Usługi Dźwigowe Tychy

Oferujemy szeroki wybór usług dźwigowych w mieście Tychy.

Usługi Dźwigowe Tychy

FUSUB Sołtys to lider w wynajmie żurawi, świadczący kompleksowe usługi dźwigowe na terenie miasta i gminy Tychy.

Usługi Dźwigowe Tychy – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Tychach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lider usług dźwigowych w Tychach

Kompleksowe usługi dźwigowe w Tychach

Największym żurawiem w naszej flocie jest Liebherr LTM 1250 u udźwigu 250 ton.

Obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem usług dźwigowych na terenie gminy Tychy oraz okolic. Posiadamy największą flotę, własną bazę sprzętowo-naprawczą, centrum badawcze. Zatrudniamy najlepszych operatorów i mechaników, to nasza firma realizowała największe i najtrudniejsze technicznie podnoszenia w Tychach (między innymi na terenie elektrociepłowni i kościoła franciszkańskiego).

25 lat doświadczenia w branży usług dźwigowych na terenie Tychów

Od ponad 25 lat nieprzerwanie świadczymy usługi dźwigowe w Tychach. Siłą naszego sukcesu jest tradycja rodzinnego biznesu, przekazywanego z ojca na synów. Zaczynaliśmy od jednego, starego żurawia, z czasem rozbudowując flotę i nabierając doświadczenia.

Wszystkie cenne wskazówki i rady są przekazywane przez  założyciela firmy dwóm synom, dzięki czemu FUSUB Sołtys stanowi unikalne połączenie doświadczenia i tradycji, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań oraz technologii. Dla nas usługi dźwigowe to nie tylko praca – to przede wszystkim pasja i cel życia.

Najwyższej jakości ciężki sprzęt dźwigowy

Prace na terenie elektrociepłowni Tychy - usługi dźwigowe tyskie.

Realizowaliśmy inwestycje na terenie elektrociepłowni w Tychach.

O sile naszej firmy oprócz tradycji stanowią dwie rzeczy: doświadczona i zgrana załoga oraz najwyższej klasy sprzęt dźwigowy.

W naszej flocie znajdują się doskonale znane w branży dźwigi takich marek jak Liebherr, Grove czy Krupp.

Stale rozbudowujemy flotę, regularnie dokupując nowe maszyny. Mamy najlepsze i najcięższe żurawie w Tychach.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Kontrahenci na terenie całego kraju cenią nas za olbrzymi profesjonalizm podczas realizacji zleceń.

Nasza firma jest znana wśród największych deweloperów na rodzimym rynku – regularnie współpracujemy przy największych realizacjach, a żurawie z pomarańczowym logo dzielnie przemierzają drogi krajowe we wszystkich kierunkach.

Nasi operatorzy należą do najlepszych fachowców w Polsce – dzięki temu możemy być dumni z realizacji największych przedsięwzięć na terenie placów budowy od Zakopanego po Gdańsk.

Specjaliści od najtrudniejszych zleceń

Realizujemy najtrudniejszy aspekt usług dźwigowych w Tychach.

Tu realizacja na terenie kościoła franciszkańskiego w Tychach.

FUSUB Sołtys specjalizuje się w usługach dźwigowych wymagających precyzji i doświadczenia, a także przygotowania planów podnoszeń. Dzięki flocie ciężkich żurawi jesteśmy w stanie podołać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu.

Celujemy przede wszystkim w budowę dróg, wiaduktów, mostów, hal fabrycznych oraz prac remontowych na terenie zakładów kolejowych, hut, kopalni, elektrowni i elektrociepłowni.

Własne centrum technologiczne w Tychach

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferująca usługi dźwigowe, na terenie naszej bazy w Tychach posiadamy własne centrum technologiczne, które umożliwia nam szczegółowe zaprojektowanie krok po kroku planów podnoszeń.

Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na terenie największych placów budowy w całej Europie, pracując m. in. w centrum technologicznym firmy Liebherr. Jeżeli zlecenie jest nietypowe, ładunek ma duży gabaryt lub jest bardzo mało miejsca, by rozłożyć dźwig – jest to idealne zlecenie dla naszej firmy.

Główna baza firmy w Tychach

Główna baza naszej firmy mieści się w Tychach – dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce zlecenia.

Największa flota dźwigów na terenie miasta Tychy

Dzięki centrum technologicznemu jesteśmy w stanie realizować zlecenia pod dachami hal i fabryk.

Naszym dźwigom niestraszne są prace na małych przestrzeniach.

Jesteśmy dumni z tego, że w naszej firmie znajduje się największa liczba żurawi samojezdnych w Tychach. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi dźwigowe na najwyższym poziomie i precyzyjnie dobrać sprzęt w zależności od czasu trwania i trudności zlecenia.

Zamów usługę dźwigową w Tychach już teraz – 24 h / 7 dni w tygodniu

Chcesz zamówić usługi dźwigowe w Tychach? Nasz telefon jest czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – zadzwoń już teraz! +48 695 16 62 27

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Tychy

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Tychach.

Usługi dźwigowe Tychy – gdzie znajduje się nasza baza?