Dźwig 350 ton wynajem | Wynajem ciężkich dźwigów 350 ton

Wynajem ciężkich dźwigów 350 ton.

Dźwig 350 ton wynajem | Wynajem ciężkich dźwigów 350 ton

Demag AC350SS to doskonała maszyna, prawdziwy potwór dźwigowy na wynajem o udźwigu 350 ton.

W naszej ofercie znajduje się dźwig Demag AC350SS o udźwigu 350 ton.

Szukasz ciężkiego dźwigu 350 ton na wynajem? Świetnie trafiłeś! Jako lider w wynajmie ciężkich dźwigów na południu Polski, możemy Ci zaproponować zamówienie najlepszego sprzętu wraz z doskonale wyszkoloną załogą.

Dźwig 350 ton – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz ciężkiego dźwigu? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasz dźwig 350 ton

W naszej ofercie znajduje się ciężki dźwig 350 ton Demag AC350SS o doskonałych parametrach technicznych. Żuraw może realizować zlecenia na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wynająć dźwigi u nas?

FUSUB Sołtys to firma z rodzinnymi tradycjami, która od ponad 25 lat realizuje zlecenia dźwigowe na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na terenie południowej Polski. Firma jest doskonale znana jako solidny i doświadczony partner, który może pochwalić się bogatą, własną bazą sprzętową i świetnie wyszkoloną załogą.

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe, bazę remontową oraz unikalne w skali kraju centrum technologiczne, dzięki któremu możemy zaprojektować nawet najtrudniejsze podnoszenia krok po kroku.

Doświadczenie zdobywaliśmy na największych placach budowy Polski i Europy, współpracując z potentatami rynku budowlanego. W branży mamy opinię rzetelnego, sprawdzonego i profesjonalnego partnera.

Dysponujemy własnym centrum technologicznym

Największe i najtrudniejsze zadania są możliwe do zrealizowania, nawet 350 ton.

Dzięki centrum technologicznemu możemy zrealizować nawet najtrudniejsze zadania.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce możemy się pochwalić własnym centrum technologicznym, w którym opracowujemy plany szczególnie trudnych i wymagających podnoszeń. Nasi inżynierowe zdobywali doświadczenie na terenie placów budowy całej Europy, pracując w biurach takich potentatów jak Liebherr.

Dzięki temu możemy podjąć się największych i najbardziej wymagających realizacji i inwestycji, wymagających nie lada doświadczenia, precyzji, (bardzo często) współpracy kilku żurawi i koordynacji pracy całej załogi.

Specjaliści od najtrudniejszych i największych zadań

FUSUB Sołtys specjalizuje się w najtrudniejszych i największych wyzwaniach, takich jak budowa: hal fabrycznych, wiaduktów, dróg, mostów, zakładów, hal przemysłowych. Bardzo często nasze dźwigi realizują wymagające zlecenia na terenie hut, elektrociepłowni, elektrowni, przeładunkowych stacji kolejowych, przy montażu kilkuset tonowych elementów.

Ponadto pomagamy w realizacjach, gdzie znajduje się bardzo mało przestrzeni lub ładunek ma bardzo nietypowy kształt.

Zobacz nasz żuraw Demag AC350SS 350 ton w akcji:

Dźwig 350 ton podczas prac na terenie budowy w jaworznie.

Ujęcie naszego żurawia podczas pracy z góry.

Działamy na terenie całej Polski!

Nasze żurawie działają na terenie całej Polski. Nasz telefon jest czynny 24 h / 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.

Dźwig 350 ton – zamów teraz!

Chcesz zamówić ciężki dźwig 350 ton? Zadzwoń i zamów:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org