Usługi dźwigowe Bielsko-Biała

Usługi dźwigowe Bielsko Biała

Usługi dźwigowe Bielsko-Biała – nasza oferta:

Dźwigi Sołtys jest firmą świadczącą usługi dźwigowe w Bielsku – Białej, na Śląsku i w południowej Polsce. Jesteśmy fachowcami z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, którzy potrafią zrealizować każde zlecenie z zakresu przenoszenia ładunków. 

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, a w naszym portfolio znajdują się tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Mamy praktykę również w usługach dźwigowych na terenie Europy – pracowaliśmy m.in. w Szwecji.

Usługi dźwigowe Bielsko-Biała – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Bielsku-Białej? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dźwigowe oferowane przez profesjonalistów w podnoszeniu

Uslugi dźwigowe w Bielsku-Białej.

Dźwigi firmy Sołtys świadczą usługi dosłownie wszędzie!

Wyjątkową pozycję na rynku zawdzięczamy najlepszym operatorom i inżynierom. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy podejmujemy się prac trudnych, wymagających niebywałej precyzji i obarczonych dużym ryzykiem. Dlatego stworzyliśmy własne centrum technologiczne, którego zadaniem jest dokładne zaplanowanie realizacji każdego zlecenia.

Inżynierowie uwzględniają warunki, analizują ciężar jaki będzie podnoszony, a także określają trasy dojazdu ciężkiego dźwigu. Ich obliczenia są podstawą do rozpoczęcia prac w terenie. Dzięki takiemu przygotowaniu możemy pracować nie tylko na placach budowy, ale również w zabudowanych miastach i pod dachem. Usługi dźwigowe w Bielsku – Białej nie są dla nas niewykonalne!

Lider w usługach dźwigowych na ślasku!

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  • Mamy krótkie terminy realizacji, dzięki własnemu zapleczu sprzętowemu, liczącemu ponad 30 różnych żurawi
  • Zapewniamy profesjonalizm od A do Z, zarówno w kwestii podnoszenia, jak i obsługi klienta
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo i profesjonalne wykonanie zlecenia w każdych warunkach
  • Mamy własną bazę w Tychach, z dostępem do autostrady A4, co pozwala nam realizować prace awaryjne i zlecenia „na wczoraj”
  • Jesteśmy specjalistami od najtrudniejszych zadań

    Usługi dźwigowe w mieście Bielsko-Biała.

    Wjazd na Szyndzielnię.

Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to tylko niektóre zadania, których się podejmujemy. Zajmujemy się także rozbiórkami istniejących konstrukcji i montażem nowych, osadzaniem elementów infrastruktury drogowej, kolejowej i słupów wysokiego napięcia. Przenosimy elementy wyposażenia hal produkcyjnych i stawiamy różnego rodzaju zbiorniki.

Jeżeli chcesz zamówić usługi dźwigowe w Bielsku- Białej lub w innym mieście Śląska i południowej Polski – skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o szczegółach i ustalimy konkrety. 

Zamów dźwig w Bielsku-Białej teraz, korzystając oferty Dźwigi Sołtys!

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień.

Usługi dźwigowe Bielsko Biała 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Bielsku Białej. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Bielsko  Biała”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe  – gdzie znajduje się nasza baza?