Wynajem dźwigów Pszczyna

Szeroka oferta wynajmu dźwigów w mieście Pszczyna.

Wynajem dźwigów Pszczyna – gdzie wynająć ciężki dźwig?

Chcesz by montaż / demontaż / roboty drogowe przebiegły bez problemu? Wynajmij ciężki dźwig w firmie Dźwigi Sołtys.

Zastanawiasz się czy warto wynająć dźwig u nas? Odpowiedź jest prosta: TAK! Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Świetnie znamy się na swojej pracy.

Pozycja lidera nie bierze się znikąd. Zawdzięczamy ją bogatej ofercie wynajmu i zapleczu sprzętowemu, którego nie powstydziłaby się żadna firma. Mamy w swojej dyspozycji kilkanaście pojazdów, o zróżnicowanych parametrach pracy. Najcięższe z nich są w stanie podnieść nawet pół tony ładunku na wysokość 140m!

Atutem jest również własna baza, gdzie żurawie parkuj (gdy nie są na robotach), są serwisowane i przygotowywane do swoich zadań. Dzięki doskonałej lokalizacji (Tychy) mamy szybki dojazd na autostradę, co pozwala na błyskawiczną realizację zlecenia.

W naszej bazie mieści się również centrum technologiczne. To specjalny dział, który zajmuje się obliczeniami i planowaniem procesu podnoszenia ładunku. Dzięki ich analizom wiemy, jak zorganizować prace dźwigu by zakończyły się powodzeniem.

Sukces jest nie tylko efektem prac inżynierów, ale również operatora, który będzie potrafił zrealizować te zalecenia w praktyce. W naszej firmie pracują najlepsi operatorzy. To osoby, które swoje doświadczenie zdobywały w Polsce i w Europie, zajmując się pracami rozbiórkowymi, remontowymi, budowlanymi. Potrafią również wykonać zlecenie w hali lub w miejscach wymagających szczególnej uwagi (np. ze względu na zabudowę lub istniejącą infrastrukturę).

Prowadzimy wynajem dźwigów do budowy budynków oraz montażu maszyn.

Prace na wysokości to nasza specjalność.

Wynajem dźwigów Pszczyna – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Pszczynie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Pszczynie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Wynajmem dźwigów zajmujmy się od lat

Na pozycję lidera pracujemy od ponad 25 lat, bo tyle czasu nasza firma działa na rynku. Wykorzystaliśmy go by rozbudować nasz park maszynowy, stworzyć bazę z prawdziwego zdarzenia oraz zebrać kadrę, która będzie miała odpowiednie umiejętności, poparte wieloletnim doświadczeniem. W efekcie możemy się pochwalić tysiącem zleceń zrealizowanych na terenie całej Polski. Pracowaliśmy także poza granicami kraju.

Wśród naszych klientów są znane koncerny i korporacje z branży energetycznej, budowlanej, drogowej, kolejowej oraz przemysłowej. Sprawia to, że jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i wiarygodnych przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem dźwigów w Pszczynie. Pracujemy również cały czas na miano specjalistów od trudnych zadań, bo niejednokrotnie realizowaliśmy zlecenia przy ograniczonych możliwościach manewrowania lub wymagające użycia dwóch żurawi na raz.

Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarce frazy Dźwigi Pszczyna Wynajem. Specjaliści z Dźwigi Sołtys zrealizują twoje zlecenie na terenie całej Polski!

Różne firmy wynajmują nasze dźwigi do różnych specjalistycznych zajęć.

Gwarantujemy wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą.

Jak zamówić dźwig w Pszczynie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Pszczynie?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Pszczyna między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Dźwigi Pszczyna – wynajem 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Pszczyna Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?