Usługi dźwigowe Gliwice

Usługi dźwigowe w mieście Gliwice.

Usługi Dźwigowe Gliwice – nasza oferta:

Gliwice usługi dźwigowe.

Usługa budowy parku handlowego w Gliwicach

Dźwigi Sołtys to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami w branży ciężkich dźwigów. Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Na taką pozycję zapracowaliśmy sobie jakością wykonywanych usług, precyzją podnoszenia i rzetelnym podejściem do każdego zlecenia.

Usługi dźwigowe Gliwice – skontaktuj się z nami:

Potrzebujesz dźwig w Zabrzu? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny i ofertę:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Własne zaplecze sprzętowe

Naszym atutem jest własne zaplecze sprzętowe. Dysponujemy ponad trzydziestoma różnymi maszynami, które mogą wykonywać różnego rodzaju podnoszenia (również na dwa dźwigi jednocześnie). 

Mamy wyjątkowe żurawie w ofercie. Dźwigi 250, 300 i 500 ton marki Liebherr i Demag to wiodący sprzęt w naszej branży. Zwrotność, dobre parametry pracy i możliwość dokładnego sterowania wysięgnikiem teleskopowym to nie jedyne ich zalety. Każdy z nich ma możliwość przedłużenia wysięgnika, a maksymalna wysokość podnoszenia ładunku to nawet 140m!

Sprawdzone maszyny to jednak nie wszystko. Za sukcesem każdego podnoszenia stoją również nasi pracownicy.

Usługi dźwigowe oferowane przez operatorów z doświadczeniem

Za bezpieczeństwo podnoszenia odpowiada szereg osób: inżynierowie, technicy i operatorzy. W firmie Dźwigi Sołtys dbamy o to, by były to osoby o odpowiednim doświadczeniu i praktyce w realizacji różnych rodzajów podnoszeń.

Pracujący u nas inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Mamy własne centrum technologiczne, gdzie każde zlecenie jest analizowane i omawiane. Przygotowywana symulacja uwzględnia szereg warunków: od okolicy, w której realizowane będą usługi dźwigowe, aż po podnoszony ciężar i dobór odpowiedniej maszyny.

Usługi dźwigowe w mieście Gliwice.

Usługa montażu słupów wysokiego napięcia w Gliwicach.

Wykonaniem zlecenia na miejscu zajmują się najlepsi operatorzy w Polsce. Usługi dźwigowe w Gliwicach i na całym Śląsku, które świadczą nasi pracownicy, charakteryzują się wyjątkową precyzją i dokładnością wykonania. Często naszych operatorów nazywa się specjalistami od najtrudniejszych zadań.

Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk, czy wykonanie podnoszenia na dwa dźwigi jednocześnie nie jest dla nich problemem. To ludzie, którzy mogą się pochwalić tysiącem zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski.

Specjaliści od ciężkich podnoszeń i najtrudniejszych zadań

Jeżeli chcesz zamówić usługi dźwigowe Gliwice poszukujesz ciężkiego sprzętu z doświadczonymi operatorami, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wynajem dźwigów w Dźwigi Sołtys to gwarancja profesjonalnie wykonanego podnoszenia i wysokich standardów obsługi klienta.

Zamów dźwig w Gliwicach teraz! Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły i termin zlecenia.

Specjaliści od budowy hal w strefach przemysłowych

Zrealizowaliśmy olbrzymią ilość usług dźwigowych pomagając w konstrukcjach hal fabrycznych na terenie stref ekonomicznych w całej Polsce. Jeżeli szukasz firmy z doświadczeniem, która jest w stanie profesjonalnie i bezpiecznie pomóc w budowie lub remoncie zakładu produkcyjnego – doskonale się składa!

Posiadamy potężne doświadczenie w tej materii i przygotujemy szczegółowy plan realizacji zlecenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Gliwice

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Gliwic.

Usługi dźwigowe Gliwice 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Gliwicach. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Gliwice”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?