Usługi dźwigowe Zabrze

Usługi Dźwigowe Zabrze

Usługi dźwigowe Zabrze – nasza oferta:

Lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – Dźwigi Sołtys zachęca do skorzystania z oferty wynajmu ciężkich dźwigów na terenie całego kraju. Jesteśmy specjalistami od prac trudnych, odbywających się w warunkach, gdzie przestrzeń do manewrowania wysięgnikiem dźwigu jest ograniczona.

Pracujemy w miastach, na placach budowy, w halach i wśród linii energetycznych. Podejmujemy się podnoszeń na dwa dźwigi. Dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych operatorów potrafimy skoordynować takie prace.

Usługi dźwigowe Zabrze – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Zabrzu? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Zabrzu – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie
Usługi dźwigowe firmy Dźwigi Sołtys w Zabrzu.

Demontaż wieży szybowej w Zabrzu.

Usługi dźwigowe w całej Polsce

Oferujemy usługi dźwigowe w Zabrzu, na Śląsku, w strefie ekonomicznej w Gliwicach, a także w innych województwach. Mamy doświadczenie na rynku międzynarodowym: pracowaliśmy również w różnych państwach w Europie.  Tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski i współpraca z największymi partnerami budowlanymi to najlepsza rekomendacja dla naszych usług dźwigowych!

Szeroka oferta dźwigów do wyboru

Nasza oferta obejmuje usługi dźwigowe w Zabrzu i innych miastach, wykonywane przez jeden z naszych żurawi. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton. Taki sprzęt jest w stanie poradzić sobie z większością zadań budowlanych, rozbiórkowych, montażowych i demontażowych.

Tam, gdzie duży dźwig nie może wjechać ze względu na swoje parametry, wykorzystujemy mniejsze maszyny (100t, 90t, 80t, 70t), które również są w naszej dyspozycji. Baza Dźwigi Sołtys mieści się w Tychach; tutaj mamy również własne zaplecze sprzętowe.

Usługi dźwigowe (Zabrze i inne miasta w obrębie autostrady A4) jesteśmy w stanie wykonać szybko i w krótkim terminie. Realizujemy prace awaryjne i umówione na konkretny termin. Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku – oraz wiedza naszych inżynierów są gwarancją, że wszystkie zlecenia zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.

Usługi dźwigowe realizowane w mieście Zabrze.

Usługa demontażu w Zabrzu.

Cechuje nas terminowość, rzetelność i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Troszczymy się o bezpieczeństwo i ograniczenie ryzyka, planując dokładnie przebieg każdego podnoszenia. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Zabrza i miast południowej Polski. 

Skorzystaj z naszej oferty i zamów dźwig w Zabrzu teraz! Przekonaj się, że skomplikowane prace wcale nie muszą być trudne. Wystarczy skontaktować się ze specjalistami, którzy potrafią je wykonać tak jak należy. Zadzwoń do Dźwigi Sołtys

Jak zamówić usługę dźwigową w Zabrzu – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Zabrzu?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Zabrze między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Usługi dźwigowe Zabrze 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Zabrzu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Zabrze”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Obszar działania na terenie Zabrza: