Dźwig 250 Ton Wynajem | Ciężkie dźwigi 250 ton wynajem

Wynajem dźwigu 250 ton.

Ciężki dźwig 250 ton do zadań specjalnych wynajmiesz w firmie Sołtys z Tychów. Dysponujemy jedną z najlepszych maszyn w tej klasie – żurawiem samojezdnym Liebherr LTM 1250.

Liebherr 1250 – najlepszy ciężki dźwig 250 ton w swojej klasie

Wynajem dźwigów w Gliwicach i okolicach - najwyższej jakości sprzęt, właśni operatorzy.

Liebherr LTM 1250 jeden z najlepszych na świecie ciężkich dźwigów w klasie 250 ton.

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1250 charakteryzuje się wyjątkowymi parametrami pracy. Udźwig do 250 ton, szeroki zakres pracy wysięgnika (ok. 100m) robią z niego maszynę kompletną, doskonale nadającą się zarówno na budowy miejskie, jak i prace w otwartym terenie. Szybka i prosta mobilizacja pozwala na pełne wykorzystanie atutów maszyny. Może ona pracować z pełną lub tylko częściową przeciwwagą.

Firma Sołtys dysponuje wyjątkową flotą, pomagającą zrealizować nawet najtrudniejsze zadania. Posiadamy nie tylko ciężkie dźwigi 250 ton, ale również szereg żurawi o mniejszym udźwigu (od 18 ton wzwyż). Dysponujemy również podnośnikami koszowymi o zróżnicowanych parametrach technicznych.

Dźwig 250 Ton – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz ciężkiego dźwigu? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Potrzebujesz dźwigu 250 ton?

Dźwig Liebherr 1130 to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących wynająć żuraw w mieście Gliwice.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy oprócz wynajmów przygotowanie pełnych planów podnoszenia przez nasze centrum projektowe.

Zadzwoń do nas jeżeli na twojej budowie potrzebne są ciężkie dźwigi 250 ton. Wynajem to tylko kilka formalności, większość z nich można załatwić telefonicznie lub przez stronę www. Oferujemy atrakcyjne terminy, również w przypadku zamówienia maszyny wraz z usługą.

Nasze żurawie pracowały na budowach w całej Polsce, również tych wymagających od operatora specjalistycznych umiejętności i precyzji. Dzięki dobremu planowi każde zlecenie zostało wykonane zgodnie z założeniami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do skontaktowania się z nami. Każdy klient może liczyć u nas na dobrą kalkulację usług (bez względu na ilość wynajmowanych dźwigów). Potrzebujesz takiej maszyny? Nie czekaj i zadzwoń już dzisiaj żeby zarezerwować ciężki dźwig 250 ton. Dopełnimy wszelkich formalności, a nasze centrum projektowe przygotuje plan podnoszenia.

Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną.  Można tam obejrzeć nasz ciężki dźwig 250 ton i inne żurawie w akcji na budowach. Służymy również informacjami pod podanymi numerami telefonu oraz adresem e-mail.

Jak zamówić Dźwig 250 ton – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszego dźwigu 250 ton!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Gdzie znajduje się baza?

Baza naszego dźwigu 250 ton mieści się w Tychach, ale realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Dźwig 250 ton wynajem – zadzwoń i zamów!

Nasz telefon jest czynny 24 h / 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – podejmiemy się największych i najtrudniejszych zleceń!

Zamów dźwig już teraz.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org