Usługi dźwigowe Oświęcim

Usługi dźwigowe Oświećim

Usługo Dźwigowe Oświęcim – nasza oferta:

Potrzebujesz profesjonalnego partnera, który zrealizuje dla ciebie usługi dźwigowe w Oświęcimiu? Wykonujesz rozbiórki, montaże, prace budowlane lub inne zadania wymagające współpracy z firmą świadczącą usługi dźwigowe? Wybierz lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – Dźwigi Sołtys z Tychów.

Usługi dźwigowe Oświęcim- zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Oświęcimiu? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Oświęcimiu – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie
Usługi dźwigowe realizowane w mieście Oświęcim.

Realizujemy nawet najtrudniejsze usługi związane z podnoszeniem.

Usługi dźwigowe świadczone przez profesjonalistów – 25 lat doświadczenia

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

 1. Łączymy doświadczenie z praktycznymi umiejętnościami. Od ponad 25 lat działamy na rynku. Poświęciliśmy ten czas na rozwijanie naszego zaplecza sprzętowego i stworzenie zespołu ludzi, którzy są ekspertami w dziedzinie podnoszeń. Pracują z nami najlepsi operatorzy ciężkiego sprzętu i inżynierowie. Zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, realizując różne rodzaje zleceń i ucząc się precyzyjnego manewrowania wśród zabudowy i infrastruktury. Usługi dźwigowe w Oświęcimiu zrealizujemy z taką samą precyzją i profesjonalizmem jak wszystkie dotychczasowe zlecenia.
 2. Mamy własne centrum technologiczne, gdzie planuje się wykonanie każdego zamówienia. Tworzony tam harmonogram określa kolejność prac i eliminuje ryzykowne posunięcia, które mogłyby uniemożliwić ukończenie zlecenia. Każde zadanie traktujemy indywidualnie, dbając o bezpieczeństwo prac, jak również o jak najlepszy efekt końcowy.
 3. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Oświęcimia i innych miast w południowej i centralnej Polsce. Nasza własna baza jest zlokalizowana w Tychach, skąd mamy szybki dostęp do autostrady A4 i innych dróg, które są odpowiednie do poruszania się po nich ciężkich dźwigów. Do większości miast w obrębie Górnego Śląska jesteśmy w stanie dotrzeć w godzinę, maksymalnie półtorej. Dlatego nierzadko świadczymy również awaryjne usługi dźwigowe, w sytuacjach nagłego zagrożenia.
 4. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, którzy cenią profesjonalizm wykonywanych przez nas prac i wyjątkowe doświadczenie (ponad 25 lat na rynku). Wiele ze współpracujących z nami firm to stali klienci. Pracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż: od drogowej i budowlanej, aż po elektrociepłowniczą i elektryczną. 

  Usługi dźwigowe oświecim.

  Usługa budowy Castoramy w Oświęcimu.

Wybierz Dźwigi Sołtys jeżeli zależy ci na profesjonalnej realizacji podnoszenia i szybkim terminie wykonania zlecenia. Zamów dźwig w Oświęcimiu teraz! 

Jak zamówić usługę dźwigową w Oświęcimiu – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz nasze realizacje podczas wykonywania usług dźwigowych:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Oświęcimiu?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Oświęcim między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Usługi dźwigowe Oświęcim 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Oświęcimiu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Oświęcim”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Obszar działania na terenie Oświęcimia: