Dźwigi Jastrzębie Zdrój Wynajem | Usługi Dźwigowe Jastrzębie Zdrój

Oferujemy szeroki wybór usług dźwigowych w Jastrzębiu Zdroju.

Dźwigi Jastrzębie Wynajem |Usługi Dźwigowe Jastrzębie Zdrój

Doskonale trafiłeś! F.U.S.U.B. Sołtys to specjalista od ciężkich dźwigów z ogromnym doświadczeniem w realizacji usług dźwigowych. Poznaj nas i przekonaj się jak możemy ci pomóc.

Dźwigi Jastrzębie Zdrój – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Jastrzębiu Zdrój? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oto 5 powodów dlaczego warto wynająć dźwig u nas:

1.Usługi świadczymy już od 25 lat

Tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Firma Sołtys sp. z o. o.  istnieje na rynku usług dźwigowych od ponad 25 lat. Przez ten czas rozbudowaliśmy zaplecze, zdobyliśmy doświadczenie i zyskaliśmy renomę wśród klientów. Rzetelność i dbałość o dobrą współpracę sprawiły, że klienci do nas chętnie wracają i polecają nasze usługi dźwigowe (Jastrzębie Zdrój i inne miasta na Śląsku).

Prace na terenie elektrociepłowni Jastrzębiu Zdrój.

Nasz dźwig w trakcie budowy w Jastrzębiu.

2.Usługi dźwigowe świadczone przez wykwalifikowanych pracowników

Najlepsi operatorzy. Osoby zasiadające za pulpitem sterowniczym ciężkich dźwigów często są określane mianem specjalistów od najtrudniejszych zadań. To pracownicy o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, potrafiący z dużą precyzją manewrować ramieniem żurawia. Im zawdzięczamy profesjonalizm wykonywania usług dźwigowych, zarówno w budynkach, jak i na otwartych przestrzeniach.

3.Własne centrum technologiczne

Własne zaplecze sprzętowe. Dysponujemy własną bazą w Tychach, która jest miejscem parkowania ciężkich dźwigów. Stąd nasz sprzęt rusza do pracy, można go obejrzeć i wybrać odpowiedni rodzaj maszyny. W naszej dyspozycji jest 30 różnego rodzaju żurawi, co zapewnia nam miano lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Wszystkie są w pełni sprawne i gotowe do pracy!

Prace budowlane na terenie elektrociepłowni z wykorzystaniem dźwigów formy FUSUB Sołtys.

Nasze dźwigi potrafią podnosić naprawdę ciężkie elementy.

4. Własne zaplecze pojazdów i dobre umiejscowienie bazy umożliwia ekspresowy dojazd

Błyskawiczny dojazd. Do Jastrzębia Zdroju jesteśmy w stanie dojechać w kilkadziesiąt minut. Naszym atutem jest doskonała lokalizacja bazy – w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4. Nawet w przypadkach usług interwencyjnych (np. awarie, nagłe zdarzenia, wypadki) błyskawicznie jesteśmy na miejscu i od razu podejmujemy się wykonania zleconych prac.

5.Wynajem|Usługi dźwigowe na terenie całej Polski i nie tylko

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wykonywaliśmy skomplikowane podnoszenia na dwa dźwigi jednocześnie, jak również prace w trudnym terenie (np. pod dachem hali). Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, dlatego jesteśmy pewnym partnerem i podwykonawcą każdej inwestycji.

Wynajem dźwigów FUSUB Sołtys do montażu elektrociepłowni w Jastrzębiu Zdrój.

Budowa komina elektrociepłowni w Jastrzębiu Zdrój.

 

Wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą

Nie zastanawiaj się i nie szukaj więcej hasła „Dźwigi Jastrzębie Zdrój Wynajem” w Internecie. Właśnie poznałeś najlepszych specjalistów w usługach dźwigowych w południowej Polsce! Skontaktuj się z F.U.S.U.B Sołtys i zamów dźwig w Jastrzębiu Zdroju teraz!

Zobacz realizacje naszych dźwigów w okolicy Jastrzębia Zdroju

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Jastrzębie Zdrój – nasza baza:

Baza mieści się w Tychach, ale realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Dźwigi Jastrzębie Zdrój – zadzwoń i zamów!

Nasz telefon jest czynny 24 h / 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – podejmiemy się największych i najtrudniejszych zleceń!

Zamów dźwig już teraz.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org