Usługi dźwigowe Bytom

Usługi dźwigowe Bytom

Usługi dźwigowe Bytom – nasza oferta:

Usługi dźwigowe w Bytomiu

Lider na śląsku w wynajmie dźwigów.

Dźwigi Sołtys jest liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Specjalizujemy się w trudnych pracach z wykorzystaniem ciężkich dźwigów. Mamy duże doświadczenie – ponad 25 lat na rynku i wiele zrealizowanych inwestycji. Zapewniamy profesjonalne usługi dźwigowe Bytom, jak również wysoki standard obsługi klienta.

Usługi dźwigowe Bytom – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Bytom? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dźwigowe z 25 letnim doświadczeniem

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Naszą renomę przez lata budowało wiele rzeczy. Przede wszystkim to najlepsi operatorzy, który realizują zlecenia w terenie. Za sterami naszych dźwigów siadają ludzie o olbrzymim doświadczeniu, potrafiący z niesamowitą precyzją manipulować wysięgnikiem żurawia.

Pracują w miastach, na obszarach zabudowanych, a także pod istniejącymi liniami energetycznymi i w halach (pod dachem). Dzięki ich opanowaniu i doświadczeniu podejmujemy się prac trudnych i skomplikowanych, bo wiemy, że będziemy w stanie je zrealizować.

Własne centrum technologiczne

Atutem Dźwigi Sołtys jest również własne centrum technologiczne. To specjalna jednostka w naszej firmie, której zadaniem jest przygotowanie podnoszenia w taki sposób, by wszystko poszło bez problemów. Centrum analizuje potencjalne ryzyko i wybiera sposoby, które pozwolą mu zapobiegać. Po dokonaniu obliczeń dobiera również odpowiedni sprzęt.

Usługi dźwigowe w mieście Bytom.

Nasze dźwigi podejmują się najcięższych realizacji.

A ma w czym wybierać, bo dysponujemy ponad trzydziestoma maszynami. Mamy prawdziwe giganty w ofercie – dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz nieco mniejsze żurawie i podnośniki koszowe.

Własne zaplecze sprzętowe

Własne zaplecze sprzętowe nie tylko daje nam gwarancję, że wszystkie maszyny są w pełni sprawne (dbamy o to!), ale również pozwala bezproblemowo dobrać żurawia do zleconego zadania. Dzięki temu usługi dźwigowe w Bytomiu lub innych miastach są realizowane nawet wtedy, gdy nie ma miejsca na duży dźwig. Wówczas korzystamy z dwóch mniejszych! Klienci nierzadko nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to dla nas codzienność!

Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Bytomia i innych miast na Śląsku, dzięki doskonałej lokalizacji bazy (obok autostrady A4). Skorzystaj z oferty Dźwigi Sołtys i zamów dźwig w Bytomiu teraz! Gwarantujemy profesjonalne wykonanie podnoszenia i szybkie terminy realizacji!

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Bytom 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Bytomiu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Bytom”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?