Usługi dźwigowe Ruda Śląska

Usługi dźwigowe Ruda Śląska

Usługi dźwigowe Ruda Śląska – nasza oferta:

Wyszukujesz w Internecie hasło „usługi dźwigowe Ruda Śląska”? Potrzebujesz najlepszych operatorów, którzy będą potrafili poradzić sobie z trudnym podnoszeniem? Wybierz nas – lidera wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – Dźwigi Sołtys.

Usługi dźwigowe Ruda Śląska – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Rudzie Śląskiej? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dźwigowe firmy Sołtys w Rudzie Śląskiej

Firma Sołtys oferuje ciężkie dźwigi (nawet 500 ton) do swoich usług dźwigowych.

Lider w usługach dźwigowych na śląsku

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas poznaj nasze atuty!

  1. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem na rynku usług dźwigowych
  2. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, pracują u nas najlepsi operatorzy
  3. Przygotowujemy się do realizacji usług dźwigowych kładąc duży nacisk na bezpieczeństwo podnoszenia
  4. Dzięki rozbudowanej flocie ciężkich dźwigów zapewniamy szybkie terminy wykonywania prac, również w razie nagłych wypadków.

Ponad 25 lat doświadczenia w usługach dźwigowych na terenie Rudy Śląskiej i całego Śląska

Firma Dźwigi Sołtys działa w branży usług dźwigowych od ponad 25 lat. Obsługujemy duże firmy budowlane i mniejsze przedsiębiorstwa, zapewniamy profesjonalizm w sytuacjach realizacji stałych zleceń lub jednorazowego podnoszenia. Gwarantujemy dojazd na miejsce prac na terenie całej Polski, jak również usługi dźwigowe poza jej granicami.

Mamy najlepszą kadrę, dzięki której wszystkie prace wykonywane są profesjonalnie i bezpiecznie. Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, dzięki czemu obecnie potrafią rozplanować każde podnoszenie. 

Dzięki ich specjalistycznej wiedzy możemy się podjąć usług dźwigowych w trudnych warunkach (m.in. tam, gdzie wysięgnik dźwigu nie ma swobody manewrowania, np. pod dachem, w hali produkcyjnej). Niejednokrotnie przeprowadzaliśmy również prace, w których brały udział dwa dźwigi naraz (np. usługi dźwigowe Ruda Śląska). To sytuacje, gdy ciężki sprzęt nie może dojechać na miejsce ze względu na swoje rozmiary. Użycie dwóch mniejszych żurawi rozwiązuje ten problem, ale wymaga precyzji i dokładnego zaplanowania działań każdego dźwigu, krok po kroku.

Własne centrum technologiczne – gwarancja usług dźwigowych najwyższej klasy

Planowaniem działań zajmuje się specjalistyczna jednostka w naszej firmie. Mamy własne centrum technologiczne, którego zadaniem jest przygotowanie każdego zlecenia do realizacji. Eksperci od usług dźwigowych planują kolejność prac, uwzględniając przeszkody, które mogą się pojawić w trakcie pracy żurawia. Zajmują się również analizą ryzyka i potencjalnych niebezpieczeństw, by móc zminimalizować szanse ich wystąpienia.

Ruda-Śląska Usługi dźwigowe

Realizacje na kopalniach to częste usługi realizowane przez nasze dźwigi.

Zamów dźwig w Rudzie Śląskiej teraz! Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton i wiele innych maszyn – z pewnością będziemy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt do wykonania twojego zlecenia.

Zobacz jak realizowaliśmy usługi w okolicy Rudy Śląskiej

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Ruda Śląska 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Rudzie Śląskiej. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Ruda Śląska”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?