Usługi dźwigowe Bytom

Usługi dźwigowe Bytom

Usługi dźwigowe Bytom – nasza oferta:

Usługi dźwigowe w Bytomiu

Lider na śląsku w wynajmie dźwigów.

Dźwigi Sołtys jest liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Specjalizujemy się w trudnych pracach z wykorzystaniem ciężkich dźwigów. Mamy duże doświadczenie – ponad 25 lat na rynku i wiele zrealizowanych inwestycji. Zapewniamy profesjonalne usługi dźwigowe Bytom, jak również wysoki standard obsługi klienta.

Usługi dźwigowe Bytom – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Bytom? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Bytomiu – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Usługi dźwigowe z 25 letnim doświadczeniem

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Naszą renomę przez lata budowało wiele rzeczy. Przede wszystkim to najlepsi operatorzy, który realizują zlecenia w terenie. Za sterami naszych dźwigów siadają ludzie o olbrzymim doświadczeniu, potrafiący z niesamowitą precyzją manipulować wysięgnikiem żurawia.

Pracują w miastach, na obszarach zabudowanych, a także pod istniejącymi liniami energetycznymi i w halach (pod dachem). Dzięki ich opanowaniu i doświadczeniu podejmujemy się prac trudnych i skomplikowanych, bo wiemy, że będziemy w stanie je zrealizować.

Własne centrum technologiczne

Atutem Dźwigi Sołtys jest również własne centrum technologiczne. To specjalna jednostka w naszej firmie, której zadaniem jest przygotowanie podnoszenia w taki sposób, by wszystko poszło bez problemów. Centrum analizuje potencjalne ryzyko i wybiera sposoby, które pozwolą mu zapobiegać. Po dokonaniu obliczeń dobiera również odpowiedni sprzęt.

Usługi dźwigowe w mieście Bytom.

Nasze dźwigi podejmują się najcięższych realizacji.

A ma w czym wybierać, bo dysponujemy ponad trzydziestoma maszynami. Mamy prawdziwe giganty w ofercie – dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz nieco mniejsze żurawie i podnośniki koszowe.

Własne zaplecze sprzętowe

Własne zaplecze sprzętowe nie tylko daje nam gwarancję, że wszystkie maszyny są w pełni sprawne (dbamy o to!), ale również pozwala bezproblemowo dobrać żurawia do zleconego zadania. Dzięki temu usługi dźwigowe w Bytomiu lub innych miastach są realizowane nawet wtedy, gdy nie ma miejsca na duży dźwig. Wówczas korzystamy z dwóch mniejszych! Klienci nierzadko nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to dla nas codzienność!

Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Bytomia i innych miast na Śląsku, dzięki doskonałej lokalizacji bazy (obok autostrady A4). Skorzystaj z oferty Dźwigi Sołtys i zamów dźwig w Bytomiu teraz! Gwarantujemy profesjonalne wykonanie podnoszenia i szybkie terminy realizacji!

Jak zamówić usługę dźwigową w Bytomiu – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Bytomiu?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Bytom między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Usługi dźwigowe Bytom 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Bytomiu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Bytom”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Dźwigi Bytom – nasz obszar działania: