Dźwigi Knurów Wynajem

Oferujemy szeroki zakres usług dźwigowych w mieście Knurów.

Dźwigi Knurów Wynajem

Jak wykonać podnoszenie w hali? Co zrobić w sytuacji, gdy ciężki dźwig nie może dojechać nie miejsce z powodu braku wystarczającej przestrzeni na manewrowanie? Czy można używać ciężkiego żurawia z dokładnością do centymetrów?

Dźwigi Knurów – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Knurowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów w Knurowie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Profesjonaliści w obsłudze dźwigów

Jeżeli zastanawiasz się jak zorganizować podnoszenie z sukcesem mamy dla ciebie odpowiedź. Skorzystaj z wynajmu Dźwigi Sołtys sp. z o. o. – lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Dysponujemy bogatą flotą ciężkich maszyn – w naszej bazie w Tychach parkuje ich prawie 30. Największe to sprzęt mogący podnieść do 500 ton! Mamy również mniejsze dźwigi, które obsługują mniej skomplikowane i lżejsze podnoszenia.

Wynajem dźwigów wraz z fachową obsługą

Potrzebujesz dźwigi Knurów? Wynajem maszyn załatwisz u nas szybko i bez problemów. Powiedz nam jakie prace masz do wykonania, a nasi specjaliści od najtrudniejszych zadań pomogą je zakończyć sukcesem. Pracują u nas najlepsi operatorzy, niesamowicie precyzyjni w manewrowaniu wysięgnikiem ciężkiego sprzętu, oraz wykwalifikowani inżynierowie.

Zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, ucząc się bezpiecznego używania ciężkich dźwigów w terenie zabudowanym, w miastach, na budowach i w halach. Dlatego wynajem dźwigów w Knurowie nie są dla nas problemem – potrafimy pracować w każdych warunkach.

Montaż słupów wysokiego napięcia w Gliwcach.

Usługi dźwigowe często są prowadzone przez zespół składający się z kilku dźwigów.

Wynajem dźwigów świadczony przez firmę z doświadczeniem

Wciąż się wahasz? Zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Zaufaj naszemu doświadczeniu. Ponad 25 lat jesteśmy na rynku, mamy na koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski.

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi – firmami z branży energetycznej, drogowej, deweloperskiej oraz z produkcyjnej.

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe do każdego rodzaju podnoszenia

Wykonujemy skomplikowane prace, których nie podejmują się inne firmy, m.in. podnoszenie w zadaszonych pomieszczeniach (np. montaż linii produkcyjnych, suwnic, konstrukcji stalowych itp.) oraz prace na dwa dźwigi jednocześnie. Zapewniamy każdorazowo opracowanie dokładnego planu podnoszenia, który pozwala uniknąć niespodzianek w trakcie prac. Mamy własne centrum technologiczne, które zajmuje się tego typu zadaniami.

Realizacje dźwigowe Knurów to nie tylko zaplanowane prace, przeprowadzane w wyznaczonych terminach. Sołtys sp. z o. o. oferuje wynajem również w sytuacjach awaryjnych – przy nagłych zdarzeniach losowych, wypadkach i uszkodzeniach infrastruktury. Własne zaplecze sprzętowe, zlokalizowane niedaleko wjazdu na autostradę, pozwala nam na szybką reakcję. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Knurowa!

Dźwigi Knurów Wynajem – tylko w Sołtys sp. z o. o. !

Wynajem dźwigu do montażu maszyn w hali produkcyjnej w Gliwicach.

Nasze dźwigi pracują zarówno wewnątrz na zewnątrz budynków.

Jak zamówić dźwig w Knurowie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Knurowie?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Knurów między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Wynajem Dźwigi Knurów – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Knurowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Knurów – nasza baza:

Nasza baza mieści się w Tychach, do Knurowa jesteśmy w stanie dojechać w 40 minut:
>