Usługi dźwigowe Siemianowice Śląskie

Usługi dźwigowe w Siemianowicach Śląskich.

Usługi dźwigowe Siemianowice Śląskie

Szukasz dźwigu na wynajem w Siemianowicach Śląskich lub okolicy? Doskonale trafiłeś! Sołtys Dźwigi Siemianowice to lider w wynajmie ciężkich dźwigów oraz żurawi na Śląsku i w południowej Polsce.

Poznaj lidera w wynajmie ciężkich dźwigów i żurawi na Śląsku i skorzystaj z jego oferty. Firma Dźwigi Sołtys Sp. z o.o. specjalizuje się w wynajmie ciężkich dźwigów samojezdnych, żurawi samochodowych oraz podnośników koszowych, a poza sprzętem dostarcza również wykwalifikowanych specjalistów – technologów oraz operatorów dźwigów.

Od ponad 30 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku wynajmu ciężkich dźwigów i żurawi, oferując klientom z całej Polski i Europy najwyższej jakości usługi z zakresu kompleksowej obsługi dźwigowej nawet najtrudniejszych zleceń. Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów i technologów oraz posiadamy własne centrum technologiczne i serwisowe, dlatego współpraca z nami to sprawdzona i pewna inwestycja –  mówi o firmie dyrektor operacyjny Aleksander Sołtys.

Usługi dźwigowe Siemianowice Śląskie – zapytaj o wynajem dźwigu

Chcesz wynająć dźwig w Siemianowicach lub okolicy? Potrzebujesz kompleksowej oferty wynajmu żurawia? Interesuje cię najlepszy sprzęt i wykwalifikowani specjaliści? Doskonale trafiłeś!

Nasz telefon jest czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail soltys@dzwigi.org , a otrzymasz spersonalizowaną ofertę.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych w Siemianowicach Śląskich – tutaj znajdziesz listę wszystkich naszych dźwigów wraz z danymi technicznymi.

Sprawdzone usługi dźwigowe w mieście Siemianowice Śląskie.

Dźwigi firmy Sołtys potrafią pracować w naprawdę trudnych warunkach.

Dźwigi Sołtys Sp. z o.o. – lider na rynku wynajmu ciężkich dźwigów samojezdnych

Jeżeli szukasz firmy, która nie boi się wyzwań i realizuje nawet najbardziej skomplikowane i specjalistyczne zlecenia, to dobrze trafiłeś! Tam gdzie inni się poddają, my zaczynamy się dopiero rozgrzewać! Dźwigi Sołtys Sp. z o.o. jako firma z wieloletnim doświadczeniem, nie boi się sięgać wysoko (i to dosłownie!) i realizować skomplikowane podnoszenia. Mottem naszej firmy jest hasło: przewaga dzięki technologii.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z remontami, budową, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • fabryk,
 • kopalń,
 • elektrowni,
 • hut,
 • elektrociepłowni (między innymi realizowaliśmy budowę na terenie Elektrociepłowni Jaworzno),
 • zakładów przemysłowych,
 • specjalnych stref ekonomicznych,
 • wiaduktów i mostów,
 • prac drogowych.

Usługi dźwigowe Siemianowice Śląskie – szybko i konkretnie

Do Siemianowic Śląskich oraz innych miast aglomeracji jesteśmy w stanie dotrzeć naprawdę szybko. Nasza główna baza jest oddalona od centrum Siemianowic zaledwie o 30 km, więc jesteśmy w stanie pojawić się u ciebie nawet w ciągu godziny.

Co więcej, do większości lokalizacji docieramy już w kilkanaście godzin po wydaniu dyspozycji o podjęciu prac. To zdecydowanie wyjątkowy wynik, biorąc pod uwagę ciężar naszych maszyn i potrzebę doboru odpowiednich dróg dojazdu.

Nasze dźwigi są dostępne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Sprzęt jest nowoczesny, stale serwisowany i kontrolowany, aby zapewnić bezpieczeństwo i terminowe wykonanie każdej realizacji.

Podejmujemy zlecenia krótko i długoterminowe, nie boimy się ciężkich i skomplikowanych podnoszeń, docieramy na czas i wykonujemy zlecenia o czasie, dlatego można na nas polegać.

Usługi dźwogowe Siemianowice Śląskie - Firma Sołtys.

Posiadamy własną bazę pojazdów. Przyjmujemy zlecenia 24/7.

Wykwalifikowani technolodzy i doświadczeni operatorzy

To co wyróżnia nas na rynku to wysoko wykwalifikowani technolodzy oraz doświadczeni operatorzy dźwigów. Chcąc świadczyć kompleksowe usługi wynajmu dźwigów i żurawi zbudowaliśmy własne centrum technologiczne i serwisowe.

Nasi technolodzy nabywali wiedzę pod okiem najlepszych europejskich specjalistów w branży dźwigowej. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły na wprowadzenie zachodniego know-how do naszej pracy, co sprawia, że wyprzedzamy konkurencję, a twoje zamówienie przygotujemy i zaplanujemy co do najmniejszego szczegółu.

Opracujemy najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenie, które będzie wymagać precyzyjnego planowania oraz pracy kilku żurawi na raz. Zapewnimy ci maksymalną pewność i bezpieczeństwo realizacji oraz podejmiemy się wyzwań, którym inni nie próbują nawet podołać.

Poza centrum technologicznym, dysponujemy własnym zapleczem serwisowym. Nasze maszyny są nieustannie w najwyższej formie i gotowości do najtrudniejszej pracy. Dzięki temu jesteśmy stale obecni przy największych realizacjach na Śląsku, w tym na placach budowy największych zakładów i elektrociepłowni.

Dlaczego warto wynająć dźwig właśnie u nas?

W naszej ofercie znajduje się ponad 20 różnych żurawi i dźwigów, od tych najcięższych, po całkiem małe, więc na pewno uda nam się dobrać odpowiedni sprzęt do zapotrzebowania. Za wyborem naszej firmy przemawia również własne centrum technologiczne i wieloletnie doświadczenie.

Co wyróżnia naszą firmę na rynku wynajmu dźwigów?

 • Kompleksowa, profesjonalna i terminowa obsługa nawet najtrudniejszych zleceń.
 • Miłość do dźwigów – są całym naszym życiem i oczkiem w głowie.
 • 30-letnie doświadczenie w branży dźwigowej.
 • Świetny sprzęt i wysoko wykwalifikowani pracownicy.
 • Własne centrum technologiczne i serwisowe.
 • Tysiące zrealizowanych zleceń na ternie Śląska i całej Polski.
 • Współpraca z największymi partnerami budowlanymi.
 • Szybkie terminy realizacji zleceń i atrakcyjne ceny.
 • W ofercie mamy dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz wiele innych.
Kompleksowe usługi dźwigowe w Siemianowicach Śląskich.

Nasi operatorzy radzą sobie z każdym zleceniem.

Jak zamówić dźwig w Siemianowicach Śląskich – instrukcja krok po kroku

Jeżeli chcesz wynająć nasz dźwig na terenie Siemianowic  – najlepiej do nas zadzwoń lub napisz.

Telefon czynny całą dobę – +48 695 16 62 27

Adres mailowy: soltys@dzwigi.org (opisz zlecenie lub zostaw swoje namiary wraz z informacją, że potrzebujesz oferty – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystko najłatwiej omówić podczas niezobowiązującej rozmowy telefonicznej, jednak wcześniej możesz przygotować kilka podstawowych informacji:

 • krótki opis zlecenia, czyli co i gdzie trzeba załadować,
 • rodzaj powierzchni, na której będzie pracował dźwig (beton, trawa, chodnik, grunt, itp.),
 • czy dźwig będzie pracował na zewnątrz czy wewnątrz budynku,
 • rozmiary rozładunku (wysokość, długość, szerokość) i jego przybliżona waga,
 • odległość od osi obrotu, czyli na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek,
 • wysokość/głębokość na jaką ładunek musi być podany (jak wysoko mamy go podnieść lub jak głęboko mamy go opuścić, jeżeli pracujemy przy wykopie),
 • jeżeli ładunek ma być podany na szczyt budynku, warto podać jego wysokość, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku oraz jak daleko od krawędzi dachu ma być położony ładunek.

Jeżeli nie wiesz jak zmierzyć podane wyżej wartości, nie martw się – jesteśmy po to, żeby ci pomóc i wspólnie znaleźć odpowiedzi na te pytania. Dlatego jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, po prostu napisz lub zadzwoń, a my zajmiemy się resztą!

Jeżeli zlecenie należy do tych wymagających i trudniejszych, to wyślemy na miejsce naszego technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan realizacji.

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Siemianowicach Śląskich?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Siemianowice Śląskie między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Najlepsze usługi dźwigowe w Siemianowicach Śląskich.

Oferujemy usługi dźwigowe zarówno w dzień i w nocy.

Usługi dźwigowe Siemianowice Śląskie – dane kontaktowe

Nie zastanawiaj się dłużeji wybierz solidnego i sprawdzonego partnera! Firma Dźwigi Siemianowice Sołtys Sp. z o.o. zaprasza do kontaktu:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org

U nas jakość, solidność i bezpieczeństwo wykonania każdej pracy masz zawsze w cenie!

Usługi Dźwigowe Siemianowice Śląskie – gdzie znajduje się nasza baza?

Nasza baza znajduje się w Tychach – zaledwie 30 km od centrum Siemianowic, dzięki czemu pojawimy się u ciebie błyskawicznie.