Dźwigi Ruda Śląska Wynajem | Usługi Dźwigowe Ruda Śląska

Wynajem dźwigów w mieście Ruda Śląska.

Dźwigi Ruda Śląska Wynajem | Usługi Dźwigowe Ruda Śląska

Firma Sołtys Dźwig Ruda Śląska to lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Pracujemy jako podwykonawcy na budowach, przy remontach i modernizacjach infrastruktury oraz budynków. Realizujemy podnoszenia na otwartych przestrzeniach, jak również na zamkniętych obszarach (m.in. w halach). Zapewniamy precyzję i dokładność przy każdej realizacji.

Jesteśmy rzetelnym partnerem, na którym można polegać. Z wieloma klientami mamy długoterminowe umowy i regularnie wykonujemy dla nich ponoszenia. Profesjonalizm działań i najlepsi operatorzy pozwolili nam zbudować oraz ugruntować renomę na rynku usług dźwigowych w Rudzie Śląskiej i innych miastach.

Montaż komina w hucie w Katowicach przez dźwigi firmy FUSUB Sołys.

Wynajem dźwigów do pracy na dużych wysokościach to nasza specjalność.

Dźwigi Ruda Śląska – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Rudzie Śląskiej? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wynajem dźwigów z własnego zaplecza sprzętowego

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe, co jest gwarancją wysokiej jakości wykonywanych usług. Dysponujemy wieloma rodzajami sprzętu, w tym również ciężkimi dźwigami mogącymi podnieść 500 ton, lekkimi żurawiami samojezdnymi oraz podnośnikami koszowymi do prac na wysokościach. Gwarantuje to właściwy dobór odpowiedniego sprzętu do każdych warunków.

Klienci cenią nas za szybkość reakcji, bo dzięki własnej bazie w Tychach i bliskości autostrady A4 jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w rozsądnym czasie. Podejmujemy się prac awaryjnych i podnoszeń w razie nagłych wypadków.

Działamy również zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i harmonogramem, realizując zaplanowane usługi dźwigowe. Ruda Śląska i inne miasta województwa śląskiego oraz małopolskiego to miejsca, gdzie najczęściej można spotkać nasze ciężkie żurawie przy pracy.

Montaż na tereni kopalni KWK Halemba w Rudzie Śląskiej.

Nie raz się zdarza że, dźwigi są wynajmowane w parach do naprawdę ciężkich zadań. Tutaj widzimy montaż na terenie Kopalni KWK Halemba.

Profesjonaliści w dźwiganiu z wieloletnim doświadczeniem

Od ponad 25 lat działamy na rynku. Zebrane przez ten czas doświadczenie i wiedza są gwarancją dobrze zrealizowanego zlecenia. Mamy najlepsze kadry. Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Efektem tego są tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski i współpraca z największymi partnerami budowlanymi.

Ruda Śląska Wynajem – Własne zaplecze technologiczne

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest również własne centrum technologiczne. To specjalna jednostka, która opracowuje szczegółowo każde podnoszenie. Jej zadaniem jest przygotowanie technicznych wytycznych oraz sprawdzenie otoczenia, w jakim będzie pracował ciężki dźwig. Szczegółowe informacje są przekazywane operatorowi, który zapoznaje się z nimi przed rozpoczęciem pracy. Tylko dobrze zaplanowane prace dźwigowe są gwarancją, że podczas ich wykonywania wszystko pójdzie jak należy.

Jeżeli szukasz dźwigu na wynajem w Rudzie Śląskiej lub okolicach – skontaktuj się z Sołtys Dźwigi Sp. z o. o.

Dźwigi firmy Sołtyś w trakcie montażu na terenie Kopalni w Rudzie Śląskiej.

Praca w parach wymaga ogromnego doświadczenia ze strony operatorów dźwigu.

Zobacz realizacje naszych dźwigów w okolicy Rudy Śląskiej

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Ruda Śląska – nasza baza:

Baza mieści się w Tychach, ale realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Dźwigi Ruda Śląska – zadzwoń i zamów!

Nasz telefon jest czynny 24 h / 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – podejmiemy się największych i najtrudniejszych zleceń!

Zamów dźwig już teraz.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org