Usługi dźwigowe Mikołów | Oferta Sołtys Usługi Dźwigowe Mikołów

Usługi dźwigowe Mikołów

Usługi Dźwigowe Mikołów – nasza oferta:

Mikołów - usługi dźwigowe

Firma Sołtys realizuje usługi dźwigowe na terenie całej Polski.

Chcesz zamówić usługi dźwigowe w Mikołowie? Chcesz by były zrealizowane profesjonalnie i szybko? 

Usługi dźwigowe Mikołów – zamów dźwig, zadzwoń zapytaj o cennik i ofertę:

Potrzebujesz dźwig w Mikołowie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Mikołowie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Oto 7 powodów dlaczego warto wynająć dźwigi u nas:

 1. Mamy własną bazę, która mieści się w Tychach. To doskonałe miejsce wypadowe dla ciężkich dźwigów, bo położone blisko wjazdu na autostradę A4. Dzięki temu możemy zagwarantować błyskawiczny dojazd do Mikołowa oraz miast na Śląsku i w południowej Polsce.
 2. Własne zaplecze sprzętowe naszej firmy to ponad 30 maszyn, które czekają na twoje zlecenie. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton, mniejsze żurawie (po kilkadziesiąt ton) oraz podnośniki koszowe. Jesteśmy w stanie szybko przygotować potrzebny sprzęt i ruszyć do pracy.
 3. Pełny zakres usług dźwigowych w Mikołowie i pozostałych miastach. 
 4. Najlepsi operatorzy. Do tak skomplikowanych prac potrzebni są operatorzy, którzy mają niezwykłe wyczucie i potrafią precyzyjnie sterować wysięgnikiem w ograniczonej przestrzeni. Za pulpitami naszych żurawi zasiadają osoby o bogatym doświadczeniu i równie wysokich umiejętnościach, co zapewnia usługi dźwigowe na najwyższym poziomie.
 5. Ograniczanie ryzyka podnoszenia. Zależny nam na tym, by każda usługa dźwigowa zakończyła się sukcesem. Na każdym etapie zamówienia staramy się ograniczać ryzyko, które wiąże się z użyciem ciężkiego dźwigu. Wszystkie zamówienia są dokładnie omawiane, a sprzęt dobieramy do okoliczności i możliwości. W razie potrzeby wykonujemy również podnoszenie na dwa dźwigi naraz.

  Usługi dźwigowe w mieście Mikołów.

  Usługi realizujemy przy użyciu lekkich i ciężkich dźwigów.

 6. Mamy w firmie wyjątkową jednostkę – własne centrum technologiczne. Przygotowuje ono harmonogram każdego podnoszenia, uwzględniając wszystkie ograniczenia jakie może napotkać operator dźwigu na miejscu wykonywania usług dźwigowych. Pozwala to krok po kroku bezpiecznie wykonać zlecenie.
 7. Mamy wyjątkowe doświadczenie – ponad 25 lat na rynku. Możemy pochwalić się tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i jesteśmy partnerami na wielu budowach, przy pracach rozbiórkowych i instalacyjnych.

Chcesz najlepsze oferty na dźwigi wynajem Mikołów? Specjaliści z firmy Sołtys czekają na twój telefon! 

Jak zamówić usługę dźwigową w Mikołowie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz nasze realizacje podczas wykonywania usług dźwigowych:

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień.

Usługi dźwigowe Mikołów 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Mikołowie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Mikołów”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Mikołów Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – Mikołów – gdzie znajduje się nasza baza?