Usługi dźwigowe Mikołów

Usługi dźwigowe Mikołów

Usługi Dźwigowe Mikołów – nasza oferta:

Mikołów - usługi dźwigowe

Firma Sołtys realizuje usługi dźwigowe na terenie całej Polski.

Chcesz zamówić usługi dźwigowe w Mikołowie? Chcesz by były zrealizowane profesjonalnie i szybko? 

Usługi dźwigowe Mikołów – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Mikołów? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oto 7 powodów dlaczego warto wynająć dźwigi u nasz, w Dźwigi Sołtys:

 1. Mamy własną bazę, która mieści się w Tychach. To doskonałe miejsce wypadowe dla ciężkich dźwigów, bo położone blisko wjazdu na autostradę A4. Dzięki temu możemy zagwarantować błyskawiczny dojazd do Mikołowa oraz miast na Śląsku i w południowej Polsce.
 2. Własne zaplecze sprzętowe naszej firmy to ponad 30 maszyn, które czekają na twoje zlecenie. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton, mniejsze żurawie (po kilkadziesiąt ton) oraz podnośniki koszowe. Jesteśmy w stanie szybko przygotować potrzebny sprzęt i ruszyć do pracy.
 3. Pełny zakres usług dźwigowych w Mikołowie i pozostałych miastach. Nazywa się nas specjalistami od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk, inwestycji miejskich i drogowych to dla nas nie problem. Wykonamy też podnoszenie pod dachem (np. przy montażu maszyn w hali produkcyjnej) lub w bezpośredniej bliskości infrastruktury energetycznej (np. linii wysokiego napięcia).
 4. Najlepsi operatorzy. Do tak skomplikowanych prac potrzebni są operatorzy, którzy mają niezwykłe wyczucie i potrafią precyzyjnie sterować wysięgnikiem w ograniczonej przestrzeni. Za pulpitami naszych żurawi zasiadają osoby o bogatym doświadczeniu i równie wysokich umiejętnościach, co zapewnia usługi dźwigowe na najwyższym poziomie.
 5. Ograniczanie ryzyka podnoszenia. Zależny nam na tym, by każda usługa dźwigowa zakończyła się sukcesem. Na każdym etapie zamówienia staramy się ograniczać ryzyko, które wiąże się z użyciem ciężkiego dźwigu. Wszystkie zamówienia są dokładnie omawiane, a sprzęt dobieramy do okoliczności i możliwości. W razie potrzeby wykonujemy również podnoszenie na dwa dźwigi naraz.

  Usługi dźwigowe w mieście Mikołów.

  Usługi realizujemy przy użyciu lekkich i ciężkich dźwigów.

 6. Mamy w firmie wyjątkową jednostkę – własne centrum technologiczne. Przygotowuje ono harmonogram każdego podnoszenia, uwzględniając wszystkie ograniczenia jakie może napotkać operator dźwigu na miejscu wykonywania usług dźwigowych. Pozwala to krok po kroku bezpiecznie wykonać zlecenie.
 7. Mamy wyjątkowe doświadczenie – ponad 25 lat na rynku. Możemy pochwalić się tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i jesteśmy partnerami na wielu budowach, przy pracach rozbiórkowych i instalacyjnych.

Chcesz zamówić usługi dźwigowe w Mikołowie? Specjaliści z Dźwigi Sołtys czekają na twój telefon! 

Zobacz nasze realizacje podczas wykonywania usług dźwigowych:

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień.

Usługi dźwigowe Mikołów 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Mikołowie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Mikołów”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – Mikołów – gdzie znajduje się nasza baza?