Usługi dźwigowe Jastrzębie

Usługi dźwigowe Jastrzębie

Usługi Dźwigowe Jastrzębie – nasza oferta:

Dźwigi Sołtys gwarantuje najlepszą jakość usług dźwigowych w Jastrzębiu, miastach Śląska i Małopolski oraz na terenie całego kraju. Mamy wyjątkową flotę żurawi o różnych parametrach pracy, niezbędne doświadczenie by każde przenoszenie ładunków zakończyło się sukcesem i szerokie możliwości stałej współpracy. Wybierz nasze usługi dźwigowe, jeżeli zależy ci na profesjonalizmie i bezpieczeństwie realizowanych prac.

Usługi dźwigowe Jastrzębie – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Jastrzębie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ponad 25 lat doświadczenia w usługach dźwigowych

Usługi dźwigowe na ternie miasta Jastrzębie.

Realizujemy usługi dźwigowe na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  • Świadczymy usługi dźwigowe w Jastrzębiu i innych miastach na Śląsku. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi w całej Europie. W razie potrzeby wynajmujemy również dźwigi do prac poza granicami kraju. Jesteśmy liderem w południowej Polsce i na Śląsku. Maszyny z naszym logo możesz spotkać na wielu placach budowy.
  • Dysponujemy odpowiednim potencjałem by realizować zlecane prace terminowo i rzetelnie. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton i mniejsze – w sumie ponad 30 różnych maszyn. W Tychach znajduje się nasza firmowa baza oraz własne zaplecze sprzętowe. Dzięki dostępowi do tak różnorodnych maszyn podejmujemy się wykonywania różnych rodzajów prac.
  • Staramy się zminimalizować ryzyko przy każdej usłudze dźwigowej, korzystając z usług własnego centrum technologicznego. To grupa specjalistów, którzy dokonują niezbędnych obliczeń i analiz przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac w terenie. To pomaga uniknąć błędów i pomyłek w trakcie podnoszenia i zapewnia zakończenie każdego zlecenia sukcesem.
  • Mamy ogromne doświadczenie – ponad 25 lat na rynku w branży usług dźwigowych. Właściwie nie ma zlecenia, które mogłoby nas zaskoczyć. Pracowaliśmy już nawet w zadaszonych pomieszczeniach, a także realizowaliśmy przenoszenie ładunków z wykorzystaniem dwóch dźwigów naraz. Tym samym zasłużyliśmy na miano specjalistów od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to najpopularniejsze zlecenia jakie wykonujemy, ale nie stronimy również od zadań niekonwencjonalnych, wymagających eksperckich umiejętności.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów usługi dźwigowe w Jastrzębiu. Zapewnimy profesjonalne i bezpieczne wykonanie twojego zlecenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w okolicy Jastrzębiu

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Jastrzębie 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Jastrzębiu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Jastrzębie”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?