Dźwigi Tarnowskie Góry Wynajem

Dźwigi Tarnowskie Góry Wynajem Usługi Szeroka oerta wynajmu dźwigów w Tarnowskich górach.

Dźwigi Tarnowskie Góry Wynajem

Sołtys sp. z o. o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która zajmuje się wykonywaniem zleceń na podnoszenia z wykorzystaniem ciężkich dźwigów w Tarnowskich Górach i okolicach. Wynajmujemy sprzęt wraz z obsługą operatora, a także przygotowujemy plan podnoszenia we własnym centrum technologicznym.

U nas otrzymasz nie tylko usługę najwyższej jakości i profesjonalnie wykonane zlecenie, ale również szereg innych rzeczy, które decydują o dobrej współpracy.

Dźwigi Tarnowskie Góry  – wynajem  | Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Tarnowskich Górach? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Własna baza sprzętowo-dźwigowa blisko Tarnowskich Gór

Własna baza – to miejsce, gdzie możesz obejrzeć każdego żurawia i poznać jego parametry pracy. W naszej dyspozycji jest flota kilkudziesięciu pojazdów o różnych właściwościach i możliwościach. Dysponujemy mniejszymi maszynami, które wykorzystujemy w zurbanizowanych obszarach, gdzie nie wjadą ciężkie dźwigi (np. Tarnowskie Góry – wynajem żurawi do kilkunastu ton). Mamy też prawdziwych gigantów – dźwigi mogące unieść nawet 500 ton.

Dźwig wynajęty do przeniesienia kładki w Ochabach.

Wynajem dźwigów do realizacji niemalże każdego zlecenia. Specjalizujemy się w dużych realizacjach.

Najlepsi operatorzy tworzący profesjonalny i zgrany zespół

Najlepsi operatorzy. U nas pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem na dźwigach, które mają na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Wielu z nich pracowało również w Europie. Wykonują podnoszenia zarówno na placach budowy, jak również w pomieszczeniach (np. halach produkcyjnych) oraz w miastach. Potrafią manewrować ramieniem żurawia z dokładnością do kilkudziesięciu centymetrów!

Błyskawiczny dojazd do Tarnowskich Gór

Gwarantujemy błyskawiczny dojazd dźwigu do Tarnowskich Gór i innych miast na południu Polski. Nasza baza jest zlokalizowana niedaleko wjazdu na autostradę A4 oraz DTŚ, które ułatwiają poruszanie się ciężkim sprzętem. Dzięki temu dźwigi Sołtys są w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce prac. Umożliwia nam to realizowanie nie tylko zaplanowanych zleceń, ale również podnoszenia interwencyjne, w razie awarii lub wypadków.

Nasz żuraw w trakcie montażu wyposażenia silosu w Jaworznie.

Ciężkie dźwigi umożliwiają takie zadania jak montaż wyposażenia silosu w Jaworznie.

Ponad 25 lat doświadczenia na rynku

Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku. Od tylu lat zajmujemy się wynajmem ciężkich dźwigów i realizacją podnoszeń. Obsłużyliśmy setki klientów, wykonaliśmy tysiące prac, postawiliśmy i zdemontowaliśmy mnóstwo konstrukcji. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z planem i bezproblemowo. W wielu miejscach można oglądać hale, budynki czy infrastrukturę, przy montażu której pracowały nasze dźwigi. Tarnowskie Góry, Bytom, czy Tychy to tylko przykładowe lokalizacje.

Zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Przyjdź do nas, zadzwoń, spotkaj się z nami i porozmawiaj o swoich planach. Szybko przekonasz się, że trafiłeś na rzetelną i profesjonalną firmę, która doskonale zna się na tym co robi. Jesteśmy do twojej dyspozycji- my i nasze dźwigi.

Montaż wierzy w kościele Franciszkańskim.

Wynajem dźwigów wraz z doświadczoną i wykwalifikowaną obsługą.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w okolicy

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Tarnowskie Góry – wynajem dźwigów | Dane kontaktowe:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Sołtys Tarnowskie Góry – nasza baza:

Nasza główna baza mieści się w Tychach, w Tarnowskich Górach możemy pojawić się w godzinę: