Usługi dźwigowe Zabrze

Usługi Dźwigowe Zabrze

Usługi dźwigowe Zabrze – nasza oferta:

Lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – Dźwigi Sołtys zachęca do skorzystania z oferty wynajmu ciężkich dźwigów na terenie całego kraju. Jesteśmy specjalistami od prac trudnych, odbywających się w warunkach, gdzie przestrzeń do manewrowania wysięgnikiem dźwigu jest ograniczona.

Pracujemy w miastach, na placach budowy, w halach i wśród linii energetycznych. Podejmujemy się podnoszeń na dwa dźwigi. Dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych operatorów potrafimy skoordynować takie prace.

Usługi dźwigowe Zabrze – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Zabrzu? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dźwigowe firmy Dźwigi Sołtys w Zabrzu.

Demontaż wieży szybowej w Zabrzu.

Usługi dźwigowe w całej Polsce

Oferujemy usługi dźwigowe w Zabrzu, na Śląsku, w strefie ekonomicznej w Gliwicach, a także w innych województwach. Mamy doświadczenie na rynku międzynarodowym: pracowaliśmy również w różnych państwach w Europie.  Tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski i współpraca z największymi partnerami budowlanymi to najlepsza rekomendacja dla naszych usług dźwigowych!

Szeroka oferta dźwigów do wyboru

Nasza oferta obejmuje usługi dźwigowe w Zabrzu i innych miastach, wykonywane przez jeden z naszych żurawi. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton. Taki sprzęt jest w stanie poradzić sobie z większością zadań budowlanych, rozbiórkowych, montażowych i demontażowych.

Tam, gdzie duży dźwig nie może wjechać ze względu na swoje parametry, wykorzystujemy mniejsze maszyny (100t, 90t, 80t, 70t), które również są w naszej dyspozycji. Baza Dźwigi Sołtys mieści się w Tychach; tutaj mamy również własne zaplecze sprzętowe.

Usługi dźwigowe (Zabrze i inne miasta w obrębie autostrady A4) jesteśmy w stanie wykonać szybko i w krótkim terminie. Realizujemy prace awaryjne i umówione na konkretny termin. Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku – oraz wiedza naszych inżynierów są gwarancją, że wszystkie zlecenia zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.

Usługi dźwigowe realizowane w mieście Zabrze.

Usługa demontażu w Zabrzu.

Cechuje nas terminowość, rzetelność i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Troszczymy się o bezpieczeństwo i ograniczenie ryzyka, planując dokładnie przebieg każdego podnoszenia. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Zabrza i miast południowej Polski. 

Skorzystaj z naszej oferty i zamów dźwig w Zabrzu teraz! Przekonaj się, że skomplikowane prace wcale nie muszą być trudne. Wystarczy skontaktować się ze specjalistami, którzy potrafią je wykonać tak jak należy. Zadzwoń do Dźwigi Sołtys

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Zabrze 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Zabrzu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Zabrze”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?