Dźwigi Będzin Wynajem

Oferujemy szeroki wynajem dźwigów w Będzinie.

Dźwigi Będzin Wynajem – 24 h / 7 dni w tygodniu

Dźwigi Będzin Wynajem – jeżeli wpisujesz to hasło w wyszukiwarce, to prawdopodobnie szukasz firmy, która profesjonalnie wykona dla ciebie prace dźwigowe. Proponujemy ci skorzystanie z usług lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – firmy Sołtys sp. z o. o.

Wynajem dźwigów w Będzinie – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Będzinie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wynajem dźwigu od firmy z doświadczeniem

Na swoją pozycję pracowaliśmy od początku istnienia firmy. Na rynku jesteśmy obecni od 25 lat. Możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski oraz w Europie.

Doświadczenie, wiedza i własne zaplecze sprzętowe sprawiły, że obecnie na stałe współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi. Nasze ciężkie dźwigi można podziwiać przy pracy na wielu budowach. Realizujemy również zlecenia jednorazowe oraz podnoszenia we wnętrzach hal i budynków.

Montaż komina w Hucie Katowice z użyciem ciężkiego dźwigu.

Prowadzimy wynajem dźwigów do montażu naprawdę ogromnych obiektów.

Ekspresowy dojazd dzięki dobrej lokalizacji bazy

Naszym atutem jest terminowa realizacja zleceń i możliwość wykonania prawie wszystkich rodzajów podnoszeń. Doskonała lokalizacja bazy daje nam możliwość szybkiego dotarcia wszędzie tam, gdzie potrzebne są specjalistyczne podnoszenia.

Będzin i inne miasta na Śląsku i w Zagłębiu możemy osiągnąć w kilkadziesiąt minut. Mamy własną bazę w Tychach, gdzie parkuje nasz sprzęt. Stąd już tylko krok do autostrady A4, która otwiera nam możliwość dotarcia w każde miejsce w południowej Polsce, a także na północ kraju.

Posiadamy własne zaplecze technologiczne

Na sukces Sołtys sp. z o. o. pracują najlepsi operatorzy oraz profesjonalne, własne centrum technologiczne. To jednostka zajmująca się przygotowaniem do każdego podnoszenia.

Zanim ciężki dźwig wyruszy na budowę, ustala ona trasę przejazdu, sprawdza czy w miejscu gdzie będzie pracował nie ma przeszkód oraz dobiera odpowiedni sprzęt do każdego podnoszenia. Pracujący u nas inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, więc potrafią zmierzyć się z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem.

Dźwig firmy Sołtys w trakcie montażu elementów dużego budynku w Katowicach.

Prowadzimy wynajem dźwigów 24 godziny , 7dni w tygodniu.

Specjaliści od zadań specjalnych

Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku – oraz operatorzy potrafiący z niesamowitą precyzją manewrować ramieniem ciężkiego dźwigu to nasze znaki szczególne. Klienci często nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań. Wielokrotnie mierzyliśmy się ze zleceniami, które wymagały doskonałej organizacji, dokładnego planowania i wyjątkowej dokładności.

Wśród nich warto wymienić chociażby prace w zadaszonych halach produkcyjnych oraz podnoszenia wykonywane przez dwa dźwigi jednocześnie. Pracowaliśmy również w miastach  oraz na terenach zabudowanych, gdzie musieliśmy uważać na istniejącą infrastrukturę (m.in. linie energetyczne).

Dźwigi Będzin Wynajem – najlepsza oferta i pewność bezproblemowej realizacji zlecenia tylko w Sołtys sp. z o. o. !

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Wynajem Dźwigi Będzin – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Będzinie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Będzin wynajem – nasza baza:

Nasza baza mieści się w Tychach, do Knurowa jesteśmy w stanie dojechać w 40 minut: