Usługi Dźwigowe Trzebinia

usług dźwigowe trzebinia sołtys

Usługi dźwigowe Trzebinia

Szukasz rzetelnej firmy, która wykona usługi dźwigowe w Trzebini lub okolicach? Doskonale trafiłeś!

Dźwigi Sołtys to lider usług dźwigowych na terenie całej południowej Polski. Zrealizowaliśmy tysiące danych podnoszeń, współpracujemy z największymi firmami budowlanymi w kraju. Jesteśmy znani jako solidna i niezawodna firma, która podejmuje się najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń.

Posiadamy bogaty park maszynowy, dźwigi do 500 ton i zgraną, profesjonalną załogę.

Specjalizujemy się w pracach na terenie potężnych zakładów przemysłowych: elektrowni, elektrociepłowni, hut, fabryk, zakładów produkcyjnych i przemysłowych.

Firma Usługi Dźwigowe Sołtys może się pochwalić realizacjami setkami zrealizowanych usług dźwigowych nie tylko w całej Polsce, ale również w Europie.

Usługi dźwigowe Trzebinia – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz najlepszych usług dźwigowych Trzebini? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Trzebini – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od prac na terenie rafinerii i zakładów przemysłowych

Specjalizujemy się w realizacji najtrudniejszych usług dźwigowych. Posiadamy w ofercie zarówno potężne dźwigi do najcięższych podnoszeń (nawet 500 ton), jak i mniejsze, zwrotne maszyny, które doskonale sprawdzą się we wnętrzu zabudowań przemysłowych.

Choć spektrum naszych prac jest bardzo szerokie, celujemy w zadania – wyzwania, oparte na na budownictwie przemysłowym – a więc wszelkiego rodzaju prace remontowe, naprawcze, związane z renowacją, likwidacją lub wymianą infrastruktury (taśmociągi, elementy maszyn, silosy, zbiorniki, kominy, rurociągi).

W branży jesteśmy znani jako specjaliści od niemożliwego – tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę, przygotujemy plan podnoszenia i działamy!

Własne centrum technologiczne – to nas wyróżnia!

Praca żurawi na terenie zakładów przemysłowych to duże wyzwanie. Do ich głównych zadań należy montaż elementów hal, suwnic, kotłów oraz demontaż niepotrzebnego już sprzętu. Działania te są o tyle trudne, że wykonuje się je najczęściej na terenie zakładów, pod dachem. Często trzeba pracować na niewielkiej przestrzeni, będąc bardzo ostrożnym i zwracając uwagę na dziesiątki istotnych szczegółów.

Należy przewidzieć wszystkie możliwe niespodzianki, opracować warianty działania, tak by zapewnić maksimum bezpieczeństwa dla załogi, sprzętu i fragmentów infrastruktury.

I tu do pracy ruszają nasi inżynierowie. Jako jedna z niewielu firmy w Polsce posiadamy własne centrum technologiczne, które pomaga nam w opracowaniu unikalnej, bezpiecznej technologii realizacji usług dźwigowej.

Plan podnoszenia jest dokumentem, w którym dokładnie rozpisuje się pracę dźwigu. Przy jego tworzeniu uwzględniane są parametry ładunku, miejsce w którym będzie pracował ciężki żuraw oraz bezpośrednia okolica.

Jesteśmy w stanie precyzyjnie przygotować plan działania krok po kroku, tak by podnoszenie było zrealizowane w sposób bezpieczny, szybki i fachowy.

Gdy istnieje taka potrzeba – jesteśmy w stanie zrealizować podnoszenie na dwa dźwigi.

Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na terenie największych placów budowy w Europie, pracując wespół z największymi, światowymi gigantami.

Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych, wymagających i skomplikowanych zleceń – zarówno na terenie otwarym, jak i w ciasnych wnętrzach hal.

Jeżeli szukasz firmy, która zrealizuje usługę dźwigową na terenie zakładu przemysłowego – Dźwigi Sołtys to najlepszy wybór.

Dlaczego usługi dźwigowe właśnie u nas?

Jeżeli szukają Państwo doświadczonych operatorów ciężkich dźwigów i chcą wynająć żurawie samojezdne do swoich potrzeb, serdecznie zapraszamy do Dźwigi Sołtys! Realizujemy zlecenie niestandardowe, trudne i wymagające doświadczenia i profesjonalizmu.

Jak zamówić usługę dźwigową w Trzebinie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

  • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
  • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
  • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
  • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
  • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
  • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
  • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Usługi dźwigowe w Trzebinie 24h/7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen zakres usług dźwigowych w Trzebinii. Nasz telefon jest czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami! :

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Pszczyna – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys.

Zobacz jak realizujemy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie!

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodniu na terenie całej Polski, wszystkie nasze realizacje znajdziesz w galerii realizacje:

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Trzebini?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Trzebinia między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.
Więcej realizacji znajdziesz w naszej galerii.

Usługi dźwigowe Sołtys Trzebinia – gdzie znajduje się nasza baza?

Nasza baza znajduje się tuż przy DK 1, 10 minut od autostrady A4. W Trzebini jesteśmy w stanie pojawić się błyskawicznie!