Dźwig Wodzisław Śląski Wynajem || Usługi Dźwigowe Wodzisław Śląski

Wynajem dźwigów w Wodzisławiu Śląskim.

Dźwig Wodzisław Śląski Wynajem | Usługi Dźwigowe Wodzisław Śląski

Profesjonalne usługi dźwigowe – Wodzisław Śląski. Szukasz najlepszych operatorów dźwigów i firmy z doświadczeniem, która wykona dla ciebie prace dźwigowe? Potrzebujesz ciężkiego żurawia, mogącego podnieść do 500 ton?

Dźwigi Wodzisław Śląski Wynajem – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Wodzisławiu Śląskim? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjaliści od zadań specjalnych

Jesteśmy do twojej dyspozycji! Firma Sołtys sp z o. o. nazywana jest specjalistami od najtrudniejszych zadań. Poznaj nas bliżej, a przekonasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas.

Oto 5 powodów dla których powinieneś wybrać usługi dźwigowe w Sołtys dźwigi sp z o. o. :

1. 25 lat doświadczenia w wynajmie dźwigów w Wodzisławiu i na całym Śląsku

Wiedza i doświadczenie, które gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi. Możemy pochwalić się wyjątkowym doświadczeniem – od ponad 25 lat działamy na rynku. Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski, a także jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Pracowaliśmy też w innych krajach w Europie.

Wynajem dźwigów firmy Sołtys do ciężkich zadań.

Obracanie sekcji komina w Rybniku.

2. Wynajem dźwigów na terenie całej Polski

Szeroki zakres wykonywanych usług dźwigowych. Wodzisław Śląski, Katowice, Tychy – to tylko wybrane miasta, gdzie mieliśmy okazję świadczyć nasze usługi. Wykonujemy podnoszenia na placach budowy i w miastach, pod dachem i na wolnej przestrzeni. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, branżą energetyczną, drogową i produkcyjną. Doskonale orientujemy się co jest ważne dla naszych klientów i elastycznie dostosowujemy się do ich oczekiwań.

3. Własne zaplecze technologiczne

Minimalizacja ryzyka. Na każde zlecenie dobieramy dźwigi indywidualnie – mamy własne zaplecze sprzętowe z ponad 30 maszynami o różnych parametrach pracy. Pracują z nami najlepsi operatorzy, którzy potrafią manewrować wysięgnikiem z dokładnością do centymetrów. Każdorazowo przygotowujemy plan podnoszenia we własnym centrum technologicznym. To dokument, który powstaje we współpracy z inżynierami. Analizują oni podnoszenie od strony technicznej. Dokonują niezbędnych obliczeń i sprawdzają, na jakie przeszkody może się natknąć ciężki dźwig na miejscu pracy.

Dźwigi firmy Sołtys uczestniczące przy obracaniu komina w elektrowni w Rybniku.

Nasze dźwigi podejmują się naprawdę ciężkich i dużych zadań.

4. Dźwigi i operatorzy zawsze czas

Błyskawiczny dojazd do Wodzisławia Śląskiego i innych miast w Małopolsce, na Śląsku i na Podkarpaciu. Mamy własną bazę, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4. To pozwala nam zminimalizować czas dotarcia na miejsce wykonywania prac. Dlatego podejmujemy się również zleceń nagłych (wezwania awaryjne).

5. Profesjonaliści w dźwiganiu

Jesteśmy najlepsi pod kątem technicznym. Pracujący u nas operatorzy i inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Potrafimy przeprowadzić nawet najtrudniejsze podnoszenia, z wykorzystaniem dwóch dźwigów lub w zadaszonych pomieszczeniach.

Wynajem dźwigów firmy Sołtys do obrotu komina w elektrowni.

Firma Sołtys posiada dźwigi do przenoszenia najcięższych obiektów.

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Wodzisław Śląski Wynajem – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Wodzisławiu Śląskim? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Wodzisław Śląski – nasza baza: