Usługi dźwigowe Wodzisław

Usługi dźwigowe Wodzisław

Usługi dźwigowe Wodzisław

Usługi dźwigowe w Wodzisławiu i miastach Górnego Śląska świadczy firma Dźwigi Sołtys. Wśród innych firm oferujących podnoszenia z wykorzystaniem ciężkich dźwigów wyróżnia nas doświadczenie – ponad 25 lat na rynku oraz rozbudowane, własne zaplecze sprzętowe. Te dwa atuty sprawiają, że zyskaliśmy miano lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce.

Usługi dźwigowe Wodzisław  – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Wodzisławiu? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Wodzisławiu – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Lider w usługach dźwigowych na śląsku

Usługi dźwigowy firmy Sołtys w Wodzisławiu.

Firma sołtys posiada ciężkie dźwigi do swoich usług.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas, to zobacz na co możesz liczyć współpracując z Dźwigi Sołtys:

 • Dysponujemy własną bazą i własnym zapleczem sprzętowym. Usługi dźwigowe świadczymy wyłącznie z wykorzystaniem maszyn będących własnością naszej firmy. Wiemy, że są odpowiednio przygotowane do pracy i regularnie serwisowane, a za ich pulpitami sterowniczymi zasiadają najlepsi operatorzy. To gwarancja, że każde, nawet najtrudniejsze podnoszenie przebiegnie bez problemów.
 • Mamy własne centrum technologiczne – specjalną jednostkę, której zadaniem jest symulacja podnoszenia zanim usługi dźwigowe w Wodzisławiu lub innym mieście zaczną być realizowane. Takie prace nie mogą się odbyć bez dobrego zaplanowania. Doświadczeni technicy i inżynierowie sprawdzają wszystkie czynniki ryzyka, które mogą się pojawić przy wykonywaniu podnoszenia i eliminują je.
 • Często mówi się o nas, że jesteśmy „specjaliści od najtrudniejszych zadań”. Pracujemy na placach budowy oraz w miastach (np. usługi dźwigowe Wodzisław). 
 •  Dzięki tak rozbudowanemu portfolio prac jesteśmy w stanie podjąć się prawie każdego zlecenia – także takiego które będzie wymagało jednoczesnego współdziałania dwóch maszyn lub będzie się odbywało w centrum miasta, wśród infrastruktury i linii energetycznych (np. usługi dźwigowe Wodzisław).

  Usługi dźwigowe w mieście Wodzisław.

  Usługi w podnoszeniu ciężarów to nasza specjalność.

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i realizujemy podnoszenia w całej Polsce. Jesteśmy znani również w Europie, gdzie pracowały nasze dźwigi. Zapewniamy szybką realizację zlecenia, bezpieczeństwo podnoszenia oraz doskonały rezultat za każdym razem. 

Zamów dźwig w Wodzisławiu teraz! Tylko w firmie Dźwigi Sołtys!

Jak zamówić usługę dźwigową w Wodzisławiu – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Wodzisław 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Wodzisławiu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Wodzisław”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?