Usługi dźwigowe Będzin

Usługi dźwigowe Będzin

Usługi dźwigowe Będzin – nasza oferta:

Lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – firma Dźwigi Sołtys – zaprasza do skorzystania z oferty na usługi dźwigowe. Będzin, miasta na Górnym Śląsku i w południowej Polsce to miejsca, gdzie można zamówić wykonanie podnoszenia z wykorzystaniem naszego ciężkiego sprzętu.

Usługi dźwigowe w mieście Będzin.

Usługa demontażu mostu przenośnikowego.

Charakteryzuje nas profesjonalizm i praktyczna wiedza. Zrealizowaliśmy wiele prac w całej Polsce, chociaż na Górnym Śląsku jesteśmy najbardziej znani z usług dźwigowych (m.in. w Będzinie i innych miastach aglomeracji katowickiej).

Usługi dźwigowe Będzin – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Będzinie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Będzinie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Własne centrum technologiczne

Wśród największych atutów wymieniamy zawsze własne centrum technologiczne. Nie każda firma może się pochwalić specjalnym działem, który zajmuje się planowaniem i symulacją podnoszenia. Zadaniem techników pracujących w centrum jest przewidzenie wszystkich potencjalnych problemów i zapobieżenie im.

Pracujący tu inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, dlatego efekty ich pracy są wyjątkowe. Wykonywane przez nas usługi dźwigowe są zaplanowane od A do Z i zawsze realizowane z sukcesem.

Własna baza oraz pojazdy

Dysponujemy własną bazą, zlokalizowaną w Tychach, niedaleko Będzina. Usługi dźwigowe świadczymy z wykorzystaniem własnych żurawi. Własne zaplecze sprzętowe zapewnia nam dostęp do różnych rodzajów maszyn i ułatwia dobranie odpowiednich parametrów do każdego zlecenia. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton, a także mniejsze (20-130 ton). Tak szeroki wybór sprawia, że możemy zrealizować większość prac, również te w halach i pod liniami energetycznymi. 

Usługi dźwigowe w ekspresowym tempie

Usługi dźwigowe firmy Sołtys w Będzinie.

Oferujemy usługi dźwigowe dwóch pojazdów naraz.

Tym, co cenią sobie nasi kontrahenci jest doskonała lokalizacja. Mamy doskonałe połączenie z wieloma miastami Polski południowej dzięki szybkiemu dostępowi do autostrady A4. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i po 25 latach działalności na rynku możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zaproponować wyjątkowo krótkie terminy na usługi dźwigowe w Będzinie i pobliskich miastach.

Dźwigi Sołtys to specjaliści od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk, demontaż infrastruktury i obiektów drogowych to dla nas codzienność. Skorzystaj z naszej oferty i zamów dźwig w Będzinie teraz! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Usługi dźwigowe Będzin tylko w Dźwigi Sołtys.

Jak zamówić usługę dźwigową w Będzinie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Będzin 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Będzinie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Będzin”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?