Dźwig 250 Ton Wynajem | Ciężkie dźwigi 250 ton wynajem

Wynajem dźwigu 250 ton.

Ciężki dźwig 250 ton do zadań specjalnych wynajmiesz w firmie Sołtys z Tychów. Dysponujemy jedną z najlepszych maszyn w tej klasie – żurawiem samojezdnym Liebherr LTM 1250.

Liebherr 1250 – najlepszy ciężki dźwig 250 ton w swojej klasie

Wynajem dźwigów w Gliwicach i okolicach - najwyższej jakości sprzęt, właśni operatorzy.

Liebherr LTM 1250 jeden z najlepszych na świecie ciężkich dźwigów w klasie 250 ton.

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1250 charakteryzuje się wyjątkowymi parametrami pracy. Udźwig do 250 ton, szeroki zakres pracy wysięgnika (ok. 100m) robią z niego maszynę kompletną, doskonale nadającą się zarówno na budowy miejskie, jak i prace w otwartym terenie. Szybka i prosta mobilizacja pozwala na pełne wykorzystanie atutów maszyny. Może ona pracować z pełną lub tylko częściową przeciwwagą.

Firma Sołtys dysponuje wyjątkową flotą, pomagającą zrealizować nawet najtrudniejsze zadania. Posiadamy nie tylko ciężkie dźwigi 250 ton, ale również szereg żurawi o mniejszym udźwigu (od 18 ton wzwyż). Dysponujemy również podnośnikami koszowymi o zróżnicowanych parametrach technicznych.

Dźwig 250 Ton – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz ciężkiego dźwigu? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Potrzebujesz dźwigu 250 ton?

Dźwig Liebherr 1130 to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących wynająć żuraw w mieście Gliwice.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy oprócz wynajmów przygotowanie pełnych planów podnoszenia przez nasze centrum projektowe.

Zadzwoń do nas jeżeli na twojej budowie potrzebne są ciężkie dźwigi 250 ton. Wynajem to tylko kilka formalności, większość z nich można załatwić telefonicznie lub przez stronę www. Oferujemy atrakcyjne terminy, również w przypadku zamówienia maszyny wraz z usługą.

Nasze żurawie pracowały na budowach w całej Polsce, również tych wymagających od operatora specjalistycznych umiejętności i precyzji. Dzięki dobremu planowi każde zlecenie zostało wykonane zgodnie z założeniami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do skontaktowania się z nami. Każdy klient może liczyć u nas na dobrą kalkulację usług (bez względu na ilość wynajmowanych dźwigów). Potrzebujesz takiej maszyny? Nie czekaj i zadzwoń już dzisiaj żeby zarezerwować ciężki dźwig 250 ton. Dopełnimy wszelkich formalności, a nasze centrum projektowe przygotuje plan podnoszenia.

Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną.  Można tam obejrzeć nasz ciężki dźwig 250 ton i inne żurawie w akcji na budowach. Służymy również informacjami pod podanymi numerami telefonu oraz adresem e-mail.

Zobacz realizacje naszego dźwigu 250 ton!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Gdzie znajduje się baza?

Baza naszego dźwigu 250 ton mieści się w Tychach, ale realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Dźwig 250 ton wynajem – zadzwoń i zamów!

Nasz telefon jest czynny 24 h / 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – podejmiemy się największych i najtrudniejszych zleceń!

Zamów dźwig już teraz.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org