Usługi Dźwigowe Jaworzno

Oferujemy szeroką ofertę usług dźwigowych w mieście Jaworzno.

Usługi Dźwigowe Jaworzno

Szukasz najlepszych usług dźwigowych w Jaworznie? Potrzebujesz ciężki dźwig do realizacji trudnego i wymagającego podnoszenia? Doskonale trafiłeś! Dźwigi Sołtys to firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług dźwigowych na terenie gminy Jaworzno, mająca za sobą dziesiątki udanych realizacji w tym rejonie.

Usługi Dźwigowe Jaworzno – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Jaworznie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Najwyższej klasy usługi dźwigowe w Jaworznie

Dźwigi Sołtys to największa na południu Polski firma rodzinna z tradycjami, świadcząca kompleksowe usługi dźwigowe.

Realizacja usług dźwigowych na terenie elekrociepłowni Jaworzno.

Tak wyglądała realizacja naszych usług dźwigowych w Jaworznie na terenie Elektrociepłowni.

Na terenie Jaworzna zrealizowaliśmy dziesiątki usług dźwigowych – od krótkich, kilkugodzinnych realizacji, po olbrzymie, kilku miesięczne przedsięwzięcia na terenie elektrowni Jaworzno. Doskonale znamy teren, realia pracy w regionie. Dźwigi Sołtys to znana i sprawdzona marka, chętnie wybierana przez klientów.

Solidność, bezpieczeństwo, profesjonalizm

Znakiem rozpoznawczym firmy stało się profesjonalne i kompleksowe realizowanie zleceń – do naszych kontrahentów należą najwięksi potentaci branży budowlanej, realizujący zlecenia na terenie całego kraju.

Mamy u nich opinię sprawdzonego, solidnego partnera, który jest najlepszy do realizacji arcytrudnych i wymagających technicznie podnoszeń. Tam gdzie inni mówią – nie da rady, by odpowiadamy – zrobimy to! Sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie.

Własne centrum projektowe

Jako lidera usług dźwigowych w Jaworznie proponujemy żuraw LTM 1250 od Liebherra.

Lieherr LTM 1250 to najpotężniejszy żuraw naszej flocie dźwigów na wynajem.

To co wyróżnia Dźwigi Sołtys usługi dźwigowe Jaworzno to fakt, iż jako jedna z niewielu firm w kraju posiadamy własne centrum projektowe, w którym pracują inżynierowie zdobywający doświadczenie na największych budowach Europy, pracujący przez kolosalnych realizacjach takich potentatów jak Liebherr.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie zaplanować etapy każdego, nawet najbardziej wymagającego podnoszenia. To czyni z nas idealnego partnera, gdy zlecenie może nastręczać trudności: materiał montażowy znajduje się w trudno dostępnym miejscu lub jego gabaryty wymagają specjalnego przygotowania.

Dzięki temu nasza firma specjalizuje się w usługach dźwigowych na terenie: hut, kopalni, budowy dróg, autostrad, wiaduktów, fabryk, elektrowni, elektrociepłowni i hal magazynowych.

Ponad 25 lat doświadczenia

Dźwigi Sołtys jest firmą z rodzinnymi tradycjami, gdzie wiedza i pasja do dźwigów jest przekazywana z ojca na synów. Od ponad 25 lat realizuje zleceni na usługi dźwigowe na terenie Jaworzna, Katowic, Tychów i całej Polski.

Choć firma zaczynała jako regionalny dostawca sprzętu dźwigowego, wnet stała się liderem w wynajmie dźwigów na południu kraju. Obecnie żurawie z pomarańczowym logo przemierzają drogi i autostrady wzdłuż i w poprzek całego kraju, zmierzając ku najtrudniejszym realizacjom.

Zgrana i doświadczona załoga

Nasze usługi dźwigowe jaworzno nie boją się najtrudniejszych wyzwań.

Najtrudniejsze realizacje są naszym chlebem powszednim.

O sile firmy, oprócz wysokiej jakości parku maszynowego, stanowi przede wszystkim bardzo doświadczenia załoga. Nasi operatorzy to jedni z najlepszych specjalistów w Polsce, mający za sobą dziesiątki tysięcy przepracowanych godzin przy największych budowach.

Specjaliści od wielkich realizacji na terenie Jaworzna

W Jaworznie zrealizowaliśmy dziesiątki usług dźwigowych – w tym najpotężniejsze zlecenia przy budowie elektrociepłowni Jaworzno.

Usługi dźwigowe Jaworzno – zapytaj o dźwig teraz!

Szukasz usług dźwigowych w Jaworznie? Nie czekaj – skontaktuj się teraz z nami. Telefon czynny 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu:

+ 48 695 16 62 27

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Jaworzno

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Jaworznie.

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?