Usługi dźwigowe Czechowice Dziedzice

usługi dźwigowe czechowice dziedzice

Usługi Dźwigowe Czechowice Dziedzice

Szukasz najlepszych usług dźwigowych w Czechowicach? Potrzebujesz ciężki dźwig do realizacji trudnego i wymagającego podnoszenia na terenie zakładu przemysłowego, fabryki lub rafinerii? Szukasz solidnego, sprawdzonego partnera, który ma doświadczenie w takich realizacjach? Doskonale trafiłeś!

Dźwigi Sołtys to lokalny lider, który od przeszło 25 lat zajmuje się usługami dźwigowymi, udostępniając dźwigi, żurawie, zwyżki i podnośniki. Jesteśmy doskonale znani w całej południowej Polsce, gdzie zrealizowaliśmy tysiące inwestycji.

Usługi Dźwigowe Czechowice – Dane kontaktowe:

Szukasz najlepszych usług dźwigowych w Czechowicach? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ofertę:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Czechowicach Dziedzicach – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Lider usług dźwigowych w Czechowicach i okolicach

Dźwigi Sołtys to największa na południu Polski firma rodzinna z tradycjami, świadcząca kompleksowe usługi dźwigowe.

Oferujemy dźwigi o wadze do 500 ton, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze i najbardziej wymagające zlecenia. Posiadamy własny park maszynowy, warsztat naprawczy, centrum technologiczne.

Siłą naszej firmy są niezawodni i profesjonalni operatorzy, którzy są bez wątpienia jednymi z najlepszych specjalistów w kraju.

Solidność, bezpieczeństwo, profesjonalizm

Znakiem rozpoznawczym firmy stało się profesjonalne i kompleksowe realizowanie zleceń – do naszych kontrahentów należą najwięksi potentaci branży budowlanej, realizujący największe zlecenia na terenie kraju.

Mamy u nich opinię sprawdzonego, solidnego partnera, który jest najlepszy do realizacji arcytrudnych i wymagających technicznie podnoszeń. Tam gdzie inni mówią – nie da rady, by odpowiadamy – zrobimy to! Sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie.

Własne centrum projektowe

Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy własne centrum projektowe, w którym możemy przygotować precyzyjne plany podnoszeń. Tam gdzie otoczenie wymaga kompleksowego przygotowania, zaplanowania działań krok po kroku, współpracy całej załogi (a czasem kilku dźwigów), tam my wkraczamy do akcji.

To czyni z nas idealnego partnera, gdy zlecenie może nastręczać trudności: materiał montażowy znajduje się w trudno dostępnym miejscu lub jego gabaryty wymagają specjalnego przygotowania.

Bez względu na to czy zlecenie ma się odbywać na zewnątrz i trudności może dostarczyć rozmieszczenie budynków, czy operować będzie trzeba w wąskich, niewielkich przestrzeniach wewnątrz hal fabrycznych i magazynowych.

Ponad 25 lat doświadczenia

Dźwigi Sołtys jest firmą z rodzinnymi tradycjami, gdzie wiedza i pasja do dźwigów jest przekazywana z ojca na synów. Od ponad 25 lat realizuje zleceni na usługi dźwigowe na terenie Czechowic i okolic.

Choć firma zaczynała jako regionalny dostawca sprzętu dźwigowego, wnet stała się liderem w wynajmie dźwigów na południu kraju. Obecnie żurawie z pomarańczowym logo przemierzają drogi i autostrady wzdłuż i w poprzek całego kraju, zmierzając ku najtrudniejszym realizacjom.

Jak zamówić usługę dźwigową w Czechowicach Dziedzicach – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Usługi dźwigowe Czechowice – zapytaj o dźwig teraz!

Szukasz usług dźwigowych w Czechowicach? Nie czekaj – skontaktuj się teraz z nami. Telefon czynny 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu:

+48 695 16 62 27

Zobacz realizacje naszych dźwigów w okolicach Czechowic – Dziedzic

Pracujemy na terenie całej Polski przez cały tydzień. Najciekawsze i najtrudniejsze realizacje znajdziesz w naszej galerii realizacji.

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Czechowicach Dziedzicach?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Czechowice – Dziedzice  między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Usługi Dźwigowe Czechowice Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Nasza baza znajduje się pół godziny jazdy od Czechowic, jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce zlecenia.