Usługi dźwigowe Radlin

Usługi dźwigowe Radlin

Usługi dźwigowe Radlin – nasza oferta:

Szukasz firmy, która ma duży wybór dźwigów o różnych parametrach podnoszenia i rzetelnie realizuje zlecane jej prace?

Uslugi dźwigowe firmy Sołtys w Radlinie.

Usługa montażu fragmentu komina w elektrowni.

Wybierz Dźwigi Sołtys z Tychów! Jesteśmy doświadczonym partnerem dla wielu przedsiębiorstw budowlanych, remontowych, energetycznych i drogowych. Możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski, jak również pracami w innych europejskich państwach. Podejmujemy się wykonywania usług dźwigowych właściwie w każdych warunkach.

Usługi dźwigowe Radlin – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Radlinie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ponad 25 lat doświadczenia w usługach dźwigowych

Naszemu doświadczeniu (ponad 25 lat na rynku) zaufało wielu klientów, którzy dzisiaj nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk i innych konstrukcji, które planujesz postawić, z nami przebiegnie szybko i bez problemów. Mamy bogate możliwości doboru odpowiedniego żurawia i własne centrum technologiczne, które zajmie się tym, by prace dźwigowe były realizowane bez zakłóceń.

Usługi dźwigowe Radlin? Inne miasta Śląska lub południowej Polski? Jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do każdej z tych lokalizacji, zapewniając realizację zleceń zgodnie z grafikiem. Podejmiemy się również robót awaryjnych i w nagłych sytuacjach, wymagających prac wykonywanych przez ciężkie dźwigi.

Własna flota pojazdów

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Mamy ponad 30 różnego rodzaju maszyn w ofercie. Dźwigi 250, 300 i 500 ton to sprawdzony sprzęt, renomowanych firm zagranicznych takich jak Liebherr czy Demag. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 140m, wysięgnik teleskopowy ma 84m, z możliwością przedłużenia (91m). 

Dysponujemy również mniejszym sprzętem, który jest niezastąpiony w miejscach zabudowanych, gdzie żuraw ma ograniczone możliwości manewrowania. Korzystamy z niego w halach (np. do montażu i demontażu ich wyposażenia) oraz w miastach typu Radlin. To dźwigi o maksymalnym udźwigu od 30t do 100t oraz całkiem małe maszyny (10t – 25t).

Firma Sołtys oferuje usługi dźwigowe w Radlinie.

Do cięższych zadań wymagana jest obsługa dwóch dźwigów.

 Bez względu na wielkość żurawia, za pulpitem sterowniczym zasiadają najlepsi operatorzy, o wyjątkowych umiejętnościach technicznych. Precyzyjne podnoszenie i przemieszczanie ładunków nie stanowią dla nich problemu.  

Zamów dźwig w Radlinie teraz! Skorzystaj z oferty lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce, by mieć pewność, że prace zostaną zakończone sukcesem i w terminie.

Zobacz nasze realizacje podczas wykonywania usług dźwigowych:

Usługi dźwigowe Radlin 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Radlinie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Radlin”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?