Usługi dźwigowe Wodzisław

Usługi dźwigowe Wodzisław

Usługi dźwigowe Wodzisław

Usługi dźwigowe w Wodzisławiu i miastach Górnego Śląska świadczy firma Dźwigi Sołtys. Wśród innych firm oferujących podnoszenia z wykorzystaniem ciężkich dźwigów wyróżnia nas doświadczenie – ponad 25 lat na rynku oraz rozbudowane, własne zaplecze sprzętowe. Te dwa atuty sprawiają, że zyskaliśmy miano lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce.

Lider w usługach dźwigowych na śląsku

Usługi dźwigowy firmy Sołtys w Wodzisławiu.

Firma sołtys posiada ciężkie dźwigi do swoich usług.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas, to zobacz na co możesz liczyć współpracując z Dźwigi Sołtys:

  • Dysponujemy własną bazą i własnym zapleczem sprzętowym. Usługi dźwigowe świadczymy wyłącznie z wykorzystaniem maszyn będących własnością naszej firmy. Wiemy, że są odpowiednio przygotowane do pracy i regularnie serwisowane, a za ich pulpitami sterowniczymi zasiadają najlepsi operatorzy. To gwarancja, że każde, nawet najtrudniejsze podnoszenie przebiegnie bez problemów.
  • Mamy własne centrum technologiczne – specjalną jednostkę, której zadaniem jest symulacja podnoszenia zanim usługi dźwigowe w Wodzisławiu lub innym mieście zaczną być realizowane. Takie prace nie mogą się odbyć bez dobrego zaplanowania. Doświadczeni technicy i inżynierowie sprawdzają wszystkie czynniki ryzyka, które mogą się pojawić przy wykonywaniu podnoszenia i eliminują je.
  • Często mówi się o nas, że jesteśmy „specjaliści od najtrudniejszych zadań”. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk i demontaż elementów infrastruktury drogowej oraz kolejowej nie są dla nas problemem. Pracujemy na placach budowy oraz w miastach (np. usługi dźwigowe Wodzisław). Realizujemy także podnoszenia w halach produkcyjnych, elektrowniach, elektrociepłowniach i innych pomieszczeniach. Tak, nasze dźwigi świadczą usługi również pod dachem!
  •  Dzięki tak rozbudowanemu portfolio prac jesteśmy w stanie podjąć się prawie każdego zlecenia – także takiego które będzie wymagało jednoczesnego współdziałania dwóch maszyn lub będzie się odbywało w centrum miasta, wśród infrastruktury i linii energetycznych (np. usługi dźwigowe Wodzisław).

    Usługi dźwigowe w mieście Wodzisław.

    Usługi w podnoszeniu ciężarów to nasza specjalność.

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi i realizujemy podnoszenia w całej Polsce. Jesteśmy znani również w Europie, gdzie pracowały nasze dźwigi. Zapewniamy szybką realizację zlecenia, bezpieczeństwo podnoszenia oraz doskonały rezultat za każdym razem. 

Zamów dźwig w Wodzisławiu teraz! Tylko w firmie Dźwigi Sołtys!

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Wodzisław 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Wodzisławiu. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Wodzisław”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?