Dźwigi Będzin Wynajem

Oferujemy szeroki wynajem dźwigów w Będzinie.

Dźwigi Będzin Wynajem – 24 h / 7 dni w tygodniu

Dźwigi Będzin Wynajem – jeżeli wpisujesz to hasło w wyszukiwarce, to prawdopodobnie szukasz firmy, która profesjonalnie wykona dla ciebie prace dźwigowe. Proponujemy ci skorzystanie z usług lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – firmy Sołtys sp. z o. o.

Wynajem dźwigów w Będzinie – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Będzinie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel na wynajem dźwigów w Będzinie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Wynajem dźwigu od firmy z doświadczeniem

Na swoją pozycję pracowaliśmy od początku istnienia firmy. Na rynku jesteśmy obecni od 25 lat. Możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski oraz w Europie.

Doświadczenie, wiedza i własne zaplecze sprzętowe sprawiły, że obecnie na stałe współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi. Nasze ciężkie dźwigi można podziwiać przy pracy na wielu budowach. Realizujemy również zlecenia jednorazowe oraz podnoszenia we wnętrzach hal i budynków.

Montaż komina w Hucie Katowice z użyciem ciężkiego dźwigu.

Prowadzimy wynajem dźwigów do montażu naprawdę ogromnych obiektów.

Ekspresowy dojazd dzięki dobrej lokalizacji bazy

Naszym atutem jest terminowa realizacja zleceń i możliwość wykonania prawie wszystkich rodzajów podnoszeń. Doskonała lokalizacja bazy daje nam możliwość szybkiego dotarcia wszędzie tam, gdzie potrzebne są specjalistyczne podnoszenia.

Będzin i inne miasta na Śląsku i w Zagłębiu możemy osiągnąć w kilkadziesiąt minut. Mamy własną bazę w Tychach, gdzie parkuje nasz sprzęt. Stąd już tylko krok do autostrady A4, która otwiera nam możliwość dotarcia w każde miejsce w południowej Polsce, a także na północ kraju.

Posiadamy własne zaplecze technologiczne

Na sukces Sołtys sp. z o. o. pracują najlepsi operatorzy oraz profesjonalne, własne centrum technologiczne. To jednostka zajmująca się przygotowaniem do każdego podnoszenia.

Zanim ciężki dźwig wyruszy na budowę, ustala ona trasę przejazdu, sprawdza czy w miejscu gdzie będzie pracował nie ma przeszkód oraz dobiera odpowiedni sprzęt do każdego podnoszenia. Pracujący u nas inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, więc potrafią zmierzyć się z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem.

Dźwig firmy Sołtys w trakcie montażu elementów dużego budynku w Katowicach.

Prowadzimy wynajem dźwigów 24 godziny , 7dni w tygodniu.

Profesjonaliści w podnoszeniu

Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku – oraz operatorzy potrafiący z niesamowitą precyzją manewrować ramieniem ciężkiego dźwigu to nasze znaki szczególne. Klienci często nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań. Wielokrotnie mierzyliśmy się ze zleceniami, które wymagały doskonałej organizacji, dokładnego planowania i wyjątkowej dokładności.

Wśród nich warto wymienić chociażby prace w zadaszonych halach produkcyjnych oraz podnoszenia wykonywane przez dwa dźwigi jednocześnie. Pracowaliśmy również w miastach  oraz na terenach zabudowanych, gdzie musieliśmy uważać na istniejącą infrastrukturę (m.in. linie energetyczne).

Dźwigi Będzin Wynajem – najlepsza oferta i pewność bezproblemowej realizacji zlecenia tylko w Sołtys sp. z o. o. !

Jak zamówić dźwig w Będzinie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Wynajem Dźwigi Będzin – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Będzinie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dźwigi Będzin wynajem – nasza baza:

Nasza baza mieści się w Tychach, do Knurowa jesteśmy w stanie dojechać w 40 minut: