Usługi dźwigowe Radlin

Usługi dźwigowe Radlin

Usługi dźwigowe Radlin – nasza oferta:

Szukasz firmy, która ma duży wybór dźwigów o różnych parametrach podnoszenia i rzetelnie realizuje zlecane jej prace?

Uslugi dźwigowe firmy Sołtys w Radlinie.

Usługa montażu fragmentu komina w elektrowni.

Wybierz Dźwigi Sołtys z Tychów! Jesteśmy doświadczonym partnerem dla wielu przedsiębiorstw budowlanych, remontowych, energetycznych i drogowych. Możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski, jak również pracami w innych europejskich państwach. Podejmujemy się wykonywania usług dźwigowych właściwie w każdych warunkach.

Usługi dźwigowe Radlin – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Radlinie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Radlinie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Ponad 25 lat doświadczenia w usługach dźwigowych

Naszemu doświadczeniu (ponad 25 lat na rynku) zaufało wielu klientów, którzy dzisiaj nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań.  Mamy bogate możliwości doboru odpowiedniego żurawia i własne centrum technologiczne, które zajmie się tym, by prace dźwigowe były realizowane bez zakłóceń.

Usługi dźwigowe Radlin? Inne miasta Śląska lub południowej Polski? Jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do każdej z tych lokalizacji, zapewniając realizację zleceń zgodnie z grafikiem. Podejmiemy się również robót awaryjnych i w nagłych sytuacjach, wymagających prac wykonywanych przez ciężkie dźwigi.

Własna flota pojazdów

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Mamy ponad 30 różnego rodzaju maszyn w ofercie. Dźwigi 250, 300 i 500 ton to sprawdzony sprzęt, renomowanych firm zagranicznych takich jak Liebherr czy Demag. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 140m, wysięgnik teleskopowy ma 84m, z możliwością przedłużenia (91m). 

Dysponujemy również mniejszym sprzętem, który jest niezastąpiony w miejscach zabudowanych, gdzie żuraw ma ograniczone możliwości manewrowania. Korzystamy z niego w halach (np. do montażu i demontażu ich wyposażenia) oraz w miastach typu Radlin. To dźwigi o maksymalnym udźwigu od 30t do 100t oraz całkiem małe maszyny (10t – 25t).

Firma Sołtys oferuje usługi dźwigowe w Radlinie.

Do cięższych zadań wymagana jest obsługa dwóch dźwigów.

 Bez względu na wielkość żurawia, za pulpitem sterowniczym zasiadają najlepsi operatorzy, o wyjątkowych umiejętnościach technicznych. Precyzyjne podnoszenie i przemieszczanie ładunków nie stanowią dla nich problemu.  

Zamów dźwig w Radlinie teraz! Skorzystaj z oferty lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce, by mieć pewność, że prace zostaną zakończone sukcesem i w terminie.

Jak zamówić usługę dźwigową w Radlinie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz nasze realizacje podczas wykonywania usług dźwigowych:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Radlinie?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Radlin między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Usługi dźwigowe Radlin 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Radlinie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Radlin”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Obszar działania na terenie Radlina: