Usługi dźwigowe Oświęcim

Usługi dźwigowe Oświećim

Usługo Dźwigowe Oświęcim – nasza oferta:

Potrzebujesz profesjonalnego partnera, który zrealizuje dla ciebie usługi dźwigowe w Oświęcimiu? Wykonujesz rozbiórki, montaże, prace budowlane lub inne zadania wymagające współpracy z firmą świadczącą usługi dźwigowe? Wybierz lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – Dźwigi Sołtys z Tychów.

Usługi dźwigowe Oświęcim- zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Oświęcimiu? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dźwigowe realizowane w mieście Oświęcim.

Realizujemy nawet najtrudniejsze usługi związane z podnoszeniem.

Usługi dźwigowe świadczone przez profesjonalistów – 25 lat doświadczenia

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  1. Łączymy doświadczenie z praktycznymi umiejętnościami. Od ponad 25 lat działamy na rynku. Poświęciliśmy ten czas na rozwijanie naszego zaplecza sprzętowego i stworzenie zespołu ludzi, którzy są ekspertami w dziedzinie podnoszeń. Pracują z nami najlepsi operatorzy ciężkiego sprzętu i inżynierowie. Zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, realizując różne rodzaje zleceń i ucząc się precyzyjnego manewrowania wśród zabudowy i infrastruktury. Usługi dźwigowe w Oświęcimiu zrealizujemy z taką samą precyzją i profesjonalizmem jak wszystkie dotychczasowe zlecenia.
  2. Mamy własne centrum technologiczne, gdzie planuje się wykonanie każdego zamówienia. Tworzony tam harmonogram określa kolejność prac i eliminuje ryzykowne posunięcia, które mogłyby uniemożliwić ukończenie zlecenia. Każde zadanie traktujemy indywidualnie, dbając o bezpieczeństwo prac, jak również o jak najlepszy efekt końcowy.
  3. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Oświęcimia i innych miast w południowej i centralnej Polsce. Nasza własna baza jest zlokalizowana w Tychach, skąd mamy szybki dostęp do autostrady A4 i innych dróg, które są odpowiednie do poruszania się po nich ciężkich dźwigów. Do większości miast w obrębie Górnego Śląska jesteśmy w stanie dotrzeć w godzinę, maksymalnie półtorej. Dlatego nierzadko świadczymy również awaryjne usługi dźwigowe, w sytuacjach nagłego zagrożenia.
  4. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, którzy cenią profesjonalizm wykonywanych przez nas prac i wyjątkowe doświadczenie (ponad 25 lat na rynku). Wiele ze współpracujących z nami firm to stali klienci. Pracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż: od drogowej i budowlanej, aż po elektrociepłowniczą i elektryczną. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w budowie hal, wiaduktów, rozbudowie infrastruktury, pracach rozbiórkowych i budowlanych. Jesteśmy również tak precyzyjni, że podejmujemy się wykonywania podnoszenia w zadaszonych lub zabudowanych miejscach (np. usługi dźwigowe Oświęcim).

    Usługi dźwigowe oświecim.

    Usługa budowy Castoramy w Oświęcimu.

Wybierz Dźwigi Sołtys jeżeli zależy ci na profesjonalnej realizacji podnoszenia i szybkim terminie wykonania zlecenia. Zamów dźwig w Oświęcimiu teraz! 

Zobacz nasze realizacje podczas wykonywania usług dźwigowych:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Oświęcim 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Oświęcimiu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Oświęcim”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?