dźwigi najlepszej klasy oraz zapewnia najlepszą obsługę ciężkich maszyn.

Gwarantujemy profesjonalny sprzęt i ekspertów za kierownicą.

Wybierając naszą firmę masz pewność, że wybierasz najlepiej jak to tylko możliwe. Podejmujemy się zarówno prac interwencyjnych i awaryjnych, jak również zleceń realizowanych w wyznaczonym wcześniej, określonym terminie.

Pracujemy na placach budowy i w zurbanizowanym otoczeniu. Realizujemy zlecenia na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach. Jesteśmy wszechstronni i dokładni, dlatego często nazywa się nas specjalistami od najtrudniejszych zadań.

Chcesz nas sprawdzić w praktyce? Zamów dźwig w Tychach teraz!

Zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Zleć nam swoje prace, a szybko się przekonasz że masz do czynienia z ekspertami!

Dźwigi Sołtys pozostaje do twojej dyspozycji. Czekamy na twoje zlecenie na terenie całej Polski! Dźwigi Tychy Wynajem.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Tychy

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Tychach.

Sołtys jako lider w wynajmie dźwigów na Śląsku ma swoją bazę w Tychach.

Wynajmujemy ciężkie dźwigi do trudnych zadań.

Dźwigi Tychy – wynajem 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Tychy Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?