Usługi Dźwigowe Tychy – oferta Sołtys sp. z o. o. (firma z Tychów)

Oferujemy szeroki wybór usług dźwigowych w mieście Tychy.

Usługi Dźwigowe Tychy – 24 h / 7 dni w tygodniu – zapytaj o bezpłatną wycenę realizacji

Szukasz firmy oferującej usługi dźwigowe w Tychach? Masz trudne zadanie do realizacji? Potrzebujesz „na już” wycenę, konsultację, cennik? Doskonale się składa! Zrealizujemy Twoje zlecenie szybko, profesjonalnie, sprawnie i bezpiecznie! Jesteśmy liderem usług dźwigowych na Śląsku i jedną z firm z największym doświadczeniem i bazą sprzętową.

Zadzwoń, sprawdź ofertę, zapytaj o cennik:

Sprawdź więcej informacji o naszej firmie i naszych dźwigach.

Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę realizacji prac i usługi, podpowiemy, doradzimy, pomożemy wybrać najbardziej optymalny dźwig i plan podnoszenia.

Zobacz sprzęt w naszej ofercie usług dźwigowych dla Tychów!

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Tychach – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Lider usług dźwigowych w Tychach

Kompleksowe usługi dźwigowe w Tychach

Największym żurawiem w naszej flocie jest Liebherr LTM 1250 u udźwigu 250 ton.

Obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem usług dźwigowych na terenie gminy Tychy oraz okolic. Posiadamy największą flotę, własną bazę sprzętowo-naprawczą, centrum badawcze. Zatrudniamy najlepszych operatorów i mechaników, to nasza firma realizowała największe i najtrudniejsze technicznie podnoszenia w Tychach (między innymi na terenie elektrociepłowni i kościoła franciszkańskiego).

25 lat doświadczenia w branży usług dźwigowych na terenie Tychów

Od ponad 25 lat nieprzerwanie świadczymy usługi dźwigowe w Tychach. Siłą naszego sukcesu jest tradycja rodzinnego biznesu, przekazywanego z ojca na synów. Zaczynaliśmy od jednego, starego żurawia, z czasem rozbudowując flotę i nabierając doświadczenia.

Wszystkie cenne wskazówki i rady są przekazywane przez  założyciela firmy dwóm synom, dzięki czemu Dźwigi Sołtys stanowi unikalne połączenie doświadczenia i tradycji, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań oraz technologii. Dla nas usługi dźwigowe to nie tylko praca – to przede wszystkim pasja i cel życia.

Najwyższej jakości ciężki sprzęt dźwigowy

Prace na terenie elektrociepłowni Tychy - usługi dźwigowe tyskie.

Realizowaliśmy inwestycje na terenie elektrociepłowni w Tychach.

O sile naszej firmy oprócz tradycji stanowią dwie rzeczy: doświadczona i zgrana załoga oraz najwyższej klasy sprzęt dźwigowy.

W naszej flocie znajdują się doskonale znane w branży dźwigi takich marek jak Liebherr, Grove czy Krupp.

Stale rozbudowujemy flotę, regularnie dokupując nowe maszyny. Mamy najlepsze i najcięższe żurawie w Tychach.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Kontrahenci na terenie całego kraju cenią nas za olbrzymi profesjonalizm podczas realizacji zleceń.

Nasza firma jest znana wśród największych deweloperów na rodzimym rynku – regularnie współpracujemy przy największych realizacjach, a żurawie z pomarańczowym logo dzielnie przemierzają drogi krajowe we wszystkich kierunkach.

Nasi operatorzy należą do najlepszych fachowców w Polsce – dzięki temu możemy być dumni z realizacji największych przedsięwzięć na terenie placów budowy od Zakopanego po Gdańsk.

Realizujemy najtrudniejszy aspekt usług dźwigowych w Tychach.

Tu realizacja na terenie kościoła franciszkańskiego w Tychach.

Własne centrum technologiczne w Tychach

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferująca usługi dźwigowe, na terenie naszej bazy w Tychach posiadamy własne centrum technologiczne, które umożliwia nam szczegółowe zaprojektowanie krok po kroku planów podnoszeń.

Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na terenie największych placów budowy w całej Europie, pracując m. in. w centrum technologicznym firmy Liebherr. Jeżeli zlecenie jest nietypowe, ładunek ma duży gabaryt lub jest bardzo mało miejsca, by rozłożyć dźwig – jest to idealne zlecenie dla naszej firmy.

Główna baza firmy w Tychach

Główna baza naszej firmy mieści się w Tychach – dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce zlecenia.

Największa flota dźwigów na terenie miasta Tychy

Dzięki centrum technologicznemu jesteśmy w stanie realizować zlecenia pod dachami hal i fabryk.

Naszym dźwigom niestraszne są prace na małych przestrzeniach.

Jesteśmy dumni z tego, że w naszej firmie znajduje się największa liczba żurawi samojezdnych w Tychach. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi dźwigowe na najwyższym poziomie i precyzyjnie dobrać sprzęt w zależności od czasu trwania i trudności zlecenia.

Jak zamówić usługę dźwigową w Tychach – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Tychy

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Tychach.

Usługi dźwigowe Tychy – gdzie znajduje się nasza baza?

Usługi Dźwigowe Sołtys sp. z  o. o.  – dane kontaktowe i cennik:

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Dźwigi Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Zapytaj o cennik i niezobowiązującą ofertę: