Dźwigi Trzebinia Wynajem

Dźwigi Trzebinia Wynajem

Dźwigi Trzebinia Wynajem – 24 h / 7 dni w tygodniu

Firma Sołtys działa w branży wynajmu dźwigów od 1991 roku. Specjalizujemy się w wynajmowaniu żurawi samochodowych. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście dźwigów, w tym maszyny przeznaczone do dużych i ciężkich realizacji o udźwigu do 500 ton. Zatrudniamy najlepszych operatorów, z dużym doświadczeniem. Posiadamy własne centrum technologiczne, które umożliwia nam przygotowanie precyzyjnych planów podnoszeń.

Dźwigi Trzebinia – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwigi w Trzebini na wynajem?  Szukasz najlepszych dźwigów do dużych i trudnych technicznie realizacji? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ofertę:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów w Trzebini – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od trudnych zadań na terenie dużych zakładów przemysłowych

Dźwigi Sołtys to firma, która specjalizuje się w najtrudniejszych zleceniach, wymagających dużego, ciężkiego sprzętu oraz doświadczenia i precyzji działania. Mamy za sobą tysiące skutecznie zrealizowanych podnoszeń, współpracujemy z największymi firmami budowlanymi w kraju.

Oferujemy wynajem dźwigów nie tylko do budowy hal fabrycznych, ale przede wszystkim do trudnych technicznie i skomplikowanych prac na terenie zakładów przemysłowych: elektrowni, elektrociepłowni, zakładów produkcyjnych i rafinerii.

Pomagamy w bieżących naprawach i modyfikacjach przestrzeni: przenoszeniu ładunków, montażu  i demontażu elementów infrastruktury.

Przygotowujemy szczegółowe plany podnoszenia, jesteśmy w stanie zaplanować akcję w najdrobniejszych szczegółach.

Jak zamówić dźwig w Trzebina – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

  • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
  • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
  • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
  • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
  • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
  • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
  • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Wynajem Dźwigów w Trzebini razem z  doświadczonymi operatorami i własnym centrum technologicznym

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie dźwigów dla rafinerii, dużych firm produkcyjnych, elektrowni i zakładów przemysłowych. Prowadzenie prac w takich miejscach wymaga nie tylko umiejętności, ale również wyobraźni i uwagi.

Nasi pracownicy to osoby z wieloma latami spędzonymi za pulpitem dźwigu, nabywali doświadczenie na budowach w całej Polsce.

Operatorzy Dźwigi Sołtys doskonale pracują zarówno na terenach otwartych, jak również w obrębie bardzo gęstej, zwartej zabudowy przemysłowej, gdzie jest niewiele miejsca na roztsawienie dźwigu i manewr.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własnych technologów, którzy mogą opracować nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenia, wymagające dokładnego, precyzyjnego planowania krok po kroku.

Przykładową listę naszych najlepszych realizacji znajdziesz w galerii:

Wynajem dźwigów 24 h/7 dni w tygodniu – Dźwigi Trzebinia i okolice

Naszym atutem jest również rozbudowany park maszynowy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie serwisowanym i kontrolowanym. Staramy się również stale uzupełniać ofertę o nowe maszyny.

Świadczymy wynajem dźwigów przede wszystkim dla dużych kontrahentów.

Poszukujesz żurawia na swoją budowę? Musisz szybko coś przebudować na terenie zakładu? Wymieniasz urządzenia duże i ciężkie fragmenty linii produkcyjnych? Potrzebujesz firmę to naprawy urządzeń przemysłowych w firmie?

Doskonale się składa! Specjalizujemy się w takich zleceniach.

Wynajem w Trzebini jest możliwy zarówno na krótsze okresy, jak również do realizacji długofalowych projektów.

Decydując się na współpracę z firmą Sołtys nasi klienci mają pewność, że wszelkie zlecenia zostaną wykonane szybko i bezproblemowo.

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów w całym kraju oraz stała realizacja usług na terenie największych zakładów przemysłowych.

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Trzebini?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Trzebinia między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Potrzebujesz dźwig w Trzebini? Skontaktuj się z nami!

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Wynajem Dźwigi Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Trzebinia – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z  firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys Trzebinia – gdzie znajduje się nasza baza?

Nasza baza znajduje się bardzo plisko DK nr 1 i autostrady A4. Jesteśmy w stanie pojawić się błyskawicznie w Trzebini:

Miasta, w których pracujemy:

Naszą ofertę kierujemy do największych klientów na terenie całej Polski, w średnich zleceniach specjalizujemy się na południowym obszarze kraju, a w szczególności: