Usługi dźwigowe Ruda Śląska

Usługi dźwigowe Ruda Śląska

Usługi dźwigowe Ruda Śląska – nasza oferta:

Wyszukujesz w Internecie hasło „usługi dźwigowe Ruda Śląska”? Potrzebujesz najlepszych operatorów, którzy będą potrafili poradzić sobie z trudnym podnoszeniem? Wybierz nas – lidera wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – Dźwigi Sołtys.

Usługi dźwigowe Ruda Śląska – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Rudzie Śląskiej? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Rudzie Śląskiej – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie
Usługi dźwigowe firmy Sołtys w Rudzie Śląskiej

Firma Sołtys oferuje ciężkie dźwigi (nawet 500 ton) do swoich usług dźwigowych.

Lider w usługach dźwigowych na śląsku

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas poznaj nasze atuty!

 1. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem na rynku usług dźwigowych
 2. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, pracują u nas najlepsi operatorzy
 3. Przygotowujemy się do realizacji usług dźwigowych kładąc duży nacisk na bezpieczeństwo podnoszenia
 4. Dzięki rozbudowanej flocie ciężkich dźwigów zapewniamy szybkie terminy wykonywania prac, również w razie nagłych wypadków.

Ponad 25 lat doświadczenia w usługach dźwigowych na terenie Rudy Śląskiej i całego Śląska

Firma Dźwigi Sołtys działa w branży usług dźwigowych od ponad 25 lat. Obsługujemy duże firmy budowlane i mniejsze przedsiębiorstwa, zapewniamy profesjonalizm w sytuacjach realizacji stałych zleceń lub jednorazowego podnoszenia. Gwarantujemy dojazd na miejsce prac na terenie całej Polski, jak również usługi dźwigowe poza jej granicami.

Mamy najlepszą kadrę, dzięki której wszystkie prace wykonywane są profesjonalnie i bezpiecznie. Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, dzięki czemu obecnie potrafią rozplanować każde podnoszenie. 

Dzięki ich specjalistycznej wiedzy możemy się podjąć usług dźwigowych w trudnych warunkach (m.in. tam, gdzie wysięgnik dźwigu nie ma swobody manewrowania, np. pod dachem, w hali produkcyjnej). Niejednokrotnie przeprowadzaliśmy również prace, w których brały udział dwa dźwigi naraz (np. usługi dźwigowe Ruda Śląska). To sytuacje, gdy ciężki sprzęt nie może dojechać na miejsce ze względu na swoje rozmiary. Użycie dwóch mniejszych żurawi rozwiązuje ten problem, ale wymaga precyzji i dokładnego zaplanowania działań każdego dźwigu, krok po kroku.

Własne centrum technologiczne – gwarancja usług dźwigowych najwyższej klasy

Planowaniem działań zajmuje się specjalistyczna jednostka w naszej firmie. Mamy własne centrum technologiczne, którego zadaniem jest przygotowanie każdego zlecenia do realizacji. Eksperci od usług dźwigowych planują kolejność prac, uwzględniając przeszkody, które mogą się pojawić w trakcie pracy żurawia. Zajmują się również analizą ryzyka i potencjalnych niebezpieczeństw, by móc zminimalizować szanse ich wystąpienia.

Ruda-Śląska Usługi dźwigowe

Realizacje na kopalniach to częste usługi realizowane przez nasze dźwigi.

Zamów dźwig w Rudzie Śląskiej teraz! Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton i wiele innych maszyn – z pewnością będziemy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt do wykonania twojego zlecenia.

Jak zamówić usługę dźwigową w Rudzie Śląskiej – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz jak realizowaliśmy usługi w okolicy Rudy Śląskiej

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Ruda Śląska 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Rudzie Śląskiej. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Ruda Śląska”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?