Usługi Dźwigowe Żory

Oferujemy szeroki wybór usług dźwigowych w mieście Żory.

Usługi Dźwigowe Żory

Firma F.U.S.U.B. Sołtys ma doświadczenie w pracach na terenie zabytkowych miast. Wśród naszych realizacji można znaleźć podnoszenia realizowane zarówno na wąskich ulicach, w otoczeniu budynków, jak również na placach budowy, gdzie częstym widokiem są ciężkie dźwigi:

  • Kraków – wynajem żurawi do budowy Małopolskiego Ogrodu Sztuki
  • Tychy – montaż wieży na klasztorze Franciszkanów
  • Kraków – montaż tunelu między budynkami

Usługi Dźwigowe Żory – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Żorach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dlaczego właśnie nasze usługi dźwigowe w Żorach?

Prace w tak trudnym terenie wymagają doświadczenia i praktycznych umiejętności od operatora żurawia. Istotne jest przede wszystkim właściwe ustawienie dźwigu, z uwzględnieniem okolicznych zabudowań i dostępnego miejsca.

Usługi dźwigowe Żory

Realizujemy zadania na każdym terenie. W tym te z trudnym dojazdem.

W miastach o szczególnie zwartej zabudowie (takich jak np. Kraków) na czas prowadzonych prac może być przeprowadzana ewakuacja okolicznych mieszkańców. To środki zapobiegawcze; standardowa procedura prowadzenia prac dźwigowych, ponieważ przy tak skomplikowanych podnoszeniach zawsze istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak jak powinno.

W firmie F.U.S.U.B. Sołtys staramy się je minimalizować przygotowując (przed przystąpieniem do realizacji) szczegółowe procedury podnoszenia, poparte wyliczeniami i dokładnym zanalizowaniem warunków, w jakich będą pracowały nasze dźwigi na wynajem. Przy dużych żurawiach jest to jeszcze istotniejsze, bo masa ładunku jest większa, a wraz z nią wzrasta zagrożenie.

Odpowiednie przygotowanie całej akcji w połączeniu z doświadczeniem operatora mogą je jednak ograniczyć prawie do zera.

Ważnym elementem przygotowania jest sprawdzenie warunków na miejscu, gdzie docelowo mają pracować dźwigi. Kraków (wynajem żurawi do prac w tym mieście jest dobrym przykładem takiego przypadku) wymaga dodatkowych analiz.

Wszystko przez zabytkowy charakter zabudowań, znacznie ograniczający przestrzeń do podnoszenia ładunku. Wąskie ulice, ciągi kamienic i brak wolnego miejsca poważnie utrudniają cały proces. Nie jest jednak problem którego nie da się rozwiązać. Często tam, gdzie nie mieści się ciężki sprzęt, wykorzystuje się dwa mniejsze dźwigi pracujące razem.

Usługi Dźwigowe Żory

Usługi dźwigowe na najwyższym poziomie na terenie Żor, Rybnika i okolic!

Profesjonaliści w dźwiganiu!

W trakcie wizji lokalnej sprawdza się również napowietrzne linie energetyczne i inne elementy infrastruktury, które mogą stanowić przeszkodę dla przenoszonego przez ciężkie dźwigi ładunku. Często nie są one uwzględnione na projektach lub ich przebieg różni się od tego co zostało zapisane na papierze.

Dlatego też nie rezygnujemy ze sprawdzenia na miejscu w jakich warunkach będzie pracował żuraw. Bo dobrze wykonane plany podnoszenia są jednym z elementów sukcesu całego przedsięwzięcia.

Szukasz dźwigów na wynajem (Żory,Rybnik)? Skontaktuj się z nami!

Usługi dźwigowe w Żorach 24h/7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w rejonie Żor. Nasz telefon jest czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Żory – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys.

Zobacz realizacje naszego dźwigu!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodniu na terenie całej Polski, wszystkie nasze realizacje znajdziesz w galerii:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?