Dźwigi Racibórz Wynajem | Usługi dźwigowe Racibórz

Szeroka oferta wynajmu dźwigów oraz usług dźwigowych w mieście Racibórz.

Dźwigi Racibórz Wynajem – Jak wynająć ciężki dźwig?

Często spotykamy się z pytaniami od klientów jak wygląda cała procedura wynajmu dźwigu w  Sołtys dźwigi sp z o. o. Oto krótki przewodnik krok po kroku.

Dźwigi Racibórz Wynajem – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Raciborzu? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wynajem dźwigów – to co musisz wiedzieć:

1. Ustalenie szczegółów i wybór dźwigu.

Pierwszym etapem zamówienia jest dogranie szczegółów. Klient informuje nas jakie prace ma do wykonania, w jakim terminie i gdzie. Jeżeli jest to jedno z miast na Śląsku (np. dźwigi na wynajem w Raciborzu), wówczas sprawa jest prosta. Dalsze lokalizacje wymagają zaplanowania trasy przejazdu ciężkiego dźwigu, bo ze względu na swoje gabaryty nie wszędzie może się on poruszać.

Wynajem dźwigów Sołtys do realizacji ciężkich podnoszeń.

Praca dźwigów firmy sołtys przy budowie huty w Katowicach.

2. Wynajem dźwigu – Wybór sprzętu.

Do każdego podnoszenia musi być odpowiedni sprzęt. Dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Ponieważ mamy największy wybór maszyn – ponad 30 żurawi czeka w naszej bazie. Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Klient ma pewność że znajdzie u nas sprzęt, który można wykorzystać zarówno na budowie, jak i w zadaszonych halach lub magazynach. W razie potrzeby zapewniamy wynajem dwóch dźwigów, jeżeli podnoszenie (ze względu na ograniczoną przestrzeń manewrowania) wymaga użycia mniejszych maszyn.

3. Zaplanowanie realizacji

Dysponujemy własnym centrum technologicznym, którego zadaniem jest przygotowanie podnoszenia. Centrum jest miejscem, gdzie operatorzy i inżynierowie ustalają przebieg całego procesu, robią obliczenia techniczne i zastanawiają się jakie przeszkody może napotkać ciężki dźwig podczas swojej pracy. A tych może być całkiem dużo: od linii energetycznych, które ograniczają zakres pracy, aż po okoliczną zabudowę, która utrudnia usługi dźwigowe (Racibórz i inne miasta Śląska są mocno zurbanizowane). Problemem może być również niestabilne podłoże lub brak wystarczająco szerokiego dojazdu.

Firma Sołtys zajmuje się wynajmem dźwigów na terenie całej Polski.

Nasze dźwigi uczestniczyły w pracach budowlanych na kopalni w Rudzie Śląskiej

4. Wykonanie podnoszenia.

Jak wszystko zostanie zaplanowane, wówczas, w ustalonym terminie, dźwig wyjeżdża na miejsce gdzie będzie świadczyć usługi dźwigowe. Racibórz i inne miasta leżące w bezpośredniej bliskości autostrady A4 i sieci dróg ekspresowych są dla nas osiągalne w przeciągu kilku godzin, dłuższe trasy planujemy z wyprzedzeniem. Na miejscu wykonujemy zadanie. Pracują u nas najlepsi operatorzy, więc wszystko przebiega bezproblemowo.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski, 25 lat doświadczenia i współpraca z największymi partnerami budowlanymi to nasze atuty.

Szukasz online „Dźwigi Racibórz Wynajem”? Już znalazłeś! Zapraszamy do skorzystania z usług F.U.S.U.B. Sołtys.

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Racibórz Wynajem – Dane kontaktowe

Potrzebujesz dźwig w Raciborzu? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Racibórz – nasza baza: