Wynajem dźwigów Pszczyna

Szeroka oferta wynajmu dźwigów w mieście Pszczyna.

Wynajem dźwigów Pszczyna – gdzie wynająć ciężki dźwig?

Chcesz by montaż / demontaż / roboty drogowe przebiegły bez problemu? Wynajmij ciężki dźwig w firmie F.U.S.U.B. Sołtys.

Zastanawiasz się czy warto wynająć dźwig u nas? Odpowiedź jest prosta: TAK! Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Świetnie znamy się na swojej pracy.

Pozycja lidera nie bierze się znikąd. Zawdzięczamy ją bogatej ofercie wynajmu i zapleczu sprzętowemu, którego nie powstydziłaby się żadna firma. Mamy w swojej dyspozycji kilkanaście pojazdów, o zróżnicowanych parametrach pracy. Najcięższe z nich są w stanie podnieść nawet pół tony ładunku na wysokość 140m!

Atutem jest również własna baza, gdzie żurawie parkuj (gdy nie są na robotach), są serwisowane i przygotowywane do swoich zadań. Dzięki doskonałej lokalizacji (Tychy) mamy szybki dojazd na autostradę, co pozwala na błyskawiczną realizację zlecenia.

W naszej bazie mieści się również centrum technologiczne. To specjalny dział, który zajmuje się obliczeniami i planowaniem procesu podnoszenia ładunku. Dzięki ich analizom wiemy, jak zorganizować prace dźwigu by zakończyły się powodzeniem.

Sukces jest nie tylko efektem prac inżynierów, ale również operatora, który będzie potrafił zrealizować te zalecenia w praktyce. W naszej firmie pracują najlepsi operatorzy. To osoby, które swoje doświadczenie zdobywały w Polsce i w Europie, zajmując się pracami rozbiórkowymi, remontowymi, budowlanymi. Potrafią również wykonać zlecenie w hali lub w miejscach wymagających szczególnej uwagi (np. ze względu na zabudowę lub istniejącą infrastrukturę).

Prowadzimy wynajem dźwigów do budowy budynków oraz montażu maszyn.

Prace na wysokości to nasza specjalność.

Wynajem dźwigów Pszczyna – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Pszczynie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wynajmem dźwigów zajmujmy się od lat

Na pozycję lidera pracujemy od ponad 25 lat, bo tyle czasu nasza firma działa na rynku. Wykorzystaliśmy go by rozbudować nasz park maszynowy, stworzyć bazę z prawdziwego zdarzenia oraz zebrać kadrę, która będzie miała odpowiednie umiejętności, poparte wieloletnim doświadczeniem. W efekcie możemy się pochwalić tysiącem zleceń zrealizowanych na terenie całej Polski. Pracowaliśmy także poza granicami kraju.

Wśród naszych klientów są znane koncerny i korporacje z branży energetycznej, budowlanej, drogowej, kolejowej oraz przemysłowej. Sprawia to, że jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i wiarygodnych przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem dźwigów w Pszczynie. Pracujemy również cały czas na miano specjalistów od trudnych zadań, bo niejednokrotnie realizowaliśmy zlecenia przy ograniczonych możliwościach manewrowania lub wymagające użycia dwóch żurawi na raz.

Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarce frazy Dźwigi Pszczyna Wynajem. Specjaliści z F.U.S.U.B. Sołtys zrealizują twoje zlecenie na terenie całej Polski!

Różne firmy wynajmują nasze dźwigi do różnych specjalistycznych zajęć.

Gwarantujemy wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą.

Dźwigi Pszczyna – wynajem 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Pszczyna Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?