Dźwigi Knurów Wynajem

Oferujemy szeroki zakres usług dźwigowych w mieście Knurów.

Dźwigi Knurów Wynajem

Jak wykonać podnoszenie w hali? Co zrobić w sytuacji, gdy ciężki dźwig nie może dojechać nie miejsce z powodu braku wystarczającej przestrzeni na manewrowanie? Czy można używać ciężkiego żurawia z dokładnością do centymetrów?

Dźwigi Knurów – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Knurowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Profesjonaliści w obsłudze dźwigów

Jeżeli zastanawiasz się jak zorganizować podnoszenie z sukcesem mamy dla ciebie odpowiedź. Skorzystaj z wynajmu Dźwigi Sołtys sp. z o. o. – lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Dysponujemy bogatą flotą ciężkich maszyn – w naszej bazie w Tychach parkuje ich prawie 30. Największe to sprzęt mogący podnieść do 500 ton! Mamy również mniejsze dźwigi, które obsługują mniej skomplikowane i lżejsze podnoszenia.

Wynajem dźwigów wraz z fachową obsługą

Potrzebujesz dźwigi Knurów? Wynajem maszyn załatwisz u nas szybko i bez problemów. Powiedz nam jakie prace masz do wykonania, a nasi specjaliści od najtrudniejszych zadań pomogą je zakończyć sukcesem. Pracują u nas najlepsi operatorzy, niesamowicie precyzyjni w manewrowaniu wysięgnikiem ciężkiego sprzętu, oraz wykwalifikowani inżynierowie.

Zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, ucząc się bezpiecznego używania ciężkich dźwigów w terenie zabudowanym, w miastach, na budowach i w halach. Dlatego wynajem dźwigów w Knurowie nie są dla nas problemem – potrafimy pracować w każdych warunkach.

Montaż słupów wysokiego napięcia w Gliwcach.

Usługi dźwigowe często są prowadzone przez zespół składający się z kilku dźwigów.

Wynajem dźwigów świadczony przez firmę z doświadczeniem

Wciąż się wahasz? Zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Zaufaj naszemu doświadczeniu. Ponad 25 lat jesteśmy na rynku, mamy na koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski.

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi – firmami z branży energetycznej, drogowej, deweloperskiej oraz z produkcyjnej.

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe do każdego rodzaju podnoszenia

Wykonujemy skomplikowane prace, których nie podejmują się inne firmy, m.in. podnoszenie w zadaszonych pomieszczeniach (np. montaż linii produkcyjnych, suwnic, konstrukcji stalowych itp.) oraz prace na dwa dźwigi jednocześnie. Zapewniamy każdorazowo opracowanie dokładnego planu podnoszenia, który pozwala uniknąć niespodzianek w trakcie prac. Mamy własne centrum technologiczne, które zajmuje się tego typu zadaniami.

Realizacje dźwigowe Knurów to nie tylko zaplanowane prace, przeprowadzane w wyznaczonych terminach. Sołtys sp. z o. o. oferuje wynajem również w sytuacjach awaryjnych – przy nagłych zdarzeniach losowych, wypadkach i uszkodzeniach infrastruktury. Własne zaplecze sprzętowe, zlokalizowane niedaleko wjazdu na autostradę, pozwala nam na szybką reakcję. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Knurowa!

Dźwigi Knurów Wynajem – tylko w Sołtys sp. z o. o. !

Wynajem dźwigu do montażu maszyn w hali produkcyjnej w Gliwicach.

Nasze dźwigi pracują zarówno wewnątrz na zewnątrz budynków.

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Wynajem Dźwigi Knurów – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Knurowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Knurów – nasza baza:

Nasza baza mieści się w Tychach, do Knurowa jesteśmy w stanie dojechać w 40 minut: